Lady v London objednávka Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misial
1394 příspěvků 08.11.13 17:21
Lady v London objednávka Brno

Na LadyVLondon zrovna probíhá výprodej , ráda bych si nějaké šaty objednala, ale zároveň se mi nechce platit 50% jejich ceny za poštovné, které činí 10 liber (kolem 300). Nenašel by se někdo z Brna, kdo by se o poštovné rozdělil s pozdějším předáním v Brně?

Vlákno poté vymažu. Díky! :)

Reakce:

LorelaiH.
2998 příspěvků 08.11.13 22:08

A nenašel by se někdo z Prahy?;)

misial
1394 příspěvků 09.11.13 00:18

Tak mi je tedy stihli za těch pár hodin vyprodat.
Každopádně dvě uživatelky se mi ozvaly, kdyby náhodou, můžu zprostředkovat kontakt!

ruzofka
49 příspěvků 02.01.14 11:13

Zkusím oživit vlákno…nechcete se někdo přidat k objednávce dámy? Nejlépe z Prahy

misial
1394 příspěvků 02.01.14 14:29

@ruzofka Doporučuju se domlouvat opravdu rychle, mně to takhle minule během několika málo hodin vyprodali…

ruzofka
49 příspěvků 02.01.14 14:36

@misial JJ díky vím, zatím se není s kým domlouvat :-D

misial
1394 příspěvků 02.01.14 14:41

@ruzofka No, jak minule jsem musela vybírat z těch, které se mi opravdu líbily, tak teď mi připadá, že je to bída - a vlastně ne jenom ve výprodeji, ale v celé kolekci… Nějaké bych si vybrala, ale na otázku „opravdu by mi udělaly tak velkou radost“ si musím odpovědět „ani ne“… Snad se do příště polepší!

Roseline
2319 příspěvků 02.01.14 17:03

@misial @ruzofka
Já jsem si je objednala zrovna včera :-) ale teď už v mé velikosti nejsou, tak jsem ráda, že jsem si pospíšila.
Je to můj první nákup z Lady V London, tak doufám, že mi budou sedět a že kvalita bude přijatelná. Přece jenom ta cena není zanedbatelná, i když jsou ve slevě (připočteme-li poštovné).

misial
1394 příspěvků 02.01.14 17:46

@Roseline Dostala jsem k Vánocům dvoje ještě z toho minulého výprodeje a pokud si vezmete, že do té tisícovky stojí běžně šaty v H&M, tak pokud dáte ve slevě 1500 za dvoje i s poštou, připadá mi ta kvalita ok. Platit ale třeba 1800 za jedny už by se mi nechtělo a neodpovídalo by to podle mě tomu, co za ty peníze dostanete. Rozhodně potřebují rozžehlení, bez toho trochu odstávaly (snad se to spraví, ještě jsem se k tomu nedostala). Mám dvoje ve stejné velikosti a stejného střihu a připadá mi, že jedny z nich mi přes prsa trochu pnou, druhé mám dobré. Šaty jsou hezké, oblečené taky, ale zas ne tolik, aby se s obyč culíkem a balerínami neztratily, čehož si můžete všimnout i v galerii (a já si toho všimla v létě naživo u kamarádky). Pokud od nich ale nečekáte teď za těch pár stovek zázraky, jako že jen co je oblečete, bude z Vás retro diva, pak je doporučuju, přece jen v obchodech za stejnou cenu hezké šaty v pár základních střizích a délce po kolena neseženete tak lehce :)
A wannabe retro krasavice k tomu ještě seženou spodničku, zapracují na líčení a vlasech, pak se hodí i na to :)

Roseline
2319 příspěvků 02.01.14 17:58

@misial
Tak já jsem teď platila 19 liber za šaty (cena po slevě, původně 45 liber) + 10 liber za poštovné. Beru to tak, že v téhle cenové kategorii se objevují např. šaty v Orsay, kde často nakupuji a jejich kvalitu považuji za přiměřenou ceně. Mně - jako studentce - to tak zatím vyhovuje. Takže čekám něco na této úrovni. Z hadrovitého materiálu (obchody typu Tally Weijl nebo New Yorker) bych zklamaná byla.

Roseline
2319 příspěvků 02.01.14 18:02
@misial píše:
Pokud od nich ale nečekáte teď za těch pár stovek zázraky, jako že jen co je oblečete, bude z Vás retro diva, pak je doporučuju, přece jen v obchodech za stejnou cenu hezké šaty v pár základních střizích a délce po kolena neseženete tak lehce :)
A wannabe retro krasavice k tomu ještě seženou spodničku, zapracují na líčení a vlasech, pak se hodí i na to :)

Jinak mám dost věcí (hlavně šatů) v retro stylu, ale za retro divu se nepovažuji, ani se do této role nestylizuji. Na to jsou jiné odbornice :-)
Možná by se u mně dalo mluvit o retro líčení. Ale ruce mám extrémně nešikovné a vlasy velmi jemné - a z této kombinace retro účes nevykouzlím.

misial
1394 příspěvků 02.01.14 18:19

@Roseline Tak to myslím, že zklamaná určitě nebudete :)

Esmee
4374 příspěvků 03.01.14 16:14

@misial Taky si říkám, zvlášť co se týče vzorů na látce jsem dost zklamaná. Ale včera jsem si také dvoje objednala, využila jsem své poukázky a pak ty puntíkaté swingové slevněné z 45 na 17 liber, no bylo mi líto je tam nechat :-D. A jedny day dress ve slevě za 19 liber jsem dostala od Ježíška. Nicméně ta momentální nabídka opravdu nic moc, čekám na novou kolekci a ono pořád nic. Ty za těch 45 liber bych si normálně asi nekoupila, ale tak poukaz byl na 50 liber, tak si říkám, proč ne.
@misial @Roseline A propo dámy, vám že jste také milovnice retra, nemáte nějaký tip na rychlý, jednoduchý retro účes pro jemnější vlasy bez ofiny? Líčení, spodničky a spol zvládám, ale spát každou noc v natáčkách a ráno z toho půlhodiny něco tvořit, to se mi nechce, to praktikuju jen na swingové večery.

http://www.ladyvlondon.com/…_A1EOXG.aspx?…

http://www.ladyvlondon.com/…_A1DF4A.aspx?…

misial
1394 příspěvků 03.01.14 16:43

@Esmee Já už záviděla včera v Co jsem si dnes koupila, přesně tyhle dvoje bych chtěla taky :D Hlavně ty nezlevněné, ty puntíkaté jsem nakonec vzdala a počkám si na další výprodeje, beztak mám první dvoje, které jsem na sobě zatím nikde neměla. Taky si u těch swing dress nejsem moc jistá střihem, ve výstřihu toho moc nemám, tak jsem si oblíbila hlavně bezvýstřihové.

Co se týče vlasů, asi Ti moc nepomůžu - většinou se snažím spát s těmi natáčkami, i když to třeba odfláknu, dám jich jen pár, ráno sundám, v rychlosti přečešu, ale aby to alespoň trochu do vln šlo - od podzimu mám navíc krátké vlasy, předtím s dlouhými jsem byla úplně bezradná. Určitě bych našla spoustu hezkých a ne moc náročných účesů, které by se asi hodily (a jestli chceš, klidně pohledám nějaké uložené obrázk, co mě zaujalo), ale nic z toho není takové, že bych to nazvala vyloženě retrem…

misial
1394 příspěvků 03.01.14 16:58

@Esmee @Esmee Jediné, co mě napadá, je udělat si v prstech a připinetkovat takovouhle vlnu na čele a zbylé vlasy nechat rovné, rozpuštěné - může to vypadat zvláštně, ale viděla jsem to na živo na kamarádce a není to vůbec špatné :) 

Případně k tomu vzadu „podrolovat“ vlasy a připinetkovat, něco jako tohle:

nebo něco na tenhle způsob, případně na druhou stranu: 

To zarolování vlasů a připinetkování je super, dělala jsem si to teď na ples - uznávám, upadly by mi ruce a byla jsem ve stresu, tak mi to musela pinetkovat ségra, ale zvládla to asi za tři minuty, nahoru jsem do toho zabodla takový ten ozdobný hřebínek (já měla s perlami, mašle by byla taky super), nejvíc času mi zabralo to, že jsem předtím ještě ty vlasy na hlavě tupírovala, ale zvlášť pokud máš vlasů hodně, není to asi třeba.

Je fakt, že ty paní v tom nevypadají nějak moc hezky, ale myslím to spíš přibližně (navíc možná nejsou hezké samy o sobě, na rozdíl od Tebe :) )

Esmee
4374 příspěvků 03.01.14 17:06

@misial Hm, díky moc! Já právě moc vlasů nemám, takže u mě tupírovat, tupírovat a stejně nejsem schopná vlasy natupírovat pořádně :-/. Na takové denní nošení se mi hodně líbí tyhle účesy z videa, ale já nevím, asi jsem úplně levá, mně ta rulička po po straně čela prostě nejde udělat…

http://www.youtube.com/watch?…

Esmee
4374 příspěvků 03.01.14 17:13

A propo @misial, lístky na tančírnu Pražského swingového festivalu už mám koupené, tak doufám, že se tam uvidíme :-). Chci poznat stejného blázna, jako jsem já, který kvůli své lásce k retru spí v noci v natáčkách :-D

misial
1394 příspěvků 03.01.14 17:17

@Esmee No jo, ale alespoň je nemáš po ramena, takže když uděláš nějaký drdol, něco v něm bude :D

Ta rulička je něco podobného, jako to, co jsem myslela - a napadá mě, zkoušela jsi to vždycky z čerstvě umytých vlasů? Z těch mi jsou většinou tyhle věci mnohem hůř než ze starších… Případně pomáhá je natupírovat, a klidně pak i rozčesat, kdyby to překáželo, nebo jakkoliv jinak zdrsnit, taky mám dost jemné vlasy. Nic jiného asi neporadím…

A pěkně offtopicujem! Kdyžtak můžem tady …

Tak jo, já s tím už víceméně počítám, až koupím lístek a bude to stoprocentní, dám vědět :D Ale tak nádherná a úžasná jako Ty nejsem :/

Karoleenah
2322 příspěvků 03.01.14 17:33

@Esmee A chystáte se i do Brna na swingový ples? :)

Esmee
4374 příspěvků 03.01.14 17:38

@Karoleenah O tom ani neví, díky za upozornění. Blbé je, že neumí žádný swingový tanec, nemám se kde učit :-(, takže asi ne.

Roseline
2319 příspěvků 03.01.14 18:37

@Esmee
Asi neporadím. Buď mám celou noc natáčky, anebo obyčejný drdol (ale ten moc retro není). A ještě mám ráda čelenky :-)

Olinka
2582 příspěvků 30.03.14 19:28

Najde se někdo, kdo by se mnou šel do objednávky právě teď?

babakoko
202 příspěvků 30.03.14 20:54

Já!

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit