Lady V London - spodnička

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pampelína
60 příspěvků 12.06.13 22:49
Lady V London - spodnička

Máte někdo zkušenosti se šaty z tohoto obchodu? http://www.ladyvlondon.com/ Pamatuji si, že jsem na ty stránky narazila právě někde tady v diskusi, ale už je to dávno. Až teď jsem se rozhodla, že bych si od nich něco objednala, ale vrtá mi hlavou jedna věc - vypadají ty šaty pěkně i bez spodničky? Případně, pokud nějaké jejich máte, kde jste k nim spodničku pořídily?
A podařilo se vám vybrat správnou velikost podle údajů, co uvádí?
Děkuji za odpovědi

Reakce:

midshipman
59 příspěvků 12.06.13 22:56

Mám od nich jedny, jsou z kategorie tea dress a povtrzuju, že vypadají moc pěkně i bez spodničky.

misial
1394 příspěvků 12.06.13 23:33

Já si koupila velmi podobné šaty (ne od nich) tuším v Lku (12), protože měly mít přes prsa 91,5, mám přibližně taky tak. Rozměr podle změření docela odpovídal, plavala jsem v nich. Takže bych brala asi spíš menší velikost než větší, ale s těmito konkrétně spolehlivě neporadím. Co se týče spodničky, tuším, že je před nedávnem začali prodávat přímo na jejich stránkách, nebo ne?

Edit: Prodávali. Už je jen modrá, červená a růžová - http://www.ladyvlondon.com/…_A1AHAY.aspx a jen ve velkých velikostech. Asi byl velký zájem…

monicka
565 příspěvků 13.06.13 04:34

Šaty mám (v CJDMNS mám i fotku) a vypadají moc hezky i bez spodnicky. Jen na ty míry bych si byt vami dala pozor - třeba ty šaty, které mám ja nejsou ani trochu pružné.,

modny guru
280 příspěvků 13.06.13 17:52

Su nadherne! Ja ziadne sice nemam, ale kamaratka ma a problemy neboli. Ale nepoznate niekto obchod s podobnym stylom v inej cenovej kategorii? Lebo som studentka, cize si nemozem vela dovolit. Ony su tak krasne, ze som ochotna za ne zaplatit aj tolko, ale keby nahodou bola lacnejsia varianta, padlo by to vhod.

Grine Kuzyne
243 příspěvků 13.06.13 23:50

Mám z Lady V London dvoje - jedny swing dress a jedny pouzdrové. Ty swing jsem měla dnes v práci :-) Jsou pěkné i bez spodničky. Velikost mám stejnou jako v Marks and Spencer.

Grine Kuzyne
243 příspěvků 14.06.13 21:41

Lady V London mají aktuálně velké slevy!

skylor
159 příspěvků 14.06.13 22:27

Mám od nich dvoje swingovky, vypadají pěkně i bez spodničky, doporučuji!!

seminkova
1 příspěvek 15.06.13 12:36

Já mám Hepburn a Tea dress, oboje celkem v pohodě i bez spodničky. Co se týká velikostí - u tea dress jsou dané velikosti o jeden palec (2,5 cm) menší než u ostatních typů (př.: tea dress velikost 8 má přes prsa 32palce, ostatní druhy 33).
Jinak bych doporučila nákup v období slev, které, jak už někdo psal, probíhají právě teď, protože ačkoli jsou šaty střihově krásné, z některých švů jsem i já, šitím nepolíbená, lezla po zdi a snažila se nemyslet na to, že jsem zaplatila za kus nějakých 40 liber… ;)

modny guru
280 příspěvků 19.06.13 20:10

Ako vlastne tie saty tak drzia? To je taka pevna latka?

Zebra33
2038 příspěvků 13.05.14 13:42

Nevim kam to dat, ale zaregistrovaly jste, ze Lady V London ma nove v nabidce i sukne ;)?

Roseline
2319 příspěvků 13.05.14 17:47
@Zebra33 píše:
Nevim kam to dat, ale zaregistrovaly jste, ze Lady V London ma nove v nabidce i sukne ;)?

To je mi ale příjemná zpráva :-) Ne, vážně, zrovna mám v plánu si koupit černou kolovou sukni, tak toho možná využuji. A vybrala bych si klidně i nějaké vzorované, kdybych měla větší rozpočet na nákup :-)

Roseline
2319 příspěvků 13.05.14 17:50
Velikosti?

Někdo zmiňoval, že se velikosti různých typů šatů liší o číslo. Můžete mi prosím napsat, jak to je? Pokud máte možnost to porovnat. Zatím mám jen jedny „tea dress“, ale přemýšlím o nových :-)

Frantiska
3575 příspěvků 15.05.14 11:23

@Roseline nove mají kalkulačku pro vypocet velikosti a to i v cm :) ne jen v palcich. U každých satu i sukni, bud si vybrat typ obleceni a nebo je to hned pod saty.

Dixie Sunday
417 příspěvků 15.05.14 13:02

@modny guru http://www.lindy-bop.com/, šaty sa pohybujú okolo 35 eur, niekedy aj menej, keď sú zľavy. Objednávala som už od nich niekoľkorát, som spokojná.

A veľmi milé retro-inspired kúsky sú aj tu: http://www.trollieddolly.com/, šaty však stoja 55 libier kus, preto treba sledovať zľavy, napríklad do konca tohto týždňa majú zľavu tuším 25 percent na všetko. Opäť, problém so zásielkou na Slovensko som nemala.

Zrzunda
65 příspěvků 16.05.14 12:11

@Roseline jakou velikost? teď jich pár prodávám v bazaru MP, protože jsem se netrefila na svoji postavu, jsou tam podrobné míry, když tak mrkněte, str.7 dole a 8 nahoře
 http://www.modnipeklo.cz/…rankovani/7/

dávám to do víc vláken, protože v tom mám bohužel dost peněz, o 2 dny jsem kvůli pracovním povinnostem prošvihla lhůtu pro vrácení, tak bych ráda, aby je užil někdo jiný, díky za pochopení :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit