Lakování jednoho nehtu jinou barvou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alexandra76
36 příspěvků 25.02.13 11:33
Lakování jednoho nehtu jinou barvou

Ahoj, už delší dobou mi vrtá hlavou jeden trend, který popravdě nějak nechápu:

Proč si některé dámy lakují jeden nehet jinou barvou než všechny ostatní nehty?

Předpokládám odpovědi, že je to módní, ale proč? Mně osobně to připadá jako by někomu došel lak na nehty, proto tam dal odstín jiný… nelíbí se mi to, co Vám?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Hyacinta
79 příspěvků 25.02.13 11:37

Kamarádka si takhle někdy lakuje i dva nehty, většinou ne úplně v jiném odstínů, ale tak, aby to zkrátka „ladilo“. Když jsem to viděla poprvé, rozhodně mě nenapadlo myslet si něco o tom, že došel lak, naopak jsem ocenila smysl pro detail a hravou výstřednost.

kacenka.smile
427 příspěvků 25.02.13 11:41

Mně to nevadí, v závislosti na použitých barvách se mi to i líbí. Nenapadlo by mě, že by někomu došel lak, stejně jako by mě nenapadlo, že si někdo omylem namočil špičky nehtů do bílé barvy, pokud nosí francii.

Alexandra76
36 příspěvků 25.02.13 11:42

Ale u té francie je to symetrické, stejné…

kacenka.smile
427 příspěvků 25.02.13 11:47

@Alexandra76 No a? :)

Neberte to ve zlém, ale obojí mi připadá úsměvné. Vysvětlení, proč ano nebo proč ne jsou až vedlejší, důležité je jen líbí a nelíbí.

Woey
135 příspěvků 25.02.13 11:48

Asymetrie může být zajímavá…nehledala bych v tom nějaký hlubší smysl…některé šaty jsou taky jen na jedno rameno :)

Belauh
30 příspěvků 25.02.13 11:49

Mně je to docela fuk, vždycky mi došlo, že je to zřejmě záměr, ale dost často si říkám, že je to taková „malá rebelie“ pro dámy, které se jinak bojí extravagantních věcí. Proč ne :)

Příspěvek upraven 25.02.13 v 21:23

wednessday  25.02.13 11:51

http://krasna.nova.cz/…znamena.html

smrtonoška  25.02.13 11:53

@wednessday No zrovna na chlapy by tohle tak určitě fungovalo :D

KlaudieS
1640 příspěvků 25.02.13 12:05

Pokud by to vzešlo z něčí hlavy jako vlastní nápad, proč ne. Ale vždy, když to udělá některá z mých kamarádek a já se jich zeptám proč, dostane se mi odpověď: Protože je to teď moderní. Bože.

Xandria
32 příspěvků 25.02.13 12:14

To je vtipné, o víkendu jsme se sestrou diskutovaly nad tím samým. Taky v tom nějak nevidím smysl, a už vůbec ten, co osvětlila redakce z krásná.nova.cz.

Tala
235 příspěvků 25.02.13 12:16
Vsimla som si to a vnimam to ako ozdobu. Teda, ked je to na prsteniku. Niekto nosi prsten, niekto si nalakuje necht vyrazne.
Mne sa to paci, posobi to zaujimavo. Na inych prstoch to vsak i na mna posobi cudne, napr. na najdlhsom prostredniku, ako je to tu:
@wednessday píše:

Ja si sice lakujem vsetky nechty rovnako, ale pacia sa mi dekoracne nalepky, ktore obcas tiez pouzivam a davam to len na prstenniky. Napr. takto ale teda iba na tom jednom prste.

Juliect
301 příspěvků 25.02.13 12:42

No mě hned napadlo, že to je jako zástupný prstýnek, když je to na prsteníku…

ooola
129 příspěvků 25.02.13 13:22

Ještě jsem si toho na nikom nevšimla, ale docela často se nemůžu rozhodnout, jakou barvu si na nehty dám, tak tohle by bylo řešení:-D možná proto to tak ty dámy dělají:-)

Padma
31 příspěvků 25.02.13 13:40

Já sama si tak nehty občas upravuji. Ale přiznám se, že jsem vůbec nezaznamenala, že by se jednalo o nějaký současný trend. Jako teenagerka jsem ráda nosila nehty střídavě namalované dvěma různými barvami a tohle asi bude nějaký pozůstatek z té doby :-) Myslím, že když to ladí k outfitu a dobře se zvolí barvy, může to být docela příjemné ozvláštnění a nic špatného na tom nevidím.

Sailorette
1589 příspěvků 25.02.13 13:43

Cca 15 let nazpět se nosil dlouhý nehet na malíčku nalakovaný načerno, někdy byla v nehtu provrtaná díra a v ní přívěšek, obvykle dárek z Brava. Z dnešního pohledu mi to přijde trochu nechutné.
Edit: Tím jsem chtěla říct, že to není úplná novinka, nýbrž jev, který má nejspíš kořeny v temných devadesátkách, takže pro mě ne-e.

Katka2305
124 příspěvků 25.02.13 14:23

Hmm, já před nějakými 15 lety (to mi bylo kolem 20) nosila dokonce každý nehet namalovaný jinou barvou, všechno to byly matné syté barvy (žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, fialová…), ne tmavé. Chtělo to tedy docela velkou sbírku laků, ale bavilo mě to. Shodovalo se to s mým obdobím černého oblečení, takže to vlastně bylo oživení. Trendu s jedním nehtem jiným jsem si zatím nevšimla, ale pokud by se ty barvy netloukly, určitě by se mi to líbilo, zejména na mladých holkách - k mládí podle mě přímo patří experimentování a rebelie, s přibývajícím věkem se to k některým povahám hodí pořád a k jiným méně; pokud se někdo v tom experimentu necítí, je to pak už hodně poznat.

Karoleenah
2322 příspěvků 25.02.13 14:28

@Katka2305 Já měla období každého nehtu jinak ještě relativně nedávno, z lásky k jistému seriálu. :D Nějak takto, a ani mi to nepřišlo kdovíjak extravagantní nebo praštěné. Ale moc dlouho jsem to tak nenosila, rychle se mi to omrzelo.

Kontrastně nalakovaného prsteníčku už jsem si párkrát všimla a většinou mi to přišlo jako pěkný detail, vůbec mě nenapadlo to dávat dohromady s aktuálním rodinným stavem nebo tak něco… Když to ladí, tak proč ne.

Katka2305
124 příspěvků 25.02.13 14:37

@Karoleenah : Jo! Takhle nějak! Akorát na obrázku má ta fialová metalický lesk, tak ty lesklé laky se mi na tohle nelíbily (ale to je jen osobní názor). Tehdy mi to taky jako nějaký extra úlet nepřišlo. Vzhledem k tomu, že předtím jsem nosila ve vlasech peří (navázané do copánků), předtím textilními fixami vylepšené džíny - moje nejlepší měly jednu nohavici vylepšenou namalovanými cihlami, no jasně, The Wall,,, jo a taky jeden čas pestrobarevné sukně a proutěný klobouk elioťák - no, tak nějaké různobarevné nehty byly na moje tehdejší měřítka vlastně docela seriózní věc.

Audrey.Piper
412 příspěvků 25.02.13 16:38

Já mám třeba nalakované nehty na černo a na jednom nebo třech mám dokreslené růžičky nebo třpytky. osobně se mi líbí i když je jeden prst kontrastní barvou, ale sama to nenosím.

Audrey.Piper
412 příspěvků 25.02.13 16:42

Jinak tenhle článek považuju za maximální blbost. Já si tak maluju prsteníček na levé ruce proto, že jsem pravačka a tak se mi pravou maluje líp. A taky proto, že na prsteníku ta asymetrie vypadá nejlíp. A že by nějací muži (vlastně kdokoliv) rozuměli „prstomluvě“, o tom silně pochybuju. :D

helenkka
252 příspěvků 25.02.13 16:49
@Karoleenah píše:
Já měla období každého nehtu jinak ještě relativně nedávno, z lásky k jistému seriálu.

Dexter?

Já to nosím prostě proto, že se mi to líbí. Je to podle mě zajímavý detail.

guinejske_prase
178 příspěvků 25.02.13 16:54

Já jsem si za svých mladých (tedy spíš mladších) let dělala nehty všelijak. Trend jednoho prstu jiného mě ale zastihl až nedávno, tuším že na nějakých módních blozích. Dřív jsem ráda vyčnívala, teď se snažím být elegantnější, ale mám ráda výstřední detaily (doplňky, šperky, nehty), takže se mi to líbí a dělám si to tak někdy taky. Jestli je to moderní, trend nebo jestli to má každá druhá je mi upřímně jedno :)

Minion
117 příspěvků 26.02.13 13:28

Nikdy jsem se nad tím nějak více nezamýšlela… Prostě mě jednou napadlo nalakovat si prsteníčky jinak než zbytek nehtů a líbilo se mi to, takže občas lakuju tímto způsobem :-) Nejraději mám kombinaci růžové se žlutou - všechny nehty růžové a prsteníčky žluté :-) Ale dělám to tak hlavně, když vím, že budu mít na sobě žluto-růžové oblečení :-) Prostě se koukám na to, aby to ladilo :-)

Miluna Mia
194 příspěvků 26.02.13 14:08

Všimla jsem si, že to měla Darina Rolincová v nějaké superstar nebo talentu a dále pak některé soutěžící dívky v těchto kláních. Takže odtud asi šlágr vzešel. Mě to moc vtipné nepřijde, kolem sebe na „opravdových“ holkách jsem to ještě neviděla. Ono to vyšumí, jako všechny módní výstřelky.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit