Odlišné lakování nehtů na rukou a nohou

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niki.ludv
264 příspěvků 10.06.12 18:15
Lakování nehtů

Zajímal by mě Váš názor na to, pokud má slečna/žena nalakované nehty na rukou a nohou odlišnou barvou laku. Považujete to za módní peklo nebo to prostě neřešíte?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

m.amar
124 příspěvků 10.06.12 18:38

No, budu mluvit pouze za sebe. Co se týče těchto drobností, tak já jsem dost perfekcionistka, takže já mít zelený nehty na rukou a červený na nohou, jsem z toho během půlhodiny tak nervozní, že bych zaběhla do první drogerie pro odlakovač :-D
Ale je to mírná úchylka, takže když si třeba představím zelený nehty na rukou a černý na nohou, už mi to tak děsný nepřijde.
Jinak jsem ještě někdy někde kdysi dávno četla, že by lak na nohou měl být vždycky tmavším než na rukou a od té doby se toho držím. Jinak asi záleží na vkusu nositelky a toho, co se jí líbí a jak to pak sladí s outfitem.

gulietta  10.06.12 18:59

Nosím výhradne francúzku manikúru a pedikúru,takže neviem či by som bola schopná ísť s lakom inej farby na rukách a nohách. Ale za módne peklo to nepovažujem. Priznávam že som si to doteraz nikdy ani neuvedomila,že to tak niekto má. Skor si všimnem neupravené nechty. Mňa v poslednom čase lákala inšpirácia Pinterestom,ale na mojich rukách to nikdy tak nevyzeralo,takže som zatiaľ nikde takto nebola. 

seznam.mih  10.06.12 19:10

guiletta ty nehty jsou nádherné! Škoda, že mně by to nevydrželo dlouho. Černej lak jsem kdysi nosila a i červenej a prostě ať jsem je sebelépe nalakovala, tak se stejně poškodil.

K tématu - nelíbí se mi barevné laky na nehty na nohách. přijde mi to divné.

Karoleenah
2322 příspěvků 10.06.12 19:18

Já na nehty na nohách používám univerzální tělový odstín, který se myslím hodí tak nějak ke všemu a navíc se mi na nohách ani jiná barva moc nelíbí, nevím proč. Zato na rukách měním barvu laků neustále, takže kdybych měla pokaždé s rukama přelakovat i nohy, nejspíš bych se z toho zbláznila. :)

MUDr.Lant
389 příspěvků 10.06.12 19:30

Mi se na nohách líbí výraznější lak, nehty pak vypadají jako hezké korálky. V létě do sandálků nosím temně vínový a pod. Co se mi nelíbí, je francouzská m. na nehtech u nohou.

ooola
129 příspěvků 10.06.12 21:18

mě by nenapadlo, že to může někdo považovat za peklo, já to tak mám běžně:-) nehty na nohách si lakuju hodně výraznýma barvama a na rukách naopak buďto bezbarvým lakem a nebo vůbec, protože lak na rukách mi nevydrží ani do druhého dne, ať dělám co dělám, tak se oprýská a to v případě barevného laku vypadá dost blbě

system_error
815 příspěvků 10.06.12 21:33

Tak záleží na konkrétní situaci, ale v zásadě proti tomu nic nemám. Ale je fakt, že na sladěnost si nijak extra nepotrpím (nebo spíš, to, co považuju za sladěné by konzervativnější jedinci nevzali ani na zahradu).

uu  10.06.12 21:34

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:08

Canavi
224 příspěvků 10.06.12 21:37

Pokud udělám tohle vše, vydrží mi lak na rukou dva dny, což mi připadá nepřiměřené výsledku.
Proto si také lakuji jen nehty na nohou.

uu  10.06.12 21:47

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:07

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.06.12 21:55

Jsem zastánce přirozenosti v tomto, takže na nohou nosím jemný béžový lak s perletí, na rukou nic. Je to kvůli práci, i kvůli mým extrémně nekvalitním nehtům, kterým odlakovač nesvědčí. A myslím, že pokud někdo dělá s jídlem, kór před zraky hostů, tak by měl mít krátké a přírodní nehty…

Karoleenah
2322 příspěvků 10.06.12 21:59

Pokud jde o to oprýskávání, můžu všema deseti (haha, jak příhodné) doporučit top coat od Essence. Nedávno jsem si koupila nějaký z limitované edice Fruity, ale podle mě není o moc odlišný než ten, co prodávají pořád pod názvem Better Than Gel Nails. Ze všech nadlaků co jsem kdy měla se mi jedině s tímto stalo, že mi dřív lak začal viditelně odrůstat, než že se oprýskal. Na to, že je jinak Essence spíš šuntovitější značka, se u nich občas fakt najde perla. :)

niki.ludv
264 příspěvků 10.06.12 22:31

@Karoleenah: díky za tip, určitě si ho pořídím! U Essence nakupuju víc než často :-D

eveK
333 příspěvků 10.06.12 23:05

Já to tak nosím běžně. Většinou mám tělový nebo světle růžový na ruku a karmín na nohách. Pouze pokud je nějaká „událost“, tak červením i ručičky. Taky mi to dlouho nevydrží. A nanést čtyři vrstvy laku je pro mě momentálně časově nezvládnutelné :-) Jo a perleťové laky za mě absolutně ne.

tamagoyaki
2 příspěvky 10.06.12 23:59

Já si dělám francouzskou manikůru nebo používám perleťové laky, ale nemám nic ani proti pěkným gelovým nehtům (i když mně to práce nedovoluje). Co ale vůbec nechápu jsou nehty ve tvaru čtverce nebo drápu. Opravdu se to někomu líbí?

fiesta
104 příspěvků 11.06.12 00:17
@Karoleenah píše:
Já na nehty na nohách používám univerzální tělový odstín, který se myslím hodí tak nějak ke všemu a navíc se mi na nohách ani jiná barva moc nelíbí, nevím proč. Zato na rukách měním barvu laků neustále, takže kdybych měla pokaždé s rukama přelakovat i nohy, nejspíš bych se z toho zbláznila. :)

Ja to mám tiež tak, ani na iných som to nikdy nepovažovala za „peklo“ - ale možno výrazný červený lak vs. výrazný oranžový by som si všimla, neviem.

Mne dve vrstvy laku vydržia na rukách tri-štyri dni určite, ale snažím sa ruky dlho nemáčať v teplej vode, v domácnosti používam gumové rukavice.

firefly
527 příspěvků 11.06.12 03:03

Myslím, že to není peklo rovnou, ale záleží na kombinaci.
Velmi se mi líbí, když je to stejná barva, ale na nohou o jedno tmavší odstín.
Dobře vypadá i, když jsou sice ruce a nohy jiné, ale jsou to barvy, které k sobě jdou. A i ke zbytku outfitu. Např. pokud má nositelka bílé šatky, mentolové jedny nehty a světle růžové druhé.
V pohodě je, pokud je jeden z laků tělový, nenápadný. I když na nohách mi to přijde divné, ale jen můj názor.
Co si mi extrémně nelíbí je francouzská manikůra na nehtech u nohou. A col má ten člověk na rukou je mi pak jedno.
Blbě taky vypadá, pokud má někdo například fialové ruce a červené nohy.

Jituliina
99 příspěvků 11.06.12 06:26

@Karoleenah Já tedy ten od essence vrchní lak (better than gel nails) mám a je dobrý, ale nesnese se se všemi druhy spodních laků. Stalo se mi už několikrát, že na té první vrstvě jiného laku vůbec neuschnul, takže muselo jít všechno dolů. Asi nějaká chemická reakce.

LadyPapajka  11.06.12 06:56

Mnohem víc me uráží ten na první pohled oprejskanej lak na rukou:)

Sekhmet
1918 příspěvků 11.06.12 12:02

Já na nohách nosím výrazné barvy (svítivě růžová, řvavá oranžová, fuchsiově fialová). Vzhledem k tomu, že do práce nesmím boty s otevřenou špičkou, oblékám se vyloženě „business“ a na nehtech na rukou nosím lak jen zřídka, mohl by to být docela šok, kdybych se někde zula :). Jeden kamarád mi ale řekl, že to je neuvěřitelně sexy, skoro jako když máte tetování o kterém víte jen vy a váš milenec a před ostatními je skryté.

MP Monny
480 příspěvků 11.06.12 12:20

Nehty na rukou mám barevné, barvu měním nejdéle po 4 dnech (3. den začnou malé odloupanečky a to prostě nevydržím), ale na nohou mám neutrální „tělově-zlato-perleťovou“ barvu, která vydrží minimálně 14 dnů. Dělat si zároveň vždy ruce i nehty, by bylo nad mé síly, takže za peklo to nepovažuji. Naopak, pokud si žena nelakuje výrazně nehty na rukou (s ohledem na práci nebo nekvalitu nehtů atp.), tak si může výrazně nalakovat alespoň nehty na nohou :)

Hanc.xxx
101 příspěvků 11.06.12 13:24

Také mi to nepřijde nijak pekelné, možná u některých barev bych se pozastavila ale jinak mi to přijde normální mít nalakované ruce a nohy odlišně. Já si mohu lakovat bohužel jen nehty na nohou (nejčastěji červená nebo tělová barva) nebo spíše musím si je lakovat, protože mám ošklivé nehty na palcích asi kvůli hodně zranění z nohejbalu… Naopak nemůžu lakovat nehty na rukou - po hodině práce mám rozleptaný lak a vypadá to ošklivě :(

Cinkitoo  11.06.12 13:40

Nehty na nohou mám nalakované skoro permanentně, za to na rukou tak často ne. Pokud se barvy vyloženě netlučou, tak mi to vůbec nevadí. Nehty na nohou mám většinou výraznější než na rukou. Nejraději nosím stejný lak na nohou i rukou, ale na nohou ještě jednu třpytivou vrstvu.

Sarinka22
8 příspěvků 11.06.12 14:55

Ahoj, tak já jsem někde dokonce četla, že lak na rukou a nohou má být odlišný, že je naopak nevkusné mít stejný. Já sama to většinou dodržuji, protože jak se píše výše, na rukou tolik nevydrží jako na nohou a hlavně se mi rychleji okouká. Ale berte to s rezervou, není pravda vše, co kde píší ;0)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit