Lakové boty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Naoko
118 příspěvků 15.01.12 17:53

Zdravím, mám báječné Martensky - „lakovky“, v pistáciové barvě. Bohužel, lakovky dost vržou. Je to docela nepříjemné a odrazuje mě to od jejich nošení. Sice mě stály v doprodeji jen 490,–, ale právě pro jejich krásu mě to dost mrzí. Není nějaká možnost, jak to vrzání omezit/eliminovat? V provozu ve městě si toho ani nevšimnu, ale když je ulice prázdná, je to opravdu slyšet.
Děkuji za tipy

Reakce:

oskarina
266 příspěvků 16.01.12 08:34

tady najdeš důkladný rozbor tvého problému, stačilo do Googlu napsat „vrzající boty“ a vyskočilo to hned jako první: http://www.labuznik.com/…m_posts2.php?…

Naoko
118 příspěvků 16.01.12 09:09

Díky za odkaz, ale tam se vyjadřují ke koženým botám - tedy, moje Martensky jsou taky kožené, ale navrch mají ještě tu lakovou vrstvu. Mám ještě jedny černé klasické kožené (bez laku) a ty nevržou..Myslím, že je to tím, jak se tře lakový jazyk o ostatní lakové části…
Ty jejich rady těžko pomůžou, lakem to neprostoupí..Mys­lela jsem, jestli tu někdo nemá podobné zkušenosti a neví, jak si poradit přímo s lakovkami.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit