Laserová depilace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brindik
70 příspěvků 12.03.15 22:38
Laserová depilace

Prosím, nemáte někdo zkušenosti s laserovou depilací, ideálně v obličejí? Silně zvažuji horní ret, od třinácti let chodím ke kosmetičce na vosk a už mě to silně nebaví.

Reakce:

Gorilka
658 příspěvků 13.03.15 07:51

Máš chloupky tmavé nebo světlé?

Brindik
70 příspěvků 13.03.15 12:29

@Gorilka tmavé, jsem černovlasá a černochlupá

Gorilka
658 příspěvků 13.03.15 20:41

@Brindik Tmavé? Ano funguje to. Akorát nepočítej s tím, že to bude po jedné či třech aplikací pryč. Oblast horního rtu je malá. Na ošetření laserem se dá chodit po celou zimu, přes léto lze taky, pokud nebudeš opálená.

salyna7
6 příspěvků 19.02.16 16:34

Já kdysi chodila na chloupky v obličeji 1× měsíčně, byla jsem 9× a ukončila to.Za 1 návštěvu dala 500kč…vyhozené peníze. Chloupky pokaždé stejně narostly nebo zesvětlily a to prý nezabírá na světlý chlup.Je to jen tahání peněz…V 90 letech jsem navštěvovala jednu kosmetičku v Ově stačilo ji navštívit 2-3× za rok stála mne jedna návštěva 100kč a paní pracovala s epil. elektr..jehlou, muselo se to umět a trefit kořen ale výsledek stál za to.Dnes tuto službu nemůžu najít, jen leaser. Používám u nás nejkvalitnější Ryor pásky které opravdu fungují.

sulcinka
698 příspěvků 19.02.16 18:09

@Brindik Kamarádka odbarvovala, až ty chloupky tak zdecimovala, že téměř nerostly. Bylo to na radu kožařky a kosmetičky.

Okavango
114 příspěvků 21.02.16 16:18
@sulcinka píše:
@Brindik Kamarádka odbarvovala, až ty chloupky tak zdecimovala, že téměř nerostly. Bylo to na radu kožařky a kosmetičky.

Nevíte čím to odbarvovala?

petpalenik  21.02.16 16:46

Já jsem chodila na IPL laser, myslím 5 nebo 6 sezení a opravdu to funguje, nejlépe na tmavé chloupky. Byla jsem spokojená, ale celková účinnost byla tak 75 % všeho pryč. Tedy zase to nebyl nějaký všemocný zákrok, ale v mém případě velká úleva.
Doporučuje se každý rok jedno sezení („udržovací“) opakovat.
Záleží tedy skutečně na vás a vašich finančních možnostech.

sulcinka
698 příspěvků 22.05.16 12:20

@Okavango Kysličníkem, jestli se dobře pamatuji.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit