Laserová depilace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brindik
70 příspěvků 12.03.15 22:38
Laserová depilace

Prosím, nemáte někdo zkušenosti s laserovou depilací, ideálně v obličejí? Silně zvažuji horní ret, od třinácti let chodím ke kosmetičce na vosk a už mě to silně nebaví.

Reklama

Reklama

Reakce:

Gorilka
727 příspěvků 13.03.15 07:51

Máš chloupky tmavé nebo světlé?

Brindik
70 příspěvků 13.03.15 12:29

@Gorilka tmavé, jsem černovlasá a černochlupá

Gorilka
727 příspěvků 13.03.15 20:41

@Brindik Tmavé? Ano funguje to. Akorát nepočítej s tím, že to bude po jedné či třech aplikací pryč. Oblast horního rtu je malá. Na ošetření laserem se dá chodit po celou zimu, přes léto lze taky, pokud nebudeš opálená.

salyna7
6 příspěvků 19.02.16 16:34

Já kdysi chodila na chloupky v obličeji 1× měsíčně, byla jsem 9× a ukončila to.Za 1 návštěvu dala 500kč…vyhozené peníze. Chloupky pokaždé stejně narostly nebo zesvětlily a to prý nezabírá na světlý chlup.Je to jen tahání peněz…V 90 letech jsem navštěvovala jednu kosmetičku v Ově stačilo ji navštívit 2-3× za rok stála mne jedna návštěva 100kč a paní pracovala s epil. elektr..jehlou, muselo se to umět a trefit kořen ale výsledek stál za to.Dnes tuto službu nemůžu najít, jen leaser. Používám u nás nejkvalitnější Ryor pásky které opravdu fungují.

sulcinka
699 příspěvků 19.02.16 18:09

@Brindik Kamarádka odbarvovala, až ty chloupky tak zdecimovala, že téměř nerostly. Bylo to na radu kožařky a kosmetičky.

Okavango
115 příspěvků 21.02.16 16:18
@sulcinka píše:
@Brindik Kamarádka odbarvovala, až ty chloupky tak zdecimovala, že téměř nerostly. Bylo to na radu kožařky a kosmetičky.

Nevíte čím to odbarvovala?

petpalenik  21.02.16 16:46

Já jsem chodila na IPL laser, myslím 5 nebo 6 sezení a opravdu to funguje, nejlépe na tmavé chloupky. Byla jsem spokojená, ale celková účinnost byla tak 75 % všeho pryč. Tedy zase to nebyl nějaký všemocný zákrok, ale v mém případě velká úleva.
Doporučuje se každý rok jedno sezení („udržovací“) opakovat.
Záleží tedy skutečně na vás a vašich finančních možnostech.

sulcinka
699 příspěvků 22.05.16 12:20

@Okavango Kysličníkem, jestli se dobře pamatuji.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama