Látka na letní šaty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tercikkk
33 příspěvků 30.05.14 09:56
Látka na letní šaty

Milé dámy,
objevila jsem tuto fotku a jako milovnice šatů, jsem se do nich hned zamilovala. Bohužel se mi je nepodařilo nikde sehnat, tak jsem se rozhodla, že si koupím látku a najdu nějakou švadlenku, aby mi je ušila. Ovšem najít takovou látku na šaty, zvlášť když jsem amatér přes látky je prakticky nemožné.
Nevíte, kde takovou látku sehnat a co by to měl být za materiál?
A pokud znáte nějakou šikovnou švadlenku z okolí Kutnohorska a Prahy (Strašnice) byla bych vám moc vděčná :)!

Reakce:

volfish
904 příspěvků 30.05.14 10:43

Pokud se v látkách nevyznáte, věnujte čas spíš hledání šikovné švadleny - ta by to s váma měla probrat a nějakou látku, případně i obchod vám doporučit.

vendulael
2148 příspěvků 01.06.14 13:53

V obchodech s látkami by vám měli s tím výběrem materiálu pomoci (vemte si s sebou obrázek/ fotku těch šatů). Většinou tam prodávají dámy, které také šijí a tudíž umí i poradit, která látka je vhodná k danému účelu. Zároveň i poradí, kolik té látky budete potřebovat (látky se prodávají v různých šířích).

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit