Lesklé nohy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mischelinmisa
326 příspěvků 20.10.13 16:14
Lesklé nohy

Ahoj, nevíte někdo jak se to dělá, že mají dámy lesklé nohy? Dřív jsem si myslela, že to je jen efekt focení, ale přes léto jsem potkala spoustu žen, které je měly také lesklé. Jak toho docílit? Zkoušela jsem klasicky krém, ale za chvíli jsem na tom byla zase stejně. Jsou na to nějaké triky? Vim, že je také důležitý pitný režim a snažim se na něm pracovat. Děkuju všem za rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

078796
270 příspěvků 20.10.13 16:45

@mischelinmisa

Buď použít dětský olej (já si mažu nohy modrým Avirilem) a nebo - četla jsem, že to tak dělá nějaká známá osobnost - dvoje silonky přes sebe, ale to je v létě nesmysl ;-)

Katuza
9 příspěvků 20.10.13 17:12

Tak ja mam leskle nohy po holeni cukrovou pastou, nevim, co obsahuje, ze to zpusobuje ten lesk, ale asi je to tim, jak to odstrani i tu starou kuzi, tak se mi pak proste nohy krasne lesknou i bez aplikace ruznych oleju. A kdyz se pak nekdy narychlo holim ziletkou, tak ani ten olej to nezachrani a nohy vypadaji desne podrazdene se suchymi supinkami.

Gräfin
2634 příspěvků 20.10.13 17:49

@mischelinmisa zkuste husí nebo vepřové sádlo, nohy se budou zaručeně lesknout

hedvábný lesk mívám po ranním oholení a natření tělovým mlékem pro suchou pleť

Roisin
35 příspěvků 20.10.13 18:10

Dobre tipy su aj v tomto videu
http://lisaeldridge.com/…stant-fixes/
popularny je aj Scott Barnes Body Bling, Soap & Glory Glow Getter,

real.blond
6688 příspěvků 20.10.13 18:33

@Gräfin namazat nohy sadlem a vyrazit do ulic.. Nas pes by me zacal okusovat :D

Gräfin
2634 příspěvků 20.10.13 18:46

@real.blond psa nemám, ale možná by mě pronásledovaly všechny kočky od sousedů

Šošanah
1222 příspěvků 20.10.13 18:52
Není lesk jako lesk

Společnost promine, přiznávám, že mi Lištiččin komentář přišel vtipný, asi jsem jednodušší osoba, a taky možná proto, že nechápu, proč je cílem mít lesklé nohy, když jsou na druhou stranu lesklé nohy v punčochách trapné? Prosím někoho o hodně polopatické vysvětlení, díky.

real.blond
6688 příspěvků 20.10.13 18:53

@Gräfin namazat se sadlem a jit mezi lidi mi prijde zvlastni. Prece jen sadlo ma specifickou vuni, ne?

Gräfin
2634 příspěvků 20.10.13 18:58

@real.blond sádlo jsem myslela jako vtip, vzhledem k alergii na vosí bodnutí bych asi daleko nedošla. Ale uznejte, že cíle - lesklých nohou - se tak dosáhnout dá. A jsme přece na webu, kde nejlevnější = nejlepší

real.blond
6688 příspěvků 20.10.13 18:59

@Gräfin aha pardon :D tady uz si clovek nemuze byt jisty nicim :D

kayav  20.10.13 19:01

Kokosovy olej

Gräfin
2634 příspěvků 20.10.13 19:03

@real.blond :) to je fakt, vedle jsem dostala červená ramena za to, že jsem příteli koupila učebnici češtiny.

real.blond
6688 příspěvků 20.10.13 19:30

@Gräfin vubec me to neprekvapuje :D

cinnnamon
216 příspěvků 20.10.13 20:54

Ved sa daju kupit kadejake pripravky s leskom na telo napr. taketo daco, ale aj kopec inych:
 http://www.prijemnapeceoplet.cz/…-gloss-125-g

Giulietta  20.10.13 20:57

@cinnnamon A máme po ptákach. :-D Ja som sa tešila k čomu sa dopracujú.

vendulael
2147 příspěvků 20.10.13 21:02

Existuje tělový pudr, který má v sobě rozjasňující složku, která na sluníčku způsobuje lesk. Značku ale netuším.

Ejmyk
70 příspěvků 20.10.13 21:06

Po holení (nebo když je mám prostě jen suché) si nohy mažu tělovým olejem po depilaci (neznámé značky, etiketa pod vlivem oleje slezla) nebo masážním fíkovým olejem od Body Basics a lesknou se minimálně půl dne… ;)

budejka
109 příspěvků 20.10.13 21:12

Nepotřebuji mít nohy lesklé a nikdy jsem o tom nepřemýšlela. Jsem ale ráda, když mám kůži hydratovanou. Někdy je ale lesklá tím, že je suchá a to není žádoucí stav.

real.blond
6688 příspěvků 20.10.13 21:17

@cinnnamon diky! hned jsem v eshopu nakoupila :-P

MaggieCassidy
127 příspěvků 20.10.13 23:41

Docílit lesku není nic složitého - stačí se prostě jen něčím namazat, ať už je to nějaké výživnější tělové mléko nebo třeba i to sádlo (moje babička si s ním mazala pleť a na stáří ji všichni hádali o dvacet let míň než jí bylo) nebo olivový olej (ten používám občas já), problém je, že tuhle proceduru si můžu dovolit jen když vím, že na mě nebude nikdo šahat a venku nejsou třicítky :-D mého přítele dohání k šílenství i lehké tělové mléko večer po sprše a v létě se snažím toho na sebe mazat co nejméně, protože pak mám takový nepříjemný pocit, že se to na mě všechno rozpouští na stéká.

stricc  21.10.13 00:02

Já se jen snažím myšlenkově vyrovnat s paradoxem, že když se lesknou nohy v punčochách, je to dle zdejších komentářů katastrofa srovnatelná s rtěnkou rozmazanou přes půl brady, ale lesknoucí se nohy bez punčoch jsou naopak žádoucí? Zvláštní :-)

TinkaH
916 příspěvků 21.10.13 08:10

Tak to už začíná být absurdní. Všechno lesklé je tady peklené, ale lesklé nohy ne?? Tak potom mám jednoduchou radu, kupte si punčocháče s leskem a budou se vám nohy třpytit jako zde výše zmíněné psí kulky. Pokud jde o nohu holou, osvědčilo se mi zpotit se, orosené nohy vypadají leskle. Podle mě je to hnus, ale podle gusta…
jen bych byla ráda, kdyby zde nědo udělal osvětu, proč je třeba mít lesklé nohy. A mají být lesklé celé nebo je lýtka nebo jen ta část co je vidět, ale co když se mi vyhrne sukně, budu tam matná… ale zase když se namažu pod sukní, můžou se mi udělat mastné fleky… Je to zapeklité

mischelinmisa
326 příspěvků 21.10.13 08:25

@TinkaH Já myslela něco takového, žádný lesk co tě oslepí a jde vidět na kilometry. Nevím jak toho docílit, já mám klůži suchou a plnou jako šupinek, a ikdyž používám krém na suchou kůži nijak to nepomáhá.

@stricc Popravdě jsem netušila, že lesklý punčucháče jsou peklo. Musim se jít podívat jestli nějaké lesklé mám :)

Zebra33
2038 příspěvků 21.10.13 08:37

@mischelinmisa - jestli mate suchou kuzi na nohou i pres aplikaci kremu na suchou kuzi, tak mi neco rika, ze asi budete mit blbej krem ;). Jinak ta fotka vyse je dost pekelna, ja si pod pojmem „leskle nohy“ spis predstavila nohy andilku Victoria's Secret.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit