Letné účesy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erinočka
74 příspěvků 19.04.13 10:50
Letné účesy

Snáď sa nebudem opakovať, ale zaujímalo by ma, aké letné účesy sa Vám páčia, prípadne aké samy nosíte? Najlepšie budú tie, ktoré ste si vyrobili vlastnými rukami :) Ja mám vlasy dlhé po pás, takže v letných horúčavách najviac využívam „služby“ drdolu, vyčesaného chvosta alebo pozapletaných vlasov, aby mi nebolo tak teplo a nepotil sa mi krk… Teším sa na Vaše príspevky :)

Reakce:

MUDr.Lant
389 příspěvků 19.04.13 10:54

Nyní mám vlasy lehce pod ramena (nechávám si je narůst, takže loňské léto byly kratší). Osvědčily se mi drdoly a nebo zapletený francouzský cop, jehož konec jsem zastrčila pod cop a přichytla vlásenkami, nicméně toto asi není proveditelné s vlasy po pás.

Erinočka
74 příspěvků 19.04.13 10:56

@MUDr.Lant
Francúzsky cop nosím tiež veľmi často, s rôznymi obmenami, ale koniec zastrčiť fakt nejde…a keď ide, mám na hlave nerovnomernú hrču a vlásenky to dlho neudržia.

edge  19.04.13 11:50

Já nerozlišuju mezi letním a zimním účesem. Vlasy nosím buď rozpuštěné, culík nebo drdol

Mofu
1041 příspěvků 19.04.13 19:14

Mě se v letních vedrech osvědčil už leta zpátky sestřih skoro na ježka :D ale to je vám celkem k prdu :D

Modo Diino
225 příspěvků 19.04.13 21:06

Já mám nejraději rozpuštěné vlasy (ano i přes 30-ti stupňový hic), ale z účesů teda zapletený francouzský cop( napříč, na stranu, ze spod svázaný do drdolu), klasický vyčesaný culík, nebo i ten drdol občas.

Tequila
32 příspěvků 20.04.13 09:13

Já si umím vlasy vyfoukat a natočit snad jakkoli, ale žádný účes z těch pár extra jemných chlupů (ať mají jakoukoli délku) vytvořit neumím, takže pořád nosím rozpuštěné a v krizi (vedru) culík :-) obdivuju že si umíte samy zaplést francouzský cop, já si sama neudělám ani drdol aby vypadal hezky… Jinak na ostatních se mi moc líbí výš vyčesané nedbalé drdoly

jazes  22.04.13 10:18

Mám vlasy pod lopatky. nerozlišuju teda na letní a zimní (a taky mi proto většinou v zimě táhne na uši :-D). doma nosím vždy takový ten polovičatý drdol nebo nedokončený cop (pocitově kvůli konečkům).
jinak se vyžívám v různých copánkách, copech a drdólech a nesnáším vlasy jenom rozpuštěné s pěšinkou :-D pokud nechávám část vlasů rozpuštěnou, tak ji většinou kroutím (jediné, co mi zabírá, je splést vlhké vlasy do čtyřech francouzských copánků + tužidlo).
co se drdolů týče, mám ráda takové ty střapaté - prostě nezadělám konce a nechám je trčet do všech stran =) nejvíc se mi asi líbí ty volnější z navlněných vlasů, ale dělám i z rovných i ze zapletených. jelikož mám vepředu kratší, tak často volím pěšinku uprostřed, strany zaplést/zamotat a pak teprve drdol.

no a co se mi hrozně líbí, jsou takové ty účesy stylu „copkolemhlavy“ a tak trochu do šířky, ale ještě jsem je na sobě nezkoušela =))

http://www.google.cz/imgres?…

katango
1356 příspěvků 22.04.13 10:35

Vlasy mám po/někdy pod ramena a takové konzistence, že se vzpírají jakékoli úpravě typu drdolu. Ve vedru nosím slaměné klobouky a vlasy nacpu pod ně.

Barbuchaa
211 příspěvků 22.04.13 15:41

V létě nosím dost často do vlasů šátky v různých barvách a vzorech; nejvíce se mi líbí ty, co je můžu dole zavázat na uzel a ony mi potom spadají na ramena. A preferuji kratší sestřihy.

Sailorette
1589 příspěvků 22.04.13 15:53

Nejradši nosím rozpuštěné vlasy, protože mám křivá záda, ale když už, tak si dělám něco ala zapletený cop, jen hodně navolno, nerozděluji vlasy na prameny, jen vrchní vrstvu vlasů jakoby přehrnu přes tu spodní. Vypadá to hezky, hodně ležérně a zabere to asi deset vteřin plus dalších pět na zapíchnutí pinetek. Můžete ten cop vést i ke straně, taky je to pěkné. Výsledek vypadá přibližně jako na obrázku, pokaždé trochu jinak. Konec copu někdy místo gumičky zavážu stuhou. Nemáte tip na obchod, kde by se prodávaly hezké vlasové doplňky, konkrétně gumičky s nějakými ozdobami?

neversaynever
31 příspěvků 30.04.13 20:26

Vlny, vlny, vlny!

Tequila
32 příspěvků 04.05.13 11:05

Možná je to trochu mimo, ale nemáte tip, co vypadá dobře a opradu drží na jemných vlasech? Mám vlasy tak nějak k lopatkám/pod lopatky (jak kdy), rovné (ale ne úplně hřebíky) sestříhané u obličeje od ofiny na patku a vzadu jen lehce, ale kromě klasického culíku s pinetkami po stranách si neumím udělat nic a už mě to štve, extra když rozpuštěné vypadají moje vlasy dobře tak možná první den po umytí. Zkoušela jsem si udělat takový ten jednoduchý drdol, co nosí většina holek kolem, že se vlasy jen tak rychle zamotají do gumičky, ale mám vlasů málo a i přítel se mi smál, že to opravdu nevypadá tak jak by mělo. Prosím tedy o nějaké tipy, a pokud budou rovnou s návodem nebo fotkou, tím lépe :-)

Bellaa
18 příspěvků 05.05.13 10:42

Mám vlasy asi do půlky pasu a v létě je nosím smotané do drdolu. Když si je potom rozpustím, tak je mám krásně, přirozeně vlnité.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit