Letní boty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daffny
9 příspěvků 15.07.12 20:08
Názor na tyto letní boty

Zdravím, dnes jsem narazila na tuto stránku , kde prodávají letní boty. Zajímal by mě váš názor. Co se týká toho mého, tak mám pocit, že je to naprosto nevkusné a kýčovité. Navíc za nehoráznou cenu. Ovšem na jisté stránce psalo pár žen, že by si tyto boty koupily. Je to snad nějaká nová móda? Nebo se to nelíbí jen mě?

Reakce:

KKristýna
451 příspěvků 15.07.12 20:46

Já bych řekla, že tak blbě vypadají jenom, protože nejsou obuty. Ta nejhorší část se při chození zakryje chodidlem a vidět bude jen pásek přes nohu. Myslím si, že by se to k plavkám hodilo skvěle, ale v tom případě bych byla mnohem raději, kdyby ty boty byly z plastu, protože koženy boty bych si k bazénu nevzala.

blacken
2320 příspěvků 15.07.12 20:51

Tak i když bych si to nekoupila, tak se mi to zvráceným způsobem líbí. Má to vtip a jsou originální. Raději na nohou kolemjdoucích uvidím tohle, než žabky s třpytivýma blbinkama a řetízkama… A i když mi tyhle boty přijdou trochu šílený, vidět to na někom dobře nakombinované, asi bych se zasmála… Ale pokud to někdo bude mít k ošoupaným zvonáčům a tílku s flitry, tak to bude hodně pekelné :-D

(Jsou to přesně boty, ve kterých se vidím u chýše na Maledivách jak popíjím drink z kokosu, takže tam bych je možná i já unosila :-D)

Příspěvek upraven 15.07.12 v 20:56

Konvalinka
244 příspěvků 15.07.12 20:53

Jé, ty jsou tak bláznivě kýčovité, až je to hezké. Mně se líbí a vypadají kvalitní. Ale za tak extravagantní boty bych tolik peněz nedala. Stejně je jako obvykle nemají v mojí velikosti, tak není co řešit:)

mikita.miki
1931 příspěvků 15.07.12 21:00

Líbí se mi, k určitým věcem na určitou situaci, určité místo. ale za takhle spicifické boty, které bych si obula tak 5× přes léto, bych takové prachy nedala. a taky, dkyž na to tak koukám, tak se mi líbí jen některé, ty poněkud nejbláznivější, rozkvetlé a zelené. když už úlet, tak pořádný, aby bylo znát, že je to tak trochu recese

Karoleenah
2322 příspěvků 15.07.12 21:13

Boží kýč. :D Ty s kvítkama se mi líbí, palmičky jsou už i na mě trochu moc. A přesně jak píše @KKristýna, v akci budou mnohem míň výrazné, protože ten pestrobarevný vnitřek stejně nikdo neuvidí. Nicméně bych si je asi nekoupila, pro mě jsou drahé a na běžné nošení mi alespoň z obrázku nepřipadají dost pohodlné.

seznam.mih  15.07.12 21:51

Mě se hoodně líbí. Kdyby to však mělo lépe tvarovanou a silnější podrážku, tak bych pochopila tu cenu. Strašně špatně si vybírám letní boty, protože se mi na mě nelíbí holá noha v botě a navíc denně chodím po takovým terénu, že bych do podrážky za chvíli měla díry.
Prostě silnější a tvarovanější podrážka, tak bych do nich šla.

Hanc.xxx
101 příspěvků 15.07.12 23:44

Já bych takové boty viděla na ulici 1000× radši, než to co potkávám běžně… Když se vezme v potaz to, že při nošení budou vidět hlavně jen ty „pásky“ tak některé z nich jsou doopravdy hezké, něco je kýč ale stejně. Teď v létě vídám snad jen rádoby trekové sandále, plážové gumové žabky nebo neletní uzavřenou obuv.
Samozřejmě to není věc pro každého a pro jakoukoliv příležitost. Ale nápad se mi líbí :)

Malina jahodová
175 příspěvků 16.07.12 11:08

Tak můj vkus to taky není, ale cena mi nehorázná nepřijde. Je to dřevo s kůží a ručně malované k tomu. Musí to dát práci, a jestli boty něco vydrží, tak je cena naprosto ok. To, že já bych je nechtěla, to už je jiná věc.

Diankenstein
1891 příspěvků 16.07.12 11:59

Bože, to jsou krásné boty!

tohle mi to připomíná

Acrobaleno
948 příspěvků 16.07.12 13:05

Tieto sú celkom fajn Resp. dá sa na ne dívať a pôsobia romanticky a nežne. Aj keď ja by som si to na nohu nedala, nemám rada motýle, bojím sa ich a náhodou by som na tú ozdobu pozabudla a spravila by som hysterickú scénu, že mám na nohe motýľa.

Zoe
316 příspěvků 16.07.12 14:28

Považuji je za příšerné. Nekoupila bych si je ani za 100,–Kč. Cena je vysoká, ale je otázka proč. Třeba jsou v tom tantiémy pro výtvarníka :).

Spea módní
5 příspěvků 16.07.12 16:22
Jsou krásné

Miluju havajské vzory, oblečení a pestrost, až by mne i mrzelo, že nejsou vidět i ty vzory pod nohou :-)

Kevinka  16.07.12 17:31

@Kterapak: Ty jsou boží! Škoda, že mají jen velikost 41 (asi ta akce do konce července), vzala bych si je taky. Asi si objednám ten model Ingrid River, ty mají ve velikosti 42. To víš, my s velkou nohou :)

Kevinka  17.07.12 11:02

No, mě tohle taky vyhovuje - menší obchod, osobní přístup. Boty mi poslali v den objednávky, za dopravu ani platbu na dobírku nic nechtěli. Co by chtěl člověk víc?

Kevinka  17.07.12 15:03

Budu objednávat pro sebe a přemýšlím, že bych objednala i své větší lepší polovičce. Dala jsem dotaz do diskuze, tak uvidíme, co na to řeknou ostatní pekelnice.

LadieShopaholic
1 příspěvek 19.07.12 11:01

Já myslím že jsou nádherný myslím tím www.passibella.com ! Cena je v pohodě protože jsou vyráběny za 100 % přírodních materiálů :-) třeba tyto jsou nádherné http://www.passibella.com/…tofle-detail

Linden  19.07.12 12:50

:D na černoškách luxus! ale tieto http://www.passibella.com/…ndale-detail
si viem v pohode predstaviť na komkoľvek s pekne krojenými pestovanými nôžkami v jednoduchých šatách farby medu s nejakou prima koženou kabelou, vlasovou kreáciou etc. etc. ;)

katango
1356 příspěvků 20.07.12 11:36

Klidně bych si ty boty koupila, jako vtip dobrý, semtam trochu kýče ještě nikoho nezabilo, naopak, brala bych to jako příjemné osvěžení.

madline
55 příspěvků 21.07.12 21:14

Ty kytkaty zabky se mi taky libi, aspon jsou zajimavejsi nez vetsina toho, co prodavaji ceske obchody a nevypadaji jako extra sunt. Jedina pripominka: zabky na podpatku/klinu povazuju za nenositelne, protoze nejvetsi tlak je na ten prouzek mezi prstama a boli me z nich nohy, jen se divam na obrazek:(

Mayim
400 příspěvků 22.07.12 11:54

Linden: tak do těchhle tmavých bych šla od minuty! Ale ani ostatní nejsou špatné… většinou chodím komplet v černé, kdybych k nim sehnala ještě stejně praštěnou kabelku, výsledek by mohl být mňam.

gulietta  22.07.12 21:52

Mám taký pocit, že u mňa Manola vytlačil Michael Kors, mám nový idol. :-)

zaneta91
2 příspěvky 24.07.12 10:46

Jeee, ty jsou krasny…
To ja mam tyhle: Marco Tozzi sandály nature , sice nejsou tak vynunany, lae s mym rozpoctem :DDD proste NATURE.. … dalsi sandalky na vyber … sandaly proste miluju

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit