Levné látky-tričkovina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Herbertka
3 příspěvky 03.09.14 13:53
Levné látky-tričkovina

Ahoj švadlenky, nemá někdo dobrý tip, kde koupit levně (za velkoobchodní ceny) elastickou i neelastickou tričkovinu? Třeba i s větším podílem polyesteru. Myslím jinde než klasicky- Flextex, Látky mráz. Může to být i zahraniční e-shop. Děkuji za odpovědi.

Reakce:

Linie
1704 příspěvků 04.09.14 09:59

Velkoobchodně prodávají látky velkoobchody. Právě jste prošvihla veletrh Styl, kde jste si mohla vybrat z několika dodavatelů a látky vidět živě.
Záleží, jaké množství potřebujete. V menších množstvích koukněte na Fler.

Herbertka
3 příspěvky 04.09.14 12:49

Děkuji za odpověď. Máte tedy nějaký tip na velkoobchod? Potřebovala bych to spíš ve větším množství.

Linie
1704 příspěvků 04.09.14 14:29

Co je větší množství?

Herbertka
3 příspěvky 04.09.14 16:02

Nad 10 m od každé barvy a pravidelný odběr. Jestli to je větší množství..:)

Linie
1704 příspěvků 04.09.14 16:23

Pod 10m se s vámi nebude žádný velkoobchod ani bavit. Některý prodává až od celé role.
Zkuste si najít nějaké dodavatele v Googlu, já výrobce úpletů neznám, šiji něco jiného.

Linie
1704 příspěvků 04.09.14 16:32

Pokud chcete z něco z úpletů šít a prodávat, zmapujte si nejdříve konkurenci - střihy, velikosti, materiál, dodavatele, nitě a ostatní galanterii, balení, odbyt, kalkulaci cen atd. Úpletů je hodně druhů, rozdíly v kvalitě obrovské /viz Adiny články zde/, každý se hodí na něco jiného. Také strojní vybavení je důležité - a hodně drahé!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit