Líbí se mi saka z Aliexpressu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dd2866
29 příspěvků 27.05.16 09:38
Líbí se mi saka z Aliexpressu

Hledala jsem šmrncovní dámská saka (klasický střih mám jako člověk, který pracuje v kanceláři už pár let, v snad všech možných variantách). A jediné, co se mi líbilo, pocházelo z Aliexpressu, Taobao, Ebaye atd.

Kupovat je nemá smysl, nechci hadr na podlahu a i kdybych chtěla, na „módu“ z Asie jsem příliš vysoká. Jenom by mě fakt zajímalo, odkud berou návrhy a originální produkty (tedy to, co je vyfoceno a podle čeho pak ty svoje hadry výrobci produkují).

Nevíte někdo o alternativě, která mě finančně nezrujnuje (sako o ceně auta fakt nekoupím) a přitom bude nějak… zajímavá?

Příspěvek upraven 27.05.16 v 15:16

Reakce:

barvinok
356 příspěvků 27.05.16 14:02

Neviem povedať stopercentne, ale čínski výrobcovia sa väčšinou inšpirujú japonskou módou. U nás sa o tom až tak nehovorí, ale je to naozaj veľký odevný trh, a radové čínske módne časopisy sú prakticky plné japonských modelov a značiek.
Niekoľko takých vecí doma vlastním (našťastie vyhovujem ázijským veľkostiam), a to práve kvôli tomu, že sú ušité kvalitne, a strihy sú veľmi zaujímavé, aké sa u nás prakticky nevidia.

dd2866
29 příspěvků 27.05.16 15:15

A nemáte nějaký tip na prodejce? Alespoň bych pokoukala, když už nic. Na japonské straně internetu se, přiznávám, moc nevyznám.

barvinok
356 příspěvků 27.05.16 15:42

@dd2866 prepáčte, ja som všetko kupovala osobne, v tom vám neporadím :/

dd2866
29 příspěvků 27.05.16 16:54

@barvinok nevadí. I tak děkuji. :) Alespoň jsem to zkusila.

whitehorse
141 příspěvků 27.05.16 20:14

Tady se dají najít střihy a třeba by šikovná švadlena pomohla http://www.lekala.co/…men/costumes

Jindrason
156 příspěvků 02.06.16 08:39

Jako kostýmky jsou to opravdu hezké :) Na „čajnu“ to ujde :) A z toho Ali to není tak, že jich musíte objednat 50?

Jiná Realita
13791 příspěvků 02.06.16 15:37

@Jindrason
někteří prodejci umožňují i od jednoho kusu.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit