Líbí se Vám obrázky Mary Portas?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gudrun  09.03.13 08:42
Libi se vam?

Mile damy, co rikate na tyto obrazky stylove Mary Portas?

Reakce:

sekaclady  09.03.13 09:06

@gudrun mě se líbí, moc se mi líbí..velice podobný overal jsem donedávna měla ve skříni, jen jsem nikdy nenašla odvahu si jej obléknout..má účes, který by se mi líbil a je nejspíš i v podobném věku jako já, takže..líbí se mi a kdybych žila v jiné zemi, možná bych se touto dámou mohla inspirovat..tady a teď na to nemám,,guľe"

gudrun  09.03.13 09:09

@sekaclady Moc pekny komentar. ODVAHU!

stric
762 příspěvků 09.03.13 09:13

Ani ne. Nevím, kdo to je a jestli takhle chodí pořád nebo jen někdy, a taky nevidím moc dobře na podrobnosti, ale ujde to, nevadí mi, že vypadá, jak vypadá, ale dvakrát bych se na nic asi nepodívala, tenhle styl mi nic neříká.

Sibyla
2639 příspěvků 09.03.13 10:53

@gudrun Jen malé upozornění: až budete zakládat nové vlákno, nazvěte ho konkrétně, třeba Mary Portas, ty neurčité názvy matou - npoznáte, jestli se ptáte na kabelku ebo na účes.

Robena
1257 příspěvků 09.03.13 10:56

Tu pani vubec neznam, takze moje hodnoceni neni nicim zatizeno. Libi se mi.

Grete
797 příspěvků 09.03.13 11:10

O paní také slyším poprvé. Na první fotce se mi moc líbí samotné oblečení, ale mám dojem, že se trochu mlátí s barevným typem. Na druhé jí to moc sluší - stejně jako na většině fotek, co mi vyhodil google.

Minky
121 příspěvků 09.03.13 12:10
Mary Portas

Na první fotce na mě Mary působí diblíkovsky a to jí vzhledem k věku tedy nesluší. Overal je super, ležérní a odvážnej kousek pro ženskou s pěknou postavou. Mně se líbí moc.

modny guru
280 příspěvků 09.03.13 13:21

Vobec sa mi nepaci. Chceli ste nazor, mate ho.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit