Líbí se vám Kate Moss a její styl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 12.07.12 22:16
Líbí se vám Kate Moss a její styl?

Odlehčené téma: co říkáte na Kate? Chápete, proč je zrovna ona tak megaúspěšná supermodelka a módní ikona?
Já musím říct, že pro mě má Kate Moss nějaké neuchopitelné kouzlo. Přestože je tak trochu „sirotek Lowoodský“ má prostě charisma a vypadá skvěle ve všem, co si vezme na sebe.
I když jde na pláž :-) http://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

GreatSusan  12.07.12 22:21

Kate Moss se mi libi desne a naprosto chapu, ze ma takovy uspech. Ona ma proste styl…

uu  12.07.12 22:46

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:52

Fumfa
28 příspěvků 12.07.12 22:47

Také se mi její styl líbí. Je to takové nenucené, na její vyzáblou postavu to krásně sedí. Podobný styl nosí i má velká oblíbenkyně Sienna Miller, která není až tak luxusní jako bývá Moss, její modely jsou podle mého trochu víc přirozené a nositelné.

blacken
2320 příspěvků 12.07.12 22:54

Líbí se mi na ní hlavně dvě věci - je menší než ostatní, takže i když nemá 160, tak přece jenom je dobré vědět, že ideál nemusí mít 180 ale může mít i 170…
A má tvrdší styl, občas trochu punk nebo jak jinak to říct a to je fajn.

A vzhledově sice nemůžu přijít na to, co se mi na ní líbí, protože když si rozeberu jednotlivé prvky, tak nic moc, ale jako celek je opravdu kus…

runningfox  12.07.12 23:07

Jo, líbí. Je to punková modelka a pro punk já osobně mám slabost.

bestia
2296 příspěvků 12.07.12 23:38

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:49

Sibyla
2639 příspěvků 12.07.12 23:50

Nijak zvlášť

Káně
6 příspěvků 13.07.12 00:26

Na oficiálních fotkách jí to sluší. Ale když se podívám na její fotky z civilu, tak si řikám, kde by bez retuše byla. Jsou modelky, kterým to sluší i bez make-upu, ovšem Kate pro mě není tento případ.

GreatSusan  13.07.12 00:29

@Káně stejne jako na oficialnich fotkach nevypada vubec nikdo

LadyPapajka  13.07.12 06:52

Tuším, že někdo takový existuje. Zas tolik se o modu nezajímám.

Acrobaleno
948 příspěvků 13.07.12 07:37

Ja nemám Kate nejak extra v láske a nemyslím si, že patrí k tým popredným „módnym ikonám“. Nepovažujem ju ani za nejak extra peknú, možno mi vadia tie jej ospalé oči.

saryvary
664 příspěvků 13.07.12 07:52
@LadyPapajka píše:
Tuším, že někdo takový existuje. Zas tolik se o modu nezajímám.

A to já se o modelky zajímám, zde např. má slečna velmi slušný výběr http://myemptyjournal.blogspot.cz/…i-krasu.html a myslím, že ani jedna z modelek nevypadá nenalíčená nijak špatně, řekla bych, že jsou možná i krásnější a zajímavější, než na upravených fotkách.

MP Barbucha
3716 příspěvků 13.07.12 08:14

@saryvary
To nejsou nenalíčené fotky. To je takzvané nahé líčení, prohnané photoshopem!

saryvary
664 příspěvků 13.07.12 08:15
@MP Barbucha píše:
@saryvary

To jsou fotky (né všechny, ale o článek níž jsou další), které jsou stažené z models.com a tam musí být nenalíčené.

saryvary
664 příspěvků 13.07.12 08:19
@MP Barbucha píše:
@saryvary

Tak tady: http://myemptyjournal.blogspot.cz/…srdicko.html

saryvary
664 příspěvků 13.07.12 08:27
@MP Barbucha píše:
@saryvary

A zde nové tváře modelingu (nenalíčené) http://models.com/newfaces/
A už mlčím :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 13.07.12 08:40

@saryvary
Ty Tvoje odkazy jsou fajn, klidně je sem dávej :-). Ale stejně, kolik z nich se udrží na špici tak dlouho, jako Kate? A o samotnou krásu až tak nejde. Kate má prostě něco navíc!

saryvary
664 příspěvků 13.07.12 08:47
@MP Barbucha píše:
@saryvary
Ty Tvoje odkazy jsou fajn, klidně je sem dávej :-). Ale stejně, kolik z nich se udrží na špici tak dlouho, jako Kate? A o samotnou krásu až tak nejde. Kate má prostě něco navíc!

No, ona ta doba, kdy se některá z modelek udržela dlouho na špici, je pryč. Dnes je těch holek, co dělají modeling, strašně moc a módní průmysl neustále prahne po nových tvářích (hlavně jim nemusí platit). Kdyby taková Kate dnes přišla jako nová do agentury, myslím, že by ji ani nevzali. Ale uznávám, že je výborná, má své kouzlo, má šmrnc. Jo a líbí se mi i nenalíčená :-)

Malina jahodová
175 příspěvků 13.07.12 09:11

Tak jsem se zkoukla video, abych věděla, kdo to vůbec je a nějak jsem na ní neviděla nic, co by stálo za řeč. Taková vyhublá hezká paní. Ten bílý hábit byl fajn, ty zelené minišaty na ní divně visely, a pokud je modní ikonou, tak jsem z toho videa nepřišla na to proč. Za to se mi líbila ta moderátorka. Byla sympatická a roztomilá.

MP Barbucha
3716 příspěvků 13.07.12 09:26

@Malina jahodová
Ano, Alison je super, a popsugartv je výborný materiál na prokrastinaci:-)

Pirek
6768 příspěvků 13.07.12 10:54

Ne, nelíbí, a nechápu to.
(Tak jo, asi to je opravdová profesionálka a „talent“, ale mně se lidé takového typu, ať vzhledového nebo povahového, moc nelíbí.)

Mylady2
12409 příspěvků 13.07.12 11:21

Kate se mi líbí:-) sluší ji to hlavne v kampaních pro dior addict:-)

blacken
2320 příspěvků 13.07.12 14:39

@saryvary On je trochu rozdíl, když Vás vycvakne profík, když pózujete - klidně nenalíčenou a pak to ani nemusí retušovat… (jakože slečny na fotkách jsou jak vyretušované tak nalíčené) a druhá, když se někde zveřejní momentka na téma - tak šla opilá Kate kolem a někdo ji fotil narychlo a aniž by měla šanci se zatvářit nebo ani netušila, že ji fotí… Takhle bude i sebevětší kráska vypadat blbě.

Ziné
82 příspěvků 13.07.12 15:26

V době, kdy začínala se mi moc nelíbila. Její vzhled mi připadal takový „chorobný“. A nešlo jen o tu její pověstnou hubenost, ale i o rysy a výraz v obličeji. Dnes uznávám, že „heroin chic“ něco do sebe má. A to, jak dlouho se udržela na špici je obdivuhodné. Po řadě modelek po třicítce neštěkne pes.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit