Líbí se vám tyhle luxusní svatební šaty?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terkaOl
72 příspěvků 03.07.13 15:22
Líbí se vám tyhle luxusní svatební šaty?

Na Streamu v pořadu Život v luxusu jsou prezentované svatební šaty za 3 miliony. Zdá se to jen mně, nebo modelce úplně nesedí a to „přeštípnutí“ na bocích působí divně?

Viz http://www.stream.cz/…vatebni-saty

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

panvi
249 příspěvků 03.07.13 15:32

Na záběru z boku to opravdu moc nesedí, ale to asi proto, že nebyly šité přímo na tu slečnu (doufám). Jinak se mi nelíbí ten vykrojený předek + sněrování vzadu. Jedno nebo druhé. Blýskavé šutříky na oblečení se mi nelíbí a je jedno jestli to je bižu nebo diamanty za 3 mega.. takže to zhodnotit nemůžu.

Caralina
916 příspěvků 03.07.13 15:44

Ne, sice jsou na nich diamanty za tři miliony, ale jinak jsou docela obyčejné. A to šněrování přes celá záda až kamsi dolů působí vulgárně.

Mylady2
12409 příspěvků 03.07.13 16:01

Zrovna tyhle tak moc ne…jinak mám velmi ráda tvorbu Soni H.

078796
270 příspěvků 03.07.13 16:12

Jestli ty šaty sedí, to si netroufám soudit, každopádně šněrování až do zadku a průstřih mezi prsama patří možná tak na karneval, ne však na svatbu. Za tři miliony se dalo ušít i cosi důstojnějšího než tenhle kočkopes.

Navaa
529 příspěvků 03.07.13 16:21

Když střih připomíná kurví kroj, tak to ani diamanty nezachrání.

aailyyn
807 příspěvků 03.07.13 16:40

Jsou přeplácaný, vulgární a diamanty, ani ruční práce tomu nepomůžou.

Mylady2
12409 příspěvků 03.07.13 16:51

Tak jsem se podívala na ty šaty znovu a musím říct že bych je klidně použila. Jen bych odstranila šněrování…to se mi nelíbí nikde kromě bot :-D
No a ten pořad Život v luxusu se mi taky líbí…je pěkně kontroverzní! Mohli by ještě přitvrdit…ukazovat mnohem dražší a luxusnější věci.

Tobislava
22 příspěvků 03.07.13 16:59

Jejda, ty kamínky vypadají jako laciný zrcadýlka a závoj působí v kombinací s vulgárním výstřihem jako z béčkového filmu..

Lalita  03.07.13 17:06

Že by nevěstinka byla fanynkou luxusní módní značky Redial? :mrgreen:

Mystery.ous
41 příspěvků 03.07.13 17:13

Mě by zajímalo, jak vypadá převzetí takových šatů při půjčení a následném vracení - to přepočítají všechny diamanty, jestli náhodou pár z nich „neodpadlo“?

Mylady2
12409 příspěvků 03.07.13 17:17

@Mystery.ous šaty se nepůjčují ve verzi s brilianty. To je jasné…pujcovne je 30tis!

terkaOl
72 příspěvků 03.07.13 19:20

Výborně, to jsem ráda, že nejsem sama, komu to připadá zbytečně moc prostříhané, následně sešněrované, dole naducané a přeplácané.
Holt luxus je luxus. Ale třeba jednou prozřím a zatoužím :) Život v luxusu jsem objevila teprve dnes, stejně jako Menu domů při hledání toho pravého receptu na Tiramisu. A peklo na talíři je s občasnými výkyvy stálice.

tyčka
14 příspěvků 03.07.13 19:44

Šněrování za zádech, které je zakončeno na zadku mašličkou na šňůrce,,, průstřih mezi prsama. Celé to působí lacině a vulgárně. Do elegantní a noblesní nevěsty to má dost daleko.

Ustica
69 příspěvků 03.07.13 22:54

Nevkusné, přeplácané.

PartyLover
153 příspěvků 03.07.13 23:20

Mně se nelíbí žádné svatební šaty, když mají korzet, který pak přechází v upnutou látku, ta končí pod zadkem a najednou je tam šíleně moc nadýchaných vrstev. Zdá se mi, že to nedělá hezkou postavu.
Jinak v tomhle případě jsou opravdu holá záda nevkusná, ale existují elegantí krásné šaty i když má nevěsta odhalená záda. Třeba tyto :

Adivey
182 příspěvků 03.07.13 23:25

Mně se ty šaty z videa taky vůbec nelíbí. Střihově na nich nevidím nic až tak originálního a zase je to to nešťastné řešení s pasem až pod boky = opticky zkracující nohy. Přinejmenším zvláštně působí i přichycení vlečky. Výstřih vzadu i vpředu už mi přijde také moc, ale nejhorší je ta zjevná přeplácanost. Kamínky na živůtku ještě OK, ale proč ještě tolik zdobení na sukni? Někde jsem slyšela, že vypadat lacině stojí hodně peněz. Tady to přesně platí. Snad má paní návrhářka pravdu a časem to bude lepší a lepší, i když pro ni to má asi opačný význam, než jaký mám na mysli já.
Nic proti luxusu a kde jinde si ho užít než na svatbě? Ale přece luxusní svatební šaty, i s přemírou zdobení, mohou vypadat krásně a vkusně. (Já obdivuji např. práce Blanky Matragi.)

Giulietta  03.07.13 23:42

Mne sa šaty na videu nepáčia. Páčia sa mi šaty monackej princezny a sposob akým mala upevnený závoj.

Demode
1674 příspěvků 04.07.13 00:20

@Giulietta Nádherné šaty, elegantní.

MaeGandal
743 příspěvků 04.07.13 06:20

Ty šaty IMHO vypadají jako inspirovane Pninou Tornai
treba tady
třeba to bylo zadání nevěsty?
nelibi se mi sukně, ani vlečka. vlastne ani vršek. přijde mi to přeplácané

Jetthro
1129 příspěvků 04.07.13 10:31

Saty se mi nelibi a celkove ten porad mi prijde jako takova nalestena „bida“…obycejny saty na ktery nekdo nalepil blystivy sutry, sano za 6 tisic nebo kozeny veci na zakazku mi jako nejakej nadpozemskej luxus teda fakt neprijdou, cekala bych tam neco svetovejsiho a mnohem vetsiho a drazsiho kdyz tomu rikaj zivot v luxusu..navic ten „moderator“ je takovej..prijde mi ze tam vzdycky proste prijde a vubec netusi co tam vlastne dela a co ma rikat :D

aailyyn
807 příspěvků 04.07.13 12:13

@Giulietta

Jsou překrásné.

Mylady2
12409 příspěvků 04.07.13 12:18

@Giulietta šaty se mi ani trochu nelíbí ale paní je hezká a závoj moc pěkný!
@Jetthro ano taky bych ráda kdyby přitvrdili…ale bohužel tady jsme v Česku :-) třeba se dočkáme. Já mám třeba strašně ráda reportáže z vysoce luxusních destinací :-) kde noc v resortu stojí mnohem více než nějakých 3000 éček :-)

Nixe Lulu
326 příspěvků 04.07.13 12:39

Dost příšerné. Nadbytek blýskavých „ozdob“, výstřih tak hluboký, že to působí vulgárně, to samé bych řekla o šněrování na zádech. Nelíbí se mi tenhle prodloužený typ živůtku, nechápu, proč nemůže být radši normálně do pasu. Sukně taky až příliš veliká a přezdobená. A kombinace toho všecho dohromady, to je prostě děsivá přeplácanost. Divím se, že je tam u toho tolik pochvalných komentářů :O Jak to, že zrovna ty nejvíc nevkusné věci se líbí tolika lidem?

Giulietta  04.07.13 12:42
@Mylady2 píše: …Já mám třeba strašně ráda reportáže z vysoce luxusních destinací :-)

Tie reportáže milujem. :-) Dajte tip na svadobné šaty podľa vášho gusta. Ak nás vykopnú za OT, tak pohľadáme inú diskusiu.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit