Líbí se Vám tyto boty?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clarres
2 příspěvky 07.11.13 13:18
Líbí se Vám tyto boty?

Prosím o komentáře jak se vám tyto boty líbí?!

http://img05.allegroimg.pl/…1/3666364120

A když už by jste je nosili tak co k nim? Křivák…Děkuji za komentáře

Reklama

Reklama

Reakce:

Lucylle
33 příspěvků 07.11.13 14:17

Nie sú škaredé, ale asi by sa mi viac páčili keby mali nižšiu platformu… Takto pôsobia dosť mohutne. A viem si k nim predstaviť všetko možné :)

Kaama
116 příspěvků 07.11.13 18:45

Nelíbí. Působí na mě dost lacině.
Když jsem ten odkaz rozklikla, první, co mě napadlo bylo - ještě minisukni a je dojem dokonalej.

stricc  07.11.13 19:02

Docela jo, jen ty kamínky bych byla radši, kdyby tam nebyly. Pak bych je nosila normálně, mně by se hodily skoro ke všemu

Curly-haired Bitch
132 příspěvků 07.11.13 20:56

Mně se líbí právě moc! Jsem na kamínky ulítlá! :D I když je pravda, že platforma by mohla být nižší. Křivák k nim půjde. Pokud si vezmeš silnější punčochy, klidně i ta minisukně. Ale samozřejmě také záleží na věku, postavě atd :)

Mademoiselle K.
36 příspěvků 07.11.13 21:13

Jsou skvělé, ale více se mi líbí bezkamínková verze.

ještěřička
2384 příspěvků 2 inzeráty 08.11.13 07:33

Tyto boty jsou výrazným a extravagantním kouskem, která poutá pozornost, takže je třeba, aby jejich nositelka měla cit pro módu a dokázala k nim sladit zbytek outfitu, aby ty boty zbytečně „nezazdila“. Já bych si takové boty nekoupila, jsou pro mě příliš vysoké, ale jinak mi připadají docela sexy.

ajujuška
422 příspěvků 08.11.13 21:12

Nie, nepáčia. Nepáči sa mi lacný materiál a vyzerajú ako z tržnice.

gabous
196 příspěvků 10.11.13 18:59

Líbí se mi orginál Jeffrey Campbell. Nicméně JC jsou boty, ve kterých se jejich nositelka musí cítit jistě. A to určitě nebudete, pokud se musíte ptát ostatních, jestli se jim líbí.

real.blond
6688 příspěvků 10.11.13 19:12

Ne, nelibi. Pripominaji mi certovo kopyto a to jinak platformam fandim

kayav  11.11.13 16:40

Mám tu verzi bez kamínků a jsou v pohodě, hodí se k sukni/šatům i kalhotám.
ještě přidám zkušenost s tímto obchodem (předpokládám Aukro, teď nevím jak se prodejce jmenuje, ale je mi povědomá ta polština) - mám od nich jedny kotníkové boty z loňska a jedny lodičky a musím říct, i když je to šílenej plast, který ze začátku trochu smrdí, boty jsou velice pohodlné a drží bez velkých známek opotřebení.

kim_cong_un  30.01.15 19:23

Líbí se vám tyto pánské boty? (swear anglie)

kim_cong_un  04.02.15 01:38
.-.

A ještě k těm botám nahoře- hodí se k černym chino kalhotám? Bohužel nějáké podobné v černé barvě nemůžu najít(kdyby někdo věděl tak diky za radu… ČetL jsem ale, že tmavě hnědá k černym kalhotům může někdy být. Ještě se mi líbí jedny podobné, nevím které vybrat- Swear i s dopravou 2800, Ecco 2200

Reklama

Váš příspěvek

Šaty z H&M pomáhají čistit pláže od odpadků

Už delší dobu se snaží H&M posilovat svůj společenský kredit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek

Reklama