Líčení, účes - Náměstí Republiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anistrada
2 příspěvky 11.12.14 11:27
líčení, účes - námestí republiky

Ahojte dievky, dnes vecer mame velky firemny vecierok a ja by som si chcela niekde v okoli Namesti republiky nechat spravit uces a licenie. Nikdy som to nerobila a som v tom trocha blbka :) Nemali by ste pre mna konkretne odporucania? Idelna nech mi to vsetko spravia na jednom mieste a nemusim sa presuvat :D To ale nie je podmienkou. Vdaka!

Reakce:

Gatita
302 příspěvků 11.12.14 13:02

No, trochu se bojím, že takhle narychlo to bude docela oříšek :-)
Jednou jsem se nechávala zkrášlit od velmi šikovné vizážistky z kadeřnictví Revolution v Revoluční ulici a byla jsem spokojená. Měla jsem to ale domluvené předem. Jinak můžete zkusit na blind různé parfumerie v Palladiu, ale nevím, to bych se možná radši v klidu doma upravila sama, než někde vystresovaně pobíhat před večírkem :-)

anistrada
2 příspěvky 11.12.14 13:32

V pohode, ja budem mat dost casu :) a uprava sama sebou nehrozi, to vzdy vydrzi v peknej forme tak 30 minut a potom to ide do… :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 11.12.14 15:14

Parfumerií na blind bych se bála, protože mě dvakrát přemluvila vizážistka, že na mně zkusí třeba makeup, který mě zajímal, a vždycky to byla totální katastrofa. vypadala jsem jak nedbale omítnutý šašek.

edit: pravda je, že mám nedobrou pleť a umět to namalovat hezky chce zkušenosti. ale u vizážistky by je člověk předpokládal…

le.milusova
9 příspěvků 03.10.16 16:59

Já jsem se jednou byla nalíčít v parfumce a byla jsem spokojená :) je to jen o tom vyhlídnout si šikovnou slečnu

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit