Lindy Bob saty

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jádro
3 příspěvky 13.06.16 12:19
Lindy Bob saty

Koukam po satech znacky Lindy Bob a vsimla jsem si, ze jsou tady dost casto k mani v bazaru. Cim to je? Nesedi, jsou z divneho materialu nebo se proste jenom okoukaji?

Reakce:

dd2866
29 příspěvků 13.06.16 13:14

Jde-li o Módní peklo, spíš mi přijde, že si tu někdo z místního bazaru udělal živnost.

Mluvíme-li všeobecně… 90% lidí tyto šaty kupuje na nějakou akci (např. svatba) a poté neví, co s nimi.

mutziputzi  13.06.16 13:27

Na MP jsou podobné málokomu slušící retro věci považované za šik, ale asi to občas přítomnost zrcadla zvrátí a šup do bazaru :-)

stricc  13.06.16 13:33

@mutziputzi jsou všechny od jednoho prodejce. Vážně se mi nechce věřit, že by někdo v pominutí smyslů koupil pro vlastní potřebu desatery šaty naráz

mutziputzi  13.06.16 13:36

@stricc Ani jsem nekoukala, spíš jsem měla na mysli, že MP je místo, kde je poměrně mnoho vyznavaček tohoto stylu…s dodatkem, že pro mě to není moc pochopitelné no..jsem si neodpustila :-)

stricc  13.06.16 15:36

@mutziputzi Ale to je fuk. Když člověk do toho bazaru koukne, tak čirou náhodou jsou zrovna tyhle šaty jedny z mála, které tam lze skutečně považovat za šaty, ať už se líbí nebo ne. Akorát že to není výprodej vlastního šatníku, nýbrž něčí kšeftík, jak píše @dd2866.

rineke
88 příspěvků 13.06.16 19:34
@dd2866 píše:
Jde-li o Módní peklo, spíš mi přijde, že si tu někdo z místního bazaru udělal živnost.Mluvíme-li všeobecně… 90% lidí tyto šaty kupuje na nějakou akci (např. svatba) a poté neví, co s nimi.

Zdá se, že to není výhradně zdejší trend…

stricc  13.06.16 20:57

Oni totiž u Lindy Bop mají výprodej a tyhle šaty prodávají za 10 - 24 liber. Takže mám dojem, že odtud ty „unáhlené“ koupě po kilech, co s krvácejícím srdcem musejí být dány do bazaru :-)

Anka F.
202 příspěvků 13.06.16 21:46

@rineke
@Jádro
Koupila jsem ze zdejšího bazaru šaty Lindy Bob a jsem spokojená. Šaty si vybrala a nosí je moje náctiletá dcera. Materiál (bavlna s příměsí elastanu) a provedení se mi za danou cenu zdá OK (vypodšívkovaný živůtek, podsádka u výstřihu, začištění paspulkou). Za normální cenu bych je ovšem asi nekoupila. Šaty pro mě mají velku výhodu, jsou šité na drobné postavy, takže mé dceři, která neměří ani 160 cm, dobře seděly (a nebyly do pasu dlouhé, tak jako jiné šaty, které se šijí na ženy vysoké 175 cm).
Od stejné uživatelky jsem koupila ještě šaty orsay; všechno zboží bylo ve vynikajícím stavu, dokonale odpovídalo popisu, komunikace aj. byla výborná.
Takže za mě dobrý :-)

rineke
88 příspěvků 13.06.16 22:04

@Anka F. Já to nijak nekritizuji. Nedávno jsem si pořídila šaty podobného ražení (Dolly & Dotty), a jsem také spokojená. Pouze jsem poukazovala na to, že obchody jsou čilé. ;-)

dd2866
29 příspěvků 13.06.16 22:30

@Anka F. Vždyť ono to, že někdo prodává cíleně (jako živnost), nemusí znamenat, že je to podvodník. :D

Každopádně děkuji za info. Chtěla jsem šaty koupit, ale jsem žena nad 170 cm a už jsem tisícovku za záševky pod krkem a pas ani ne pod prsy vyhodila. Nejhorší na tom je, že to ani švadlena neopraví.

Království tomu, kdo výrobce donutí psát na štítky výškovou skupinu.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 14.06.16 08:41

@dd2866 Tak to s vámi souhlasím na 100%. Ženám se to líbí, je to pěkné, ženské, retro, lichotí to křivkám…oblečou si to na jednu příležitost a pak už si to nevezmou. Popřípadě to zabijí doplňky a neupraveným vzhledem.
Ne každý je typ na takové šaty.
Edit:obrázek je odstrašující příklad, jak to pokazit doplňky

JarkaJ
285 příspěvků 14.06.16 12:42

Tento typ šatů je nyní asi hodně v kurzu (k dostání jsou podobné na Blanka Straka, Sugarbat, Lady V London, Lindy Bop, Mia Bella - nesrovnávám kvalitu a nekritizuji je) a tím, že jsou většinou výrazné a možná „trochu na jedno brdo“, se taky mohou okoukat. Vlastní zkušenosti nemám, ale líbily se mi a o zakoupení jsem uvažovala: ale čím víc jsem si je prohlížela na fotkách zákaznic na facebooku, tím víc na mě působily jako kýčovité, přeplácané, barevné, puntíkaté. Přitom když je vidím samostatně, jsou jednoduché a pěkné. Ten dojem ve mně vyvolalo asi to, že spoustě žen prostě neslušely, neseděly, zabily to nevhodné doplňky. Nestačí si vzít ty šaty, člověk je musí umět nosit a být v souladu se stylem.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 14.06.16 13:34

@JarkaJ Ano, mate pravdu.Taky me od koupi odradily fotky zakaznic.

hranostaj13
57 příspěvků 13.07.16 18:27

Šaty Lindy Bop jsou v pohodě. Často u nich nakupuji, šaty sedí dobře (velikosti celkem odpovídají tabulce) a poměr cena/kvalita je podle mě dost dobrý. Také jsem si všimla, že nějaký prodejce pořád na MP nabízí úplně nové šaty, které se liší i velikostí, tudíž si tu z bazaru nejspíš dělá živnost. Pokud se vám nějaké šaty Lindy Bop líbí, tak si je klidně pořiďte :-)

weruberu
258 příspěvků 1 inzerát 28.07.16 14:02

Koupila jsem si Lindy Bop Aliza na svatbu jako převlékací (nakonec jsem je nevyužila), doporučuju pod ně pořídit ještě spodničku, přidávám pár reálných fotek :-) (je to foceno pod umělým světlem)

Morrighan
1298 příspěvků 29.07.16 20:52

Tak to ráda slyším, že se dají sehnat i tady na bazaru…zrovna jsem po nich šilhala na oficiálních stránkách xD

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit