Lity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kiaraa
7 příspěvků 29.08.13 18:36
Lity

Měla jsem zálusk na jedny nepravé Lity velikosti 38, bohužel když jsem si je přišla koupit, už je neměli, tak jsem si zarezervovala o číslo větší čili 39 (do zítra), jsem na vážkách, protože boty tohoto typu jsou dost „kopytoidní“ a bojím se, že moje noha v nich bude vypadat strašně, proto bych se chtěla poradit jestli to mám risknout, nebo ne, jedná se o tyto boty http://www.hm.com/…roduct/14590?…, děkuji předem za všechny odpovědi :)

Reakce:

kayav  29.08.13 18:44

Dneska jsem si je v H&Mku zkoušela a zítra si pro ně jdu:-) Byly neobvykle pohodlné a úplně v pohodě nositelné. Obuvi z tohoto řetězce se nijak zvlášť neobávám, mám od nich jedny lodičky na klínu už přes rok a jsou to moje nejčastěji obouvané boty. A stále drží a vypadají pěkně.
Ale tady na pekle asi moc pozitivních komentářů nedostanete, ale pokud se vám líbí stejně jako mně, jděte do nich.
Btw v Praze v Europarku měli 38 ještě hodně.

Carrion
80 příspěvků 29.08.13 18:46

Líbí se mi, já bych do nich šla :)

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 29.08.13 18:55

Mně se líbí…Kopytoidní boty mi nevadí a tyhle konkrétně jsou ještě dost mirné. Jediné čeho bych se bála je kupovat si jinou velikost než máte, to fakt nejdou sehnat jinde?

Kiaraa
7 příspěvků 29.08.13 19:23

V Letňanech mi dali u poklady čísla do všech H&Mek v Praze, všechno jsem to obvolala a naštěstí na poslední pokus ve Štěrboholích mají 38ku :) jinak děkuji za názory, jsem ráda, že jsou i tací, kterým se tyhle boty líbí a nejsem jediná na ně ujetá :D

kayav  29.08.13 22:18

Docela jste mě vyděsila, jestli zítra nebudou mít moji velikost, tak budu naštvaná. Nezahlédla jste někde vel 37?

Kiaraa
7 příspěvků 29.08.13 23:46

Myslím, že 37ky určitě mít budou, je to taková méně obvyklá velikost, už jen v Letňanech měli 37ky asi troje z celkových pěti bot co byli k mání :)

Brunhilde  30.08.13 08:07

Já si chtěla koupit tu letní variantu s bílými tkaničkami a nikde krom webu jsem je neviděla. Stejně tak tyhle jsem nikde neviděla (i když tyhle nechci, ale líbí se mi). Kam na ně chodíte?

kayav  30.08.13 08:22

@Brunhilde byly v sekci Divided a ne každé H&M tuto sekci má, tak možná proto.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit