Lity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kiaraa
7 příspěvků 29.08.13 18:36
Lity

Měla jsem zálusk na jedny nepravé Lity velikosti 38, bohužel když jsem si je přišla koupit, už je neměli, tak jsem si zarezervovala o číslo větší čili 39 (do zítra), jsem na vážkách, protože boty tohoto typu jsou dost „kopytoidní“ a bojím se, že moje noha v nich bude vypadat strašně, proto bych se chtěla poradit jestli to mám risknout, nebo ne, jedná se o tyto boty http://www.hm.com/…roduct/14590?…, děkuji předem za všechny odpovědi :)

Reklama

Reklama

Reakce:

kayav  29.08.13 18:44

Dneska jsem si je v H&Mku zkoušela a zítra si pro ně jdu:-) Byly neobvykle pohodlné a úplně v pohodě nositelné. Obuvi z tohoto řetězce se nijak zvlášť neobávám, mám od nich jedny lodičky na klínu už přes rok a jsou to moje nejčastěji obouvané boty. A stále drží a vypadají pěkně.
Ale tady na pekle asi moc pozitivních komentářů nedostanete, ale pokud se vám líbí stejně jako mně, jděte do nich.
Btw v Praze v Europarku měli 38 ještě hodně.

Carrion
80 příspěvků 29.08.13 18:46

Líbí se mi, já bych do nich šla :)

Sleepy
207 příspěvků 29.08.13 18:55

Mně se líbí…Kopytoidní boty mi nevadí a tyhle konkrétně jsou ještě dost mirné. Jediné čeho bych se bála je kupovat si jinou velikost než máte, to fakt nejdou sehnat jinde?

Kiaraa
7 příspěvků 29.08.13 19:23

V Letňanech mi dali u poklady čísla do všech H&Mek v Praze, všechno jsem to obvolala a naštěstí na poslední pokus ve Štěrboholích mají 38ku :) jinak děkuji za názory, jsem ráda, že jsou i tací, kterým se tyhle boty líbí a nejsem jediná na ně ujetá :D

kayav  29.08.13 22:18

Docela jste mě vyděsila, jestli zítra nebudou mít moji velikost, tak budu naštvaná. Nezahlédla jste někde vel 37?

Kiaraa
7 příspěvků 29.08.13 23:46

Myslím, že 37ky určitě mít budou, je to taková méně obvyklá velikost, už jen v Letňanech měli 37ky asi troje z celkových pěti bot co byli k mání :)

Brunhilde  30.08.13 08:07

Já si chtěla koupit tu letní variantu s bílými tkaničkami a nikde krom webu jsem je neviděla. Stejně tak tyhle jsem nikde neviděla (i když tyhle nechci, ale líbí se mi). Kam na ně chodíte?

kayav  30.08.13 08:22

@Brunhilde byly v sekci Divided a ne každé H&M tuto sekci má, tak možná proto.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama