Lodičky ke státnicím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sevie
72 příspěvků 01.05.13 14:19
Lodičky ke státnicím

Ahoj, ráda bych se poradila ohledně lodiček na státnice. Jako motivaci k učení jsem si slíbila koupit si nové černé lodičky. Projela jsem na netu hodně obchodů, ale většinou jsem jen kroutila hlavou, co je možný dneska prodávat. Vím, že moje požadavky nejsou moc splnitelné, ale snad některá z vás bude nápomocna. Od Ježíška jsem dostala černé pouzdrové šaty z Vídně a v nich hodlám jít ke SZZ. Dneska jsem zjistila, že moje černé lodičky mají okopaný podpatek. Nové by tedy měly být jednoduché, bez mašliček, příkras, kamínků, flitrů… měly by míz podpatek tak akorát, aby se v nich nějaké to pobíhání dalo vydržet, ale jsem zvyklá podpatky nosit. A měly by být cenově alespoň trochu dostupné - přece jen jsem studentka. Nejsem nijak náročná na materiál nebo značku. Ještě bych se chtěla zeptat na vaše tipy ohledně pohodlného nošení - mám několik dní předtím boty rozcházet, koupit si nějaké ty vložky do bot nebo preventivně nalepit náplast? Nechtěla bych totiž státnice protrpět s puchýři na nohou. Děkuji mnohokrát za jakoukoliv radu.

Reakce:

neversaynever
31 příspěvků 01.05.13 14:25

Pokud mate ucet na paypal zkuste se podivat na ebay.com,asos. com apod - daji se tam najit opravdu krasne veci:-). Zalezi podle pohodlnosti bot, ale protiskluzovymi vlozkami nic nezkazite.
Hodne stesti pri statnicich!!

Sevie
72 příspěvků 01.05.13 14:30
@neversaynever píše:
Pokud mate ucet na paypal zkuste se podivat na ebay.com,asos. com apod - daji se tam najit opravdu krasne veci:-). Zalezi podle pohodlnosti bot, ale protiskluzovymi vlozkami nic nezkazite.
Hodne stesti pri statnicich!!

Bohužel, účet na paypal nemám. Ale mnohokrát děkuji za tip.

neversaynever
31 příspěvků 01.05.13 14:39

Aha, a co se zkusit podivat do obchodu typu Mango, Topshop (popripadne na jejich internetove stranky?

Betty J.
2031 příspěvků 01.05.13 14:40

Pokud Vám mohu radit, odneste své pohodlné a rozšlápnuté lodičky k ševci, aby Vám podpatky spravil. Pak v nich odstátnicujte a nové si kupte za odměnu. Státnice jsou už samy o sobě poněkud stresující záležitost, tak nač se u nich navíc trápit v botách, na které si Vaše nohy ještě tak úplně nezvykly.
Na klasické černé lodičky jsem vždy narazila u Salamandra - ceny mají sice vyšší (většinou však paralelně s novými vzory doprodávají se značnou slevou ty starší), ale boty mi vždy dlouho vydržely.

AnoNe
839 příspěvků 01.05.13 14:53

Já mám momentálně černé Tamaris, kožené. Mají super měkkou stélku (kupovat nějaké vložky nebo gelové polštářky netřeba) a neměla jsem z nich nikdy puchýř. Stály kolem 1200. A úplně super jsou třeba Högl, ale ty jsou cenově už jinde, takže bohužel žádné nevlastním.

U nekožených, levných lodiček rozhodně doporučuju preventivně olepit náplastmi, já to dělám vždycky. A u tenké podrážky alespoň gelový polštářek pod bříška.

Mimochodem celou vložku do lodičky už nemusíte nacpat (přeci jenom lodičky většinou sedí přesně na noze, jinak by se vyzouvaly), takže na vložku nespoléhejte.

Kamaela
154 příspěvků 01.05.13 15:07

Mám pocit, že v poslední době diskuze začíná suplovat rubriku Peklo radí. Jak si vyfoukat vlasy? Jak se zbavit skvrn na sukni? Kde koupit to nebo ono? Rozhodně to neberte nějak osobně, prostě jsem to měla na srdci už delší dobu a odneslo to zrovna vaše vlákno.

Mylady2
12409 příspěvků 01.05.13 16:00

@Sevie pro nákup na asos.com nepotřebujete účet na paypal. Lze platit kartou!

chinin
2788 příspěvků 01.05.13 18:55

@Sevie
Souhlasim s @Betty J., take doporucuji, jit na statnice v osvedcenych botach. Pokud jde o klasicke lodicky pohodlne na celodenni noseni, doporucuji znacky Hoegel a Paul Green - v Brne napr. v Salamanderu ve Vankovce. I znacky Gabor, Ara, Clarcs prodavaji (krome jineho) klasicke elegantni lodicky. Gelovou „pul-vlozkou“ do predni casti boty nic nezkazite. (Pokud vam bude bota tesna pres nart, gelova vlozka se vam nejspis do boty nevejde.)

Sevie
72 příspěvků 02.05.13 13:27

Byla jsem nedávno u ševce s jinými lodičkami jen pro nový podpatek a dala jsem za to 150,–. Nevím, jestli je tu u nás nějak dráž, ale přijde mi to hodně. Ale možná to tak bude lepší, aspoň se nebudu stresovat s tím, kdy mě začnou bolet nohy. Jinak mango je skvělý tip, mají tam krásné boty, díky moc.

stes  02.05.13 13:42

@Sevie doporučuji tyhle tamaris, mám je, doma jsem v nich před vyjitím ven párkrát chodila nebo seděla u tv, mají velmi dobře udělanou stélku a na noze vypadají opravdu pěkně, slušná je i cena
 http://www.obuvzona.cz/…a-vel-p77478

Barbuchaa
211 příspěvků 02.05.13 16:51

Taky mám dobrou zkušenost s lodičkami Tamaris, mám už delší dobu podobné těmto v lakované černé, ty moje jsou kožené, pohodlné velice a cena byla kolem 1200-1300 kč, což mi přijde dost slušné.

hanoam
3 příspěvky 25.05.13 12:29

Já bych šla do těchto lodiček s hroty . Ať jste hezky vidět :-))

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit