Lodičky na nižším podpadku s páskem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dom.mus
14 příspěvků 22.02.16 07:32
Lodičky na nižším podpadku s páskem

Mám veliký problém sehnat lodičky na svou nohu. Bohužel celkově mám s botami problém, všechno mě tlačí, mám dost širokou nohu a třeba baleríny, lodičky jsou pro mě obrovský problém. Zatím jsem vypozorovala, že boty musí být do kulata, ne do špičata. Navíc jsem hodně vysoká /176cm/,takže chci menší podpatek, /na těch vyšších navíc ani moc neumím chodit/ a to je taky problém. Kamaráka mi poradila koupit ty lodičky s páskem /většina lodiček mě bud tlačí, nebo mi padají z nohy/, že by mi mohlo vyhovavat. A hlavně z kůže, nebo třeba semiš. Máte typy kde tenhle typ botky sehnat? Třeba Tamaris má v nabídce asi troje, ale podpatek hodně vysoký. Díky za typy:)

Reakce:

Gorilka
654 příspěvků 22.02.16 07:53

Jestliže máš problémy s konfekcí, konfekce tě nezachrání. Nech si je ušít.

billie
369 příspěvků 22.02.16 08:51

@dom.mus Skuste hladat topanky v sirke H, tie by mali byt sirsie a videla som ich aj bezne v obchdoch. Okrem toho su este bezne sirky G pre normalne siroke nohy a F pre skor uzsie. Myslim, ze by ste mohla mat stastie pri znackach Ara a Gabor, tu si ale nie som velmi ista, pretoze sama mam skor opacny problem, mozno vam ale bude vediet poradit este niekto iny. Ci vam pomoze remienok cez nohu vam neviem povedat, toto riesenie vyhladavaju ale skor ludia s uzkou nohou. Z vlastnej skusenosti ale viem, ze vacsina novych topanok na zaciatku tlaci a musia sa rozchodit aj za cenu niekolkych pluzgierov. Samozrejme nemozu tlacit moc, ale pokial netlacia vobec, tak neskor z nohy padaju a prave vtedy to musi zachranovat ten remienok.
Vacsinou este odporucam lodicky Ecco Sculptured (su aj vo verzii so 4,5cm opatkom), v ktorych sa mimoriadne dobre chodi a pochvaluje si ich aj moja mama, ktora ma podstatne sirsie chodidlo ako ja. Pokial by ste tiez niekde narazili na baleriny Unisa Acor, tak stoja za vyskusanie - su z velmi poddajnej koze a mohli by padnut aj vam. V Nemecku som ich videla v predajniach Leiser, na internete maju uvedenu aj pobocku v Prahe.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit