Přeliv L'Oreal Casting Creme Gloss

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peknyden
97 příspěvků 03.07.12 18:21
Loreal Casting Creme Gloss

Ahoj, jaké máte s tímto přelivem zkušenosti?
Mám nikdy nebarvené vlasy, barvu mám světlejší hnědou, ale hodně vyšisovanou od sluníčka, takže v délkách mám vlasy světlejší než na temeni hlavy. K tomu mám čím dál více šedivých vlasů, takže jejich trhání asi už vzdám :-D
Chtěla bych nějaký hnědý odstín, klidně i tmavší, jen nechci, aby se mi vymýval do červena :-) Proto uvítám Vaše zkušenosti, i o jiných odstínech, jelikož nebudu zřejmě jediná, koho to bude zajímat :-) Byla bych ráda i za fotky.

Reakce:

šedivá myš
24 příspěvků 03.07.12 19:49

Tento přeliv používám několik let, většinou kaštanově hnědé barvy. Někdy mi vyjde tmavší, než bych si představovala, ale jinak jsem spokojená. Vymývá se trochu do zrzava, což mi vyhovuje, nikdy do červena nebo jiného nepřirozeného odstínu. Pro začátek doporučuji zvolit barvu o jeden odstín světlejší, než byste volila podle vzorníku.

Ava
634 příspěvků 09.07.12 12:46

Používám a jsem spokojená. Kupuji nějakou hodně tmavě hnědou (přesně teď nevím) a chytne mi vždy skoro černá, což mi nevadí. Pokud ale nechcete mít vlasy moc tmavé, určitě zvolte světlejší odstín jak píše @šedivá myš. Tmavě hnědé barvy se mi bohužel vždy vymývají lehce do červena.

peknyden
97 příspěvků 15.07.12 14:00

Nakonec jsem zvolila odstín č. 614 /ledové mochaccino/. Barvu mi to hezky sjednotilo /i když sem tam vidím nádech do zrz/. Štve mě jedna věc, i když jsem to nechala na hlavě déle, tak mých pár šedivých vlasů zůstalo netknutých. Za dva 2 dva týdny to zkusím zopakovat, jestli výsledek bude stejný, tak budu hledat jiný přeliv. Barvit se zatím nechci, ale vracet se k trhání šedivých vlasů taky ne:-)) Ve stáří by mi pak mohly chybět:-D

madline
55 příspěvků 15.07.12 19:05

Vzhledem k tomu, ze Casting je jen preliv, tak se neda moc spolehat na to, ze prekryje sedive vlasy:(
Ja jsem pouzivala dlouho Loreal Exell (10 min barva)a kdyz ji prestali delat, zkusila jsem Casting. Odstiny super (hlavne ty ledove cokolady), ale sediny to prekryva minimalne a navic se mi barva omyla do 14 dnu (myju si vlasy tak 1× za 2-3dny).
Ted mam Loreal Mousse, nic extra to neni, odstiny mi prijdou vsechny teple, ale aspon to jakz takz kryje sediny (pouzivam odstin svetle hneda a i kdyz je to barva 3.stupne, stejne na tom pisou, ze kryje jen do 70%. Tak k cemu to pak je:(

šedivá myš
24 příspěvků 15.07.12 19:23

Hm, tak šediny se mi tímhle přelivem daří překrýt dokonale, a to mám vlasy šedivé určitě víc než ze třetiny. Ale asi nebudu měřítkem, mám vlasy hodně nekvalitní (suché, nelesklé, kdysi kudrnaté, teď spíš krepaté), takže zřejmě mají takový povrch, na kterém barva dobře drží. Ovšem čím víc barva chytne, tím víc jsou zase vidět odrosty.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit