L´Oreal Sunkiss Jelly-zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Scanium
1 příspěvek 07.06.15 12:58
L´Oreal Sunkiss Jelly-zkušenosti

Ahoj,
chci se zeptat jestli nemáte někdo s tímto výrobkem zkušenosti.
Na trh byl uvedený někdy v březnu/dubnu, jako horká novinka, má vlasy jemně a přírodně zesvětlit. Na youtube je zatím jen propagační materiál od L´Orealu, plus jedno video od české youtuberky, ale nedala tam výsledky, navíc má vlasy odbarvené, i když se výrobek používá jen na nebarvené vlasy.Chci vyzkoušet 02, mám přírodní tmavě blond vlasy :)

Reakce:

MP_Sarah
6 příspěvků 07.06.15 13:42

Já jsem jej objevila nedávno, a přestože mám barvené vlasy (ale vždy tak o 1-2 odstíny tmavší hnědá než kterou pvůodně mám) Vše jsem používala dle návodu, každý druhý den vetřela do vlasů a vyfoukala a vlasy mi to doopravdy zesvětlilo do takové tmavší blond, konečky to tedy chytá více a jsou světleji blondy a slunce mi to stále šisuje takže jsou každým dnem světlejší než po dopoužití balení :)

TerezaFin
755 příspěvků 07.06.15 15:51

Pouzivala som to vo Finsku uz minule leto, takze novinka je to mozno len u nas :) A skusenosti, po dvoch pouzitiach efekt minimalny, zato vlasy suche, take slamenne…Inak mam svoje vlasy svetlohnede s hustym blond melirom.

Dadoo
5533 příspěvků 07.06.15 16:18

Používám a je super. Už se to nedávno rozebíralo v rubrice Co děláte s vlasama.

ajatar
557 příspěvků 08.06.15 08:54

.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit