Lormar - velikosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellen Rash
6 příspěvků 31.01.13 11:05
Lormar - velikosti

Zamilovala jsem se do značky Lormar - mají skvělé prádlo za přijatelné ceny. Chtěla bych vyzkoušet podprsenku double push-up, ale všude ji nalézám jen ve velikostech košíčků B.

Má velikost je 75C. Nevíte, kde se dají Lormarky sehnat v Praze v obchodě, ne přes e-shop? Potřebuju ji zkrátka nejdřív vyzkoušet…

Reakce:

yarga
1 příspěvek 31.01.13 23:15
Lormar

Podprsenka Lormar s double efektem se vyrábí pouze v košíčku B. Docela dobře sedí a „zvětšení“ prsou je dost výrazné. Má poměrně široké kostice, takže je možné, že by Vám velikost 3B/75B (italské číslování je trochu jiné) mohla stačit. Rozhodně nekupujte přes e-shop, nutné vyzkoušet!!

Dahllie
2222 příspěvků 01.02.13 00:10

Zkuste se jít zeptat do Caresse , možná nebudou mít Lomarku, ale mají plno jiných zajímavých (a třeba zjistíte, že ani nemáte velikost 75C).
A jinak extrémní zvětšovačky má i Debenhams, jen nevím jestli je dováží i na Václavák.

Ellen Rash
6 příspěvků 01.02.13 08:47

Super, díky za tipy!

Matka Vlčice  25.02.13 12:30

Podle mě je Lormar příšerně nekvalitní prádlo a z toho důvodu nekřesťanské ceny. Jediná moje podprsenka, která stála více než 600 a po dvou vypráních se ožmolkovala a vypadly jí kostice byla Lormar:-(

Ava
634 příspěvků 26.02.13 00:59

@Ellen Rash Já nějaký ty extra zvětšovací podprdy mám dvě… no, a byly to vyhozený peníze :( Teda zvětšují super, ale vůbec nemají výběr velikostí, mám aktuálně 65DD (u mojí oblíbené značky, ale co šprnda, to jiný střih a tudíž velikost) a ta jejich dvojka mi samozřejmě vůbec nesedí. Takže ji používám jen občas na večer, když potřebuju udělat hezký dekolt. S životností tedy taky neporadím, podprsenek mám cca dvacet, takže mi všechny vydrží dlouho.
Pochybuji, že skutečně máte tuto velikost, pokud ano, tak snad si vyberete, ale já myslím, že spíš nosíte špatnou velikost.

Tereza W
24 příspěvků 14.10.14 14:01

Super, děkyji! Také jsem to hledala.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit