Luxusní světlý kabát, vel 42-44

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sibiranka
2 příspěvky 20.03.12 09:26

Dámy, dneska jsem objevila luxusní zimní kabát za 320 Kč: http://www.votocvohoz.cz/…bat-fabrizio . Vyhlídla jsem si ho na Votocvohoz.cz a slečna prodejkyně mi ho přivezla k vyzkoušení. Bohužel mi nesedl, a mně je teď líto, že jsem ji s ním táhla do města. Byl úžasný, jemňoučký a teplý. Sedne tak velikosti 42 - 44, já mám 40 a potřebovala bych posunout knoflíky + byl mi široký v ramenou. Protože vím, jak nás Ada naučila milovat teplé kabáty, dávám sem tip, třeba některé z vás padne.

Reklama

Reklama

Reakce:

saryvary
675 příspěvků 20.03.12 09:56
sibiranka ha detto : Dámy, dneska jsem objevila luxusní zimní kabát za 320 Kč: http://www.votocvohoz.cz/…bat-fabrizio . Vyhlídla jsem si ho na Votocvohoz.cz a slečna prodejkyně mi ho přivezla k vyzkoušení. Bohužel mi nesedl, a mně je teď líto, že jsem ji s ním táhla do města. Byl úžasný, jemňoučký a teplý. Sedne tak velikosti 42 - 44, já mám 40 a potřebovala bych posunout knoflíky + byl mi široký v ramenou. Protože vím, jak nás Ada naučila milovat teplé kabáty, dávám sem tip, třeba některé z vás padne.
Jaké máte míry přes hrudník? Kabát je krásný. A za ty peníze.......

sibiranka
2 příspěvky 20.03.12 15:47
saryvary ha detto :
Jaké máte míry přes hrudník? Kabát je krásný. A za ty peníze.......
Z hlavy nevím a sedím v práci :-) Ale nosím 75E, padne mi většina konfekce ve 40.

anja.1
272 příspěvků 01.07.12 11:35

Milé dámy, máte mě na svědomí. Včera jsem prohlížela tyto starší příspěvky a nenapadlo mě nic moudřejšího, než se na ten kabát podívat. Prostě láska na první pohled, nádherná barva, moje velikost, takže není co řešit a já si v těchto tropických dnech jedu pro zimní kabát… :-) Ještě jednou díky za tip!

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama