Luxusní světlý kabát, vel 42-44

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sibiranka
2 příspěvky 20.03.12 09:26

Dámy, dneska jsem objevila luxusní zimní kabát za 320 Kč: http://www.votocvohoz.cz/…bat-fabrizio . Vyhlídla jsem si ho na Votocvohoz.cz a slečna prodejkyně mi ho přivezla k vyzkoušení. Bohužel mi nesedl, a mně je teď líto, že jsem ji s ním táhla do města. Byl úžasný, jemňoučký a teplý. Sedne tak velikosti 42 - 44, já mám 40 a potřebovala bych posunout knoflíky + byl mi široký v ramenou. Protože vím, jak nás Ada naučila milovat teplé kabáty, dávám sem tip, třeba některé z vás padne.

Reakce:

saryvary
664 příspěvků 20.03.12 09:56
sibiranka ha detto : Dámy, dneska jsem objevila luxusní zimní kabát za 320 Kč: http://www.votocvohoz.cz/…bat-fabrizio . Vyhlídla jsem si ho na Votocvohoz.cz a slečna prodejkyně mi ho přivezla k vyzkoušení. Bohužel mi nesedl, a mně je teď líto, že jsem ji s ním táhla do města. Byl úžasný, jemňoučký a teplý. Sedne tak velikosti 42 - 44, já mám 40 a potřebovala bych posunout knoflíky + byl mi široký v ramenou. Protože vím, jak nás Ada naučila milovat teplé kabáty, dávám sem tip, třeba některé z vás padne.
Jaké máte míry přes hrudník? Kabát je krásný. A za ty peníze.......

sibiranka
2 příspěvky 20.03.12 15:47
saryvary ha detto :
Jaké máte míry přes hrudník? Kabát je krásný. A za ty peníze.......
Z hlavy nevím a sedím v práci :-) Ale nosím 75E, padne mi většina konfekce ve 40.

anja.1
268 příspěvků 01.07.12 11:35

Milé dámy, máte mě na svědomí. Včera jsem prohlížela tyto starší příspěvky a nenapadlo mě nic moudřejšího, než se na ten kabát podívat. Prostě láska na první pohled, nádherná barva, moje velikost, takže není co řešit a já si v těchto tropických dnech jedu pro zimní kabát… :-) Ještě jednou díky za tip!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit