Lyžařská bunda?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 25.10.12 19:19
Lyžařská bunda?

Jakou máte bundu na lyžování? A jakou byste si teď koupily?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

VeronicaMP
53 příspěvků 25.10.12 19:32

Já zrovna lyžařskou bundu hledám a pořád nemůžu objevit nějakou, která by se mi líbila, takže budu ráda za inspiraci :)

megusa
202 příspěvků 25.10.12 19:55

Já si, už asi před čtyřmi lety, pořídila bundu od TNF, nemá sice goretex, ale jen Hy-Vent zátěr, ale je naprosto suprová. Je to úplně tenká bunda, ale je nepromokavá a neprofoukne, zároveň dýchá. Takže bunda mi ve skříni nečeká jen na zimu, ale nosím jí celoročně, když vyrážím do přírody za nepřízně počasí. Má možnost připnutí mikiny jako podšívky, ale to nějak nevyužívám.
No a když vyrážím na svah, tak poctivě vrstvím oblečení. Termotriko, tenké jakoby fleecové tričko, teplou mikinu a pak bundu. Zima mi nijak zvlášť nebývá, pokud teplota neklesá pod -15°C :).

kacenka.smile
427 příspěvků 25.10.12 20:03

Mám z AlpinePro a jsem s ní maximálně spokojená. Nepropustí vodu, je v ní teplo, ale přesto dýchá. Zbytek vybavení mám Hannah a to můžu taky doporučit, asi i víc.

K tomu mám termoprádlo a mikinu (takovou tu prostřední vrstvu) a nebývá mi ani horko, ani zima.

Viktorie H.
664 příspěvků 25.10.12 20:03

Nelyžuji, ale na sáňkování a na další válení ve sněhu mám bílou se šedými a černými kruhy, ale nosím jí minimálně, jen na zahradu nebo na řádění, vypadám v ní jakou sněhulák :D ale teplá je.

666mahu
1490 příspěvků 25.10.12 20:15

Jsem sváteční lyžař, proti manželovi jezdím vždy jen chvíli a nejradši v pěkném počasí. :-)) Mám na to soupravu Sportalm (černé kalhoty a k nim fuchsiovou bundu, rukavice a pletenou čepici). - Hlavně aby mi to slušelo. :D

Mylady2
12409 příspěvků 25.10.12 20:29

@666mahu to věřím že Vám to sluší… Mají suprové věci! Chystáme se na ně teď:-)

666mahu
1490 příspěvků 25.10.12 20:41

@Mylady2, nesmím do jejich obchodů často, vždycky se mi líbí asi půlka věcí. :D

Merseger
38 příspěvků 25.10.12 21:11

Na lyžích jsem naposled stála v dětství a vyhovuje mi to tak… takže bohužel žádnou :) (nepřítel sněhu - zimní sporty nevedu a při chození mi kabát nijak nepřekáží ani ve městě, ani v lese :))

kimnie
411 příspěvků 25.10.12 22:27

Na lyžích jsem v zimě dost často, pracovně i osobně. Když učím, tak mám „erární“ instruktorskou bundu, je od McKinley a fakt úžasná. Na svoje ježdění nosím bundu od Alpine Pro, ale plánuju si tuhle zimu koupit něco nového.

continuity
5851 příspěvků 25.10.12 23:07

To je zas otazka uplne na modni peklo.

z mene cenove narocnych znacek doporucuji Envy. lonske modely se softshelem s 10tisic vodnim sloupcem se docela povedly.

nejak nevim nac na lyze GoreTex membrany (hrozne to tu bundu prodrazi). ledaze mate normalni klasickou bundu na hory, pod kterou se oblekate zimne.

Mylady2
12409 příspěvků 25.10.12 23:34

Jistě že je to otázka i na módní peklo… Žena můźe vypadat výborně přeci i na horách!:-)

gulietta  25.10.12 23:40

@Mylady2 :-D

Mylady2
12409 příspěvků 25.10.12 23:41

@gulietta no jo;-) andreja to dostává od Vist a Sportalm zdarma… To my obyčejní lidé to musíme kupovat;-)

gulietta  25.10.12 23:48

http://store.moncler.com/…en/outerwear
@Mylady2 ale to už potom radšej Moncler, nech to stojí za to. :-D

Mylady2
12409 příspěvků 25.10.12 23:50

@gulietta nene mě se líbí sportalm;-)

gulietta  26.10.12 00:00

@Mylady2 tak som si to pozrela a musím priznať, že by som si vybrala aj v tom Sportalme.:-)
A najviac sa mi páči toto. :-D

Edit. prosím zoberte to ako vtip, tak som to totiž myslela.

Mylady2
12409 příspěvků 26.10.12 00:05

@gulietta no tak jasné;-) já to taky tak myslela že to myslíte!
Je to pěkné,,, to se hodí do Rakouska na letní rekreaci:-)

gulietta  26.10.12 00:15

@Mylady2 a už ste od nich niečo objednávala aj z toho eshopu, alebo ste všetko kupovala len v obchode? Mne sa tam niektoré veci fakt páčia, aj by som riskla objednanie. Neskúšala ste ho náhodou?

Mylady2
12409 příspěvků 26.10.12 10:19

@gulietta né;-) nic od nich nemám…jak jsem psala výše tak se chystáme nakoupit. V Česku je možno zakoupit v Harachově;-) v David sportu.
Objednání bude určitě naprosto v pohodě…spíš muže byt problém s velikostma;-)

666mahu
1490 příspěvků 26.10.12 10:29

@Mylady2, krása, mám teď bundu podobnou té první. :-)) Nosila jsem to ještě než v tom vylezla Verešová a určitě mi to sluší víc. :D :D

Mají moc pěkné i ostatní věci, na golf i na volný čas. Mám od nich asi 3 mikiny, 2 bundičky lehké, trička. A ty dirndly se mi taky moc líbí, jen bych v tom neměla kam chodit. :-))

@gulietta, možná si troufnete, ale já to potřebuju vyzkoušet, střihy (třeba délky a šířky bund) se liší víc než je na obrázcích vidět. Posílají mi katalogy a obvykle si vyberu něco jiného než se mi líbí v katalogu.

666mahu
1490 příspěvků 26.10.12 10:39

Ještě na doplnění, mám ráda taky Bogner.

TulaJ
254 příspěvků 26.10.12 15:28

Ako dosť intenzívny lyžiar, vyberám primárne podľa funkčnosti (aj keď samozrejme, snažím sa zladiť s ostatným oblečením - nohavice mám červené Mammuty) - na menšiu zimu mám softshellku od Salewy (decentný čierno-šedý dezén, dá sa použiť aj na iné príležitosti, keď treba niečo proti nepohode) a keď veľmi mrzne, tak hrubšiu Colmar. Vývoj materiálov veľmi napreduje, dnes sa fakt človek zimy nemusí obávať (a nemusí sa navliecť ako panáčik Michelin).
Inak - ako sa pozeráte na tie síce strašne drahé, ale skôr vizuálne atraktívne outfity (ja to nazývam, že pre paničky na lehátku pred bufetom :-)) - veľká kožušina, zlaté ozdoby a niekedy aj výšivky atď. (hojne sa vyskytuje na dámach prichádzajúcich od východu - hlavne z Ruska, ale nielen)? Vždy mám dojem, že čím horšie tieto dámy lyžujú, tým nákladnejší, preplácanejší a nápadnejší odev zvolia. A platí to aj pre iné športy.

gulietta  26.10.12 15:39

@TulaJ to je ale klišé. Ak má zladené a pekné oblečenie na svahu, tak nevie lyžovať. To je to isté ako keď je pekne oblečená štíhla blondínka, tak musí byť nevyhnutne blbá.

Curlygirl
1901 příspěvků 26.10.12 15:43

@gulietta @TulaJ Přesně tak - souhlasím s Guliettou..

Jak já klamu tělem ve svém ošklivém nemoderním lyž. vybavení :-) neumím absolutně lyžovat (a nic mi tento sport neříká) a i víkend strávený na horách je pro mně peklo, pokud není v blízkosti welness hotel s výřivkou s výhledem na sjezdovku :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit