Lze editovat téma v "Peklo radí"?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BezNicku
159 příspěvků 01.09.12 12:53
Lze editovat téma v "Peklo radí"?

Ahoj..dneska jsem vložila otázku do sekce „Peklo radí“…bohužel jsem asi zčásti nebyla pochopena - ostatní mi radí, s čím šaty nosit, ale to vím - ptám se tedy obecně, proč nemůžu příspěvek editovat anebo alespoň odpovědět tak jako ostatní? :/
Je škoda, že ten kdo téma vytvořil, nemůže taky přispívat..

Hned, jak mi v tom někdo udělá jasno, tak tohle téma smažu, ať tu zbytečně nestraší a ostatní nevytáčí..

Reakce:

Blair
359 příspěvků 01.09.12 12:56

@BezNicku Asi aby se to zbytečně nezaplevelovalo komentáři, ale taky si myslím, že by alespoň ten, kdo pokládal otázku mohl vkládat další komentáře. Jinak si myslím, že jste pochopena byla :) můžete si je vzít kam jen chcete (pokud nebudou mít slavnostní - plesové doplňky)

seznam.mih  01.09.12 12:57

Na editaci příspěvku a na následné reagování je tu diskuze. Na Peklo radí pouze můžete zadat otázku a čekat, co vám ostatní odpoví. Dočkáte se tam jen čistých odpovědí a nemůže se to tam zvrtnout v diskuzi. Proto máte na editaci smůlu.

BezNicku
159 příspěvků 01.09.12 12:59

Dekuji za reakci.
Kdyz ja si nemuzu pomoct - muj styl to je, vim, s cim to nosit, ale na tele asi vypadaji tak nejak slavnostneji nez na fotce, bych rekla :/ Zvlast ta cast u ramenou…nechci chodit nejak moc overdressed, at nevypadam jak blazen..(dotazy typu „jdes do divadla?“ samozrejme uz ignoruju, ale i tak..)

Blair
359 příspěvků 01.09.12 13:13

@BezNicku Tak pokud jde o tu část na ramenou, lze to zakrýt svetříkem, šálem atd. A že budete overdressed? No a? Kéž by bylo takových lidí na ulici víc…

uu  01.09.12 13:19

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:39

GreatSusan  01.09.12 13:29

@BezNicku

K Vasi otazce v poradne - nejak nechapu, co resite. Dostala jste hezke saty, jsou to nikterak vystredni, docela nadcasove male cerne, ktere se hodi vzdycky a i pro nekoho, kdo jinak chodi treba sportovne, je to ta nejsnadnejsi varianta, jak se obleknout elegantne a spolecensky. Nehlede na to, ze je mozne je s prihodnymi doplnky nosit i bezne. Takove saty se nikdy neztrati, tak si je nechte, jejich prilezitost prijde a pak budete rada, ze je mate.

K Vasi otazce zde - proste to nejde, uz se to tu probralo nekolikrat a admin to zrejme zmenit nechce, takze to je tak, jak to je. Nikdo z diskutujicich Vam nemuze pomoci. Kdyz Vam to tak vadi, tak piste adminum a nechte si to vysvetlit od nich.

llolla
2102 příspěvků 01.09.12 19:01

@BezNicku
Ptala jste se na dalsi vyuziti - kdyz se na koncerty nedostatnete- nekolik tipu tam padlo, ted je otazka, jestli vam tipy stylove vyhovuji. Moc by me zajimalo, co jste teda cekala, ze se dozvite, kdyz se vam zda, ze jste nebyla pochopena? A editovat neni mozne zjevne presne z tohohle duvodu..

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 02.09.12 22:36

Pro Peklo radí platí pravidla, která jsou vysvětlena při vkládání otázky. Ta by proto by měla být srozumitelně formulována, aby na ni mohli ostatní kvalitně odpovídat.

adminka Tereza

skylor
159 příspěvků 02.09.12 22:40

Bohužel editovat se nedá. Taky jsem jednou zadávala do „Peklo radí“ otázku, kde jsem něco zapomněla dopsat a pak mi skoro všechny odpovědi byly na dvě věci. Bohužel to pak člověk nemá možnost zkorigovat ani tak, že by se do diskuse pod otázkou také zapojil.

firefly
527 příspěvků 02.09.12 22:42

… jen doplním, že zrovna tak, jako vy nemůžete reagovat na to, co vám v Peklo radí kdo odpoví, ti, kdo odpovídají, nemohou své odpovědi opravovat, upravovat, doplňovat, nebo přidat další. Pokud si o těch šatech chcete pokecat, založte diskuzi… což už se vlastně stalo :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit