Magické natáčky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Katenka
12 příspěvků 07.04.12 11:44

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s magickými natáčkami nebo nějaký tip na eshop nebo kamenný obchod.
Děkuji :-)

Reakce:

1985Katka
8 příspěvků 07.04.12 16:17

ja som ich kupila sestre, ma dlhsie vlasy a tie natacky nestacia, trosku tazsie sa nimi naraba, vlasy sa nedali tak lahko navliect do natacky lebo boli mokre, a ak su suche, nema to asi ziaden efekt, ale ano funguje to, aj ked som to skusala len raz, od vtedy som sa na to nedala, lebo tie kratke natacky su zbytocne, a tie dlhe nestacia na jej dlhe vlasy. ale su celkom pohodlne a drzia celu noc. kupovala som ich z tejto stranky:
http://www.ab­cpredaj.sk/in­dex.php?option=com_vir­tuemart&catego­ry_id=11&flypa­ge=flypage.tpl&ma­nufacturer_id=1&pa­ge=shop.produc­t_details&pro­duct_id=27&Ite­mid=8&vmcchk=1&I­temid=8
mam z toho zmiesane pocity myslim ze aj ty (katenka)

MP Katenka
12 příspěvků 07.04.12 16:41

Já právě zvažuji nákup, když vlasy natočím kulmou, tak je mám do hodiny opět rovné, vlasy mám dost jemné…já se právě dívala na nějaké e-shopy, moc jich není, co natáčky nabízejí, a chtěla jsem si vytvořit vlastní sadu levotočivých a pravotočivých (prý to vypadá přirozeněji), ale prodává se to bohužel jen v sadě…pak jsem zase dost uvažovala, jak dlouhé je pořídit, mám vlasy dlouhé 40 cm a nevím, jestli mám koupit natáčky dlouhé 55 cm, jestli to nějak nebude vadit, nebo na pramen navléct 25 + 15 cm, což by dalo více práce…

1985Katka
8 příspěvků 07.04.12 16:47

aj mna to napadlo, ked som zbadala, ze natacky su vlastne kratke k tym dlhym vlasom (akosi som to neodhadla), ze dam dlhu natacku a k tomu kratku…ale este viac a dlhsie som sa s tym babrala. a vydrzalo to dost dlho, na to ze sestra ma jemne blond vlasy. mne sa pacilo, ako to urobila kucierky, predsa kulmou to je pracne a dlho to nevydrzi. no pri tych natackach som pouzivala tuzidlo, do istoty.radsej dlhsie natacky - jednoznacne.

Lachenauerin
544 příspěvků 07.04.12 21:48

Zkušenosti s tím nemám, ale výsledek vypadá zajímavě. Zároveň mi ale natáčení přijde šíleně krkolomné (jo, jsem nemehlo). Nicméně mám dojem, že podobný efekt - bez tak velké dřiny - udělají i papiloty, pokud pramínky před namotáním na natáčku zkroutíte jakoby do knotu. A je to hodně, hodně trvanlivé.

hedvika
275 příspěvků 08.04.12 06:19
Já je mám. Mám jemné vlasy a natočené mi vydrží skoro celý den, jen teda postupně to klesá. Ale ségra má dlouhé rovné vlasy skoro až po zadek a jednak ji nestačí délka 50cm natáček, ale taky ji to vydrží asi půl hodiny…
Já je používám většinou tak, že si umyju a vyfénuju vlasy, pak na ně dám natáčky, přefénuju pod ručníkem(tak se prohřejí) a s turbanem z horkého ručníku pak chodím po bytě, dokud nevychladnou a nechám e tam ještě 1/2 hodiny, pak je sundám, nasprejuju a je to. Jde to i na mojré vlasy, to vydrží ještě dýl, ale spí se s tím pěkně blbě a přes den to schne dlouho.

MP Katenka
12 příspěvků 08.04.12 09:41

Děkuji za všechny rady :-) ty natáčky si určitě koupím :-)

gulietta  08.04.12 10:48

Katenka skúste to potom ako radí Hedvika. Vysušiť vlasy do 2/3,potom natočiť a nastriekať sprejom dodavajúcim objem. Trebárs Paul Mitchell Extra Body Daily Boost a dosušiť fénom. A tie natáčky si nechajte ešte aspoň 20 minút po fénovani na hlave,aby vlasy vychladli a držali tvar. Mojej neteri to na vlasoch do polovice chrbta drži celý deň.

bart
10 příspěvků 26.04.12 15:40

Ahoj, nevím, jaké přesně magické natáčky máš na mysli, ale pokud jsou to ty, které jsou v poslední době ke koupi všude na slevových portálech a na aukru, doporučuju se nejdříve podívat po okolních vietnamcích :) Já jsem si koupila tyto na aukru, vyšly zhruba na 200 Kč, tak jsem si říkala, že to za těch pár kaček aspoň zkusím, jak to funguje apod. Na moje vlasy to opravdu funguje, vydrží to celý večer (přes den jsem je ještě nenosila). Škoda jen, že jsem ty samé viděla zhruba týden po zakoupení na aukru právě u zmiňovaných vietnamců za 69 Kč..

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit