Make-up pro mastnou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blue0015
217 příspěvků 05.07.12 18:13
Make -up pro mastnou pleť

Nemáte někdo tip na dobrý krycí make-up pro mastnou pleť? Sice už nejsem v pubertě, ale pleť se mi stále mastí, mám černé tečky a sem tam se objeví i pupínek. Vyzkoušela jsem už dost make-upů, ale s žádným jsem nebyla úplně spokojená.

Příspěvek upraven 05.07.12 v 18:37

Reakce:

Pink_lemonade01
86 příspěvků 05.07.12 18:17

Revlon Color stay, výborně kryje a vydrží celý den. K dostání je na Aukru nebo v zahraničí, v Čechách se moc neprodává (nebo možná vůbec).

blue0015
217 příspěvků 05.07.12 18:37

@Pink_lemonade01 Nevím, jestli bych takhle bez možnosti vyzkoušení odhadla správný odstín, to je docela risk.

Pink_lemonade01
86 příspěvků 05.07.12 18:41

Na internetu je spousta obrázků, odstínů je jen několik, možná byste to odhadla. Ale jinak máte pravdu, neuvědomila jsem si, že já ten svůj odstín, který už léta používám, vlastně vyzkoušela v UK. MYslím ale, že by stálo za to objednat třeba dva a ten nesedící prodat dál, make-up je to opravdu vynikající, pokud potřebujete dobře držící krytí.

blue0015
217 příspěvků 05.07.12 18:59

Děkuju, prozkoumám to :)

anniette
159 příspěvků 05.07.12 19:00

Lancome - Teint idole silky mat. Je dělaný vyloženě pro mastnou pleť. Pro mě zatím nejlepší make - up. :) (A že jsem jich vyzkoušela!) Dobře kryje, pleť vypadá dobře, přesto není nápadný a oproti jiným make-upům na mastnější pleti dýl vydrží. A neucpává póry jako jiné víc krycí make-upy. Je sice dražší, ale vydrží mi cca rok a to se líčím denně. Dávám pod něj rozjasňující a vyhlazující bázi od Dermacolu.

naivka
3 příspěvky 05.07.12 19:09

Blue0015, pokud bydlíš v Praze, tak se dá koupit Revlon v jedný drogérce na Ládví ;-)

razorblade  05.07.12 19:18

Ja si predevsim pres leto nemohu vynachvalit hydratacni tonovaci krem od korres - driv mivali prodejnu v myslbeku na prikopech, ted nevim, kam ji presunuli, ale nejake jejich vyrobky myslim prodava i profimed. neni to sice make-up, ale nedokonalosti zakryje docela dobre a plet je takova prirozena

eveK
333 příspěvků 05.07.12 21:09

Já jsem už dlouho spokojená s VICHY NORMA TEINT. V lékárnách mívají vzorečky, tak můžeš před nákupem vyzkoušet. A když chci vypadat extra super, tak mám ze SEPHORY „antipórovač“ :-) Nevím, jak se to správně jmenuje, ale dokonale to zakryje póry a vyhladí pleť. Zeptej se tam, poradí ti. Napsala bych ti název, ale mám ho v autě a jsem líná tam jít.

Pink_lemonade01
86 příspěvků 05.07.12 21:44

@naivka Můžu se zeptat kde přesně? Díky!

Pink_lemonade01
86 příspěvků 05.07.12 21:46

@eveK Ono to fakt chce vyzkoušet, po Norma Teint jsem byla lesklá skoro okamžitě.

blue0015
217 příspěvků 06.07.12 07:16

@naivka Bohužel nebydlím :(

naivka
3 příspěvky 06.07.12 08:58
@Pink_lemonade01 píše:
@naivka Můžu se zeptat kde přesně? Díky!

vystoupíš na Ládví a tam je „obchodní centrum“, taková kostka :-) Nachází se tam dole Albert a nahoře je pár krámků plus i tady tenhle, kde je nějaká kosmetika a tam ten make-up prodávají :-)Držím palce, ať se tam nemotáš jako já :-D Ale od metra je to opravdu kousek ;-)

Hupetra
66 příspěvků 06.07.12 19:21

Také mám stále mastnou pleť, a pupínky (je mi 30). Teď, co začalo pořádné léto, se mi dělají i ve výstřihu a na ramenou - používám Zineryt, je to antibiotikum na předpis od kožní lékařky, a pomáhá (roztok na potírání pleti). Jinak make-up jsem si oblíbila mattitude od Astoru, už jsem také vzkoušela všechny možné :-).

peknyden
97 příspěvků 07.07.12 13:56

Já toho vyzkoušela už kdeco, z těch dražších Double Wear od Estee Lauder a Color Ideal od Lancome a jedničkou pro mě zůstává stále Normaderm teint od Vichy. Pro mě je téměř dokonalý, jen mě štve, že se změnou názvu z Normateint na Normaderm teint, pozměnili i odstíny /aspoň u nejsvětlejšího/. Číslování je pořád stejné, ale co se týče odstínu 15 Opal, tak je teď spíš do oranžova :-(

Samozřejmě to chce vhodný podkladový (matující) krém, aby poskytnul pro make-up dobrý základ, jinak by mě samotný make-up nezachránil. Používám Normaderm Pro Mat taky od Vichy a v této kombinaci nemá chybu.

blue0015
217 příspěvků 07.07.12 14:10

A nemáte někdo zkušenosti s make-upy od Dermacolu? Konkrétně mě láká 24h control make-up.

blue0015
217 příspěvků 07.07.12 14:11

@Hupetra Zineryt jsem taky používala! :D

nigge
93 příspěvků 11.07.12 17:48

Připojuji se k Revlonu, teď jsem si ho koupila v UK za 12 liber a vypadá, že vydrží opravdu dlouho a kryje skvěle. Na léto ale možná není ideální, protože mi připadá trochu „těžší“. Dřív jsem zbožňovala Creme de Poudre od La Roche, který z nepochopitelných důvodů zrušili. Norma teint mi moc nevyhovuje, lesknu se po něm, ale docela dobrý je od Avene. Jo a pod make-up se vždy vyplatí používat primer neboli bázi pod make-up, výsledek je pak úplně jiný. (Dobrý a levný je od Dermacolu)
Jinak co se týče celkově péče o mastnou pleť, vím o tom víc, než bych chtěla, protože mě od asi 12 let trápilo akné, ne však v té „běžné“ formě, ale vyloženě bolestivé záněty, po kterých mám doteď jizvy. Takže doporučuji celou řadu Effaclar od La Roche, hlavně čistící gel a adstringentní pleťovou vodu, dobrý je i gel od Bidoermy - Sébium a krém Sébium AKN.

Roseline
2319 příspěvků 11.07.12 17:54

Sice nemám mastnou, ale smíšenou pleť, ale i tak přidám svůj tip: Bourjois - osvědčily se mi make-upy Healthy Mix a Flower Perfection

Revlon Colorstay jsem taky vyzkoušela, ale vůbec mi nevyhovoval, přitom si ho většina lidí chválí

runningfox  11.07.12 18:07

Už jsem to sem psala včera, tak to zopakuju: v OC Smíchov mají v lékárně slevu na produkty Vichy a La Roche-Posay. Do konce týdne 150 Kč na každý kus od ceny 300 Kč výše.
Už jsem si nakoupila. Navíc vám poradí a mají i vzorky.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit