Malá ňadra

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 14.11.12 17:01
Malá ňadra

Po svojí mamce jsem zdědila hodně malá ňadra a mamka vždycky nerada nosila výstřihy, protože je to podle ní blbé. Ale já mám výstřihy moc ráda, i když do nich nemám co dát. Jenže mamka mi pořád říká, že to vypadá blbě. Jaký na to máte názor vy? Vím, že záleží na tom, jestli se v tom člověk cítí dobře atd., ale co si řeknete na první pohled o ženě, která má velký výstřih a nemá do něj co dát?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reakce:

seznam.mih  14.11.12 17:18

Že jsem tenhle postoj nikdy nepochopila, proč by si jako holka s malýma prsama neměla brát výstřih?

Petrunnka
46 příspěvků 14.11.12 17:21

Tak mě se malá ňadra líbí, působí dívčím dojmem a jsou déle krásná, nepůsobí totiž na ně tolik gravitace. Ale ta první fotka není úplně lichotivá. Druhá se mi líbí moc, tam malá prsa působí dokonale a krásně:-)

Kerstin
516 příspěvků 14.11.12 17:57

Právě o tomto fenoménu nikdy nevím, co si myslet. Na jednu stranu to vypadá odvážně = „to je pecka, že se nestydí za svou postavu a je sama sebou“, na druhou si říkám, proč upozorňovat na svůj nedostatek (doslova :)) ) takhle intenzivně? Také nemám ve výstřihu zrovna bůhví co, takže za mě - já bych si takové šaty určitě nikdy nevzala.. vadily by mi ty pohledy ostatních :)
Vždycky se dá najít nějaký (vý)střih, který malým prsům lichotí daleko víc.

Len
476 příspěvků 14.11.12 18:07

Já jsem zas nikdy nepochopila argumenty plochých kamarádek, že já si velké výstřihy dovolit můžu, protože do nich mám co dát - tak pro mě je to přesně naopak; velké výstřihy nenosím, protože v nich vypadám vulgárně a naopak si myslím, že méně obdařené si je můžou dovolit spíš. Ta první fotka vypadá hrozně, ale řekla bych, že ten neforemný hadr nebude slušet žádnému typu postavy.

Rosalyn
925 příspěvků 14.11.12 18:15

@Kerstin Ne každý bere malá prsa jako nedostatek. ;-)

levandula  14.11.12 18:19

Napíšem názor za chlapa, raz si svokor prisadol do obývačky keď som pozerala ftv, bežala tam módna prehliadka s hlbokými výstrihmi a telá modeliek sa podobali tým keire, hovorí nechápem načo tam majú také veľké výstrihy keď nemajú do nich prsia (nehovoril to pohŕdavo len to nechápal), teraz názor za mňa veľakrát ide o to ako sú tie prsia tvarované a aký hlboký ten výstrih je, je to otázka vkusu, to čo predvádza keira je už podľa mňa mimo
ps: tiež mám malé prsia

Příspěvek upraven 15.11.12 v 20:01

Adivey
182 příspěvků 14.11.12 18:20

Rozhodně mi to nepřipadá jako „nedostatek“. Prostě to tak je od přírody a netřeba nad tím hloubat. Kdybych si měla vybrat jestli obří ňadra nebo takhle malá, beru raději ta malá. Moje mamka má velká a kolik s tím má problémů… Od shánění prádla až po bolesti zad.
A k Vaší otázce: jsem pro výstřihy. Nepřipadá mi to tak, že do nich nemáte co dát, ale naopak máte výhodu, že si nemusíte lámat hlavu jakou podprsenku zvolit, aby držela nebo se bát, že Vám prsa z výstřihu vypadnou. Asi je to jen otázka sebevědomí vzhledem k tomu, co Vám vštěpuje maminka. Ale na to bych se vykašlala, pokud se sama cítíte dobře. Na mě tedy rozhodně výstřih + malá prsa špatně nepůsobí.

levandula  14.11.12 18:21

@Kerstin nedostatok bol asi zlý výraz ale zdieľam váš názor

Rosalyn
925 příspěvků 14.11.12 18:23

Výstřih těch prvních šatů by se mi nelíbil na nikom bez ohledu na velikost prsou.

Fretkodlak  14.11.12 18:26

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:32

continuity
5851 příspěvků 14.11.12 18:34

Jsem tedy na rozpacich. takhle hluboke vystrihy se mi nelibi vubec na nikom. sama moc obdarena nejsem - i kdyz bylo hur, ale prsa mi buhvi proc povyrostla po tricitce.

k tematu: osobne si myslim, ze to neni nic moc. nenosila jsem s malyma prsama vystrihy, protoze mi bylo videt klicni kosti, rebra, jenom ne to, co by tam melo byt. kdyz jsem je mela vetsi, tak jsem si to uzila, rebra byla porad, ale predce jenom ty prsa trochu odvadeji pozornost.

noste to, kdyz chcete, ale vezte, ze lichotit vam to nebude. mne osobne to ani nepohorsuje, jenom si skodite.

razorblade  14.11.12 18:38

Me osobne se vystrihy na " nulkach " libi mnohem vic… vypada to etericky a lezerne. tohle jsem holkam s malejma prsama vzdycky zavidela… ze si mohou vzit vystrih az k pupku a nebudou v tom vypadat jako rajdy:)

lessie  14.11.12 18:39

@razorblade ale budú.

Ceresa
465 příspěvků 14.11.12 18:44

No, ten vystrih na prni fotce ji fakt nesvedci…jinak v otazce vystrihu jsem vzdy pro to, aby nevypadala nositelka vulgarne, at uz ma vnady jakekoliv

Sibyla
2639 příspěvků 14.11.12 19:13
@Fretkodlak píše:
Ech, nevím, proč by malá prsa měla být nedostatek…

Protože je většina mužů, málo platné, jako nedostatek bere. My máme jako protiargument jen repliku Sugar: „Závidím ti tvou plochou postavu, šaty ti sedí líp než mně.“ Ovšem to bylo ve dvacátých letech, kdy se chlapecká postava nosila.
Ale k otázce: výstřihy ovšem nosit můžete, jen je potřeba se opravdu vidět, ne oblékat se na základě předpokladu: bedlivě pozorovat, co vaší postavě sluší a co ne. Ty na fotkách mi vhodné nepřipadají.

marca
437 příspěvků 14.11.12 20:50

Kdybych mela plochy hrudnik tak konecne nosim saty, co si ted dovolit nemuzu napr. s vystrihy na zadech. Vystrihy zavisi na tvaru, ale nevidim duvod proc je nenosit. Malym vystrihem prece mala prsa nezamaskujete.

seznam.mih  14.11.12 21:18

A jinak sama jsem majitelka velkých prsou a kolikrát bych si přála mít malá. Tahá to na vás nevyžádanou pozornost a při popisování lidí mě většinou popisují jako „tu malou prsatou“. Mamka mě kolikrát mezi řečí říká, že bych měla jít na zmenšení že to určitě uhradí pojišťovna, ale představa, že by do mě někdo řezal jako na jatka… nemáte takové starosti se sháněním podprsenky z funkčního účelu, nebolí vás z toho záda a jsou i případy, kdy ty prsa prostě překáží - viz Busty girl problems :D A s malýma prsama budete pořád působit mladě. Když se na ty svoje podívám bez podprsenky, tak se stydím, že jsou jak věšáky. Tohle řeším ale většinou, když mám takové ty malé deprese a pak mi utěší přítel, že žádné věšáky nemám ale jsou prostě velká. No stejně bych chtěla jinej tvar :))
A k tématu - ne já tomu nerozumím pořád, proč by holka s malýma prsama nemohla nosit výstřih. Kdokoliv, kdo má malá prsa a vzal si výstřih, tak působila stejně dobře, jako kterákoliv jiná obdařená. Stejně je nesmyslnej ten trend, aby ženy byli krásně štíhlé, nebo ještě lépe vysportované a k tomu velká prsa. A ten „výstřih“ (na mě to působí jak když si přes krk hodí šálu a vepředu to zapásne nějakým páskem) co má Keira ten nebude slušet nikomu. Holka obdarovaná stejně jako já, by v tomhle bez podprsenky udělaly prudkej pohyb a prso by měly na boku :))

Ani  14.11.12 21:32

@marca To je zajímavý názor, já šaty s výstřihem na zádech kvůli malým prsům oželela. Obecně vše, co se musí nosit bez podprsenky. Ta totiž aspoň nějakou iluzi dělá, ale bez ní je to bída.

continuity
5851 příspěvků 14.11.12 21:46

@seznam.mih nechodte na zmenseni, rozhodne ne dokud nebudete mit deti a odkojeno nebo opravdu vazne problemy. zvetsovani je jednoducha operace, ale s tim zmensenim to muze dopadnout s prsni zlazou vselijak.

kazdy by chtel tusim to co nema. mne tedy moje prsa vyhovuji, ja bych chtela byt kudrnata, nejlepe jako S. J. Parker - ale mam hrebiky.

Maravelo  14.11.12 22:22

No a jaká by teda byla rada pro to aby se ukázala menší prsa? :D chodit nahoře bez? :D Noste klidně výstřihy, malá prsa jsou krásná!
@seznam.mih Nenechte si nic zmenšovat. Pochopim, když žena není spokojená s tvarem, když jí to ničí osobní život nebo jí to výrazně ohrožuje na zdraví (já mít prsa jakýkoliv, mam záda na maděru :D), ale jinak mi to přijde jako marnotratnost a nerozum. velká prsa jsou krásná! :D

teetee
499 příspěvků 14.11.12 23:04

Okej, zase budu v menšině. nemám nic proti malým ňadrům - přijdou mi hezká z mnoha důvodů. Ale velké výstřihy u dívek plochých jako keira prostě nechápu. Zatímco na někom s béčkem a víc to vypadá poměrně lacině, na lidech bez prsou to vypadá lacině a navíc směšně… ALE!!! asi větší roli v tom hraje sebevědomí a přiměřená sebekritika…jistě sama umíte odhadnout vhodnou míru. maloňadernicím bych nezakazovala výstřihy, ale budbe upřímné - to, co je na fotce sluší tak 1% žen a to nejsou ani prsatky ani prkna (včetně Kk)…

Sibyla
2639 příspěvků 14.11.12 23:42

Dámy, tak mi připadá, že vždycky chceme, co nemáme. (Tráva v sousedově zahradě je zelenější) Já si užila oboje: v mládí jsem měla jedničky, od třicítky 75/F - a musím říct, že teď jsem se svými prsy rozhodně spokojenější - cítím se lépe. Ale ovšem: dá víc práce sehnat podprsenku, a bez ní se jít prostě nedá. Ale to jsou detaily.

eva64  15.11.12 00:04

Malá prsa jsou lepší, než velká. A normálním chlapům se taky víc líbí. Říkají tomu, že jsou lepší do ruky:-)
Jsem drobná, malá a dost dlouho / i po dětech/ jsem měla malá prsa a bylo to takové souměrné, normální.
Pak jsem se kolem 60 stala „konečně ženou“, narostla jsem nahoře, v bocích, ale bohužel i v pase. Prsa mi nějak vyčnívají, už se nemohu strojit jako dřív, což mi děsně vadí. Líbila se mi taková spíš chlapecká móda.
To, že nemohu mít při malých „přednostech“ výstřih, je takový komplex mládí, není to pravda. Docela lituju, že jsem nenosila výstřihy dříve, dokud jsem mohla.
Takže: Žádné komplexy z malých prsou, vyzkoušet vše, nebát se, a hlavně žít!

ofeliet
429 příspěvků 15.11.12 00:24
@Ani píše:
@marca To je zajímavý názor, já šaty s výstřihem na zádech kvůli malým prsům oželela. Obecně vše, co se musí nosit bez podprsenky. Ta totiž aspoň nějakou iluzi dělá, ale bez ní je to bída.

Tak to je zajímavý…já taky nenosím to, co vyžaduje být nošeno bez podprsenky. Mám prsa F, takže jsou pro mě tabu špagetová ramínka, např. Závidím ženám, co doma chodí bez, já nosím podprsenku stále, bez ní i chůze bolí :-).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit