Malá postava s výraznými křivkami

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blue0015
213 příspěvků 31.03.16 21:31
Malá postava s výraznými křivkami

Ráda bych založila diskuzi pro malé ženy, které nejsou zrovna hubené, takže nemohou nakupovat v dětském oddělení :) Já sama mám 154 cm, míry zhruba 90-76-105, takže postava typu hruška, široké boky, velký zadek. Koupit si padnoucí oblečení je skutečné peklo. Budu vděčná za všechny rady a typy od žen, které mají podobnou postavu.

Reakce:

blue0015
213 příspěvků 31.03.16 21:37

Dnes jsem si v obchodech vyzkoušela, jak je hrozně těžké koupit si nějaký dobře padnoucí vršek ke kalhotům. Skoro všechny vršky jsou na mě příliš dlouhé.
Máte zkušenosti se zkracováním vršků - halenek, triček, atd.? Sama to nezvládnu, nemám stroj. Kalhoty si samozřejmě zvládnu zkrátit, ale s těmi vršky je to mnohem těžší. Pro představu vkládám fotku, na které mám halenku, která se mi moc líbí a myslím, že mi i sedí - problém ale je, že mi takhle na fotce připadá na mě moc dlouhá, že mi zkracuje nohy. Co byste řekly vy? Myslíte, že takový typ halenky se vůbec dá zkrátit?

[* *]

vashtie  01.04.16 09:52

@blue0015 Na tenhle typ halenky hlavně zapomeňte, dělá z vás i při vaší výšce almaru, podle mě se k vám hodí něco vypasovaného, podle mír co uvádíte, máte výrazný pas, je škoda ho utopit v podobném pytli…

blue0015
213 příspěvků 01.04.16 18:18

@vashtie A mně se zrovna tahle tak moc líbila…Ale je pravda, že to bude více barvou, než střihem. Tak nevím, leda to ještě zkusit se sukní. Říkám si, že sukně pro mě stejně bude vždycky jednoduší, než kalhoty, ale ráda bych nosila občas i kalhoty. Jenže už prostě nevím, jaký vršek ke kalhotám vybrat - buď je to tenký úplet, který je hrozně na tělo a necítím se v tom vůbec dobře nebo naopak vypadám jak almara.

blue0015
213 příspěvků 01.04.16 20:07

Tak pokus číslo dvě, halenka a sukně - lepší? Omlouvám se za hloupý postoj, neumím při focení normálně stát.

DRW
1227 příspěvků 01.04.16 21:31

Merim, jako vy a miry mam skoro stejne (pres prsa mam o neco vice). Nejdrive musim rict, ze si nechavam sit vse, pocinaje kabaty, saky etc. Kalhoty nenosim vubec, pokud se nepohybuji na horach nebo pri sportovnich aktivitach. A strihove ackove splyvave sukne, klasicke rovne (mirne pouzdrove) sukne, zavinovaci saty, halenky. Halenky, saty vzdy necham vybavit svy, aby ze me volny strih neudelal almaru. Mam rada strihy z let 40-50. Princesovy strih udela divy. Saty strizene v pase nebo jeste lepe pod prsy opet se zasevky. My male zeny s nechlapeckou postavou musime volit obleceni, ktere perfektne sedne. A v kazdem roce v modnich kolekcich najdete neco inspirativniho, co vam bude sluset a nebudet vypadat staromodne. Vasi prednosti je stihly pas, tak ho zduraznete a vybavte se aspon mirnymi podpatky.

blue0015
213 příspěvků 02.04.16 10:12

@DRW Děkuju za komentář. Říkám si, že asi také začnu nosit hlavně sukně a šaty, protože už mě kalhoty nebaví, je to s nimi příliš složité. Je jasné, že sukně mi sedí mnohem lépe. Mám ráda áčkový střih, co se týče rovných nebo pouzdrových sukní, tak v těch se necítím dobře, přijde mi, že mi příliš obepínají zadek a stehna a není to lichotivé. 5O léta jsou skvělá, mám v takovém střihu několik letních šatů a v těch se cítím opravdu dobře.

blue0015
213 příspěvků 02.04.16 10:17

Když jsem pátrala pro inspiraci po malých blogerkách, většinou jsem našla drobounké a hubené ženy, např. http://www.extrapetite.com/ nebo http://www.puttingmetogether.com/ Teď se mi podařilo najít jeden blog, který vede žena, která má konečně nějaké křivky: http://xolovelovelove.blogspot.cz/ (Teď je těhotná, ale když kliknete na rubriku outfits, najdou se tam zajímavé věci.)

MP scully  30.09.16 20:52

Hezké téma :) Taky patřím do téhle kategorie - 158 cm/52 kg, ale prsa déčka, v pase 70 a přes zadek skoro stovka, krev a mlíko, typické přesýpací hodiny, kdy je řádně naděleno nahoře i dole, jako to má většina českých žen, řekla bych. Malé bloggerky jsou většinou asiatky s úplně jiným typem postavy a vážně by to chtělo nějakou odvážnou češku. Jinak já šaty nosím ráda, hlavně v létě (ovšem obnošené, „na doma“), ale zbytek roku zkrátka kalhoty a střídám montérky, džíny a maskáče - máme s manželem statek se zvířaty a vždycky se musím smát, když vidím nějakou módní fotostory, kde je modelka v kostkované košili zavázané pod prsama a madeirové bílé sukni :-D :-D

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit