Malé černé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ani  17.02.12 14:24
Ráda bych si pořídila malé černé. Ale jsem se svými požadavky trochu bezradná… Taky mi dělá problém určit, co se ještě hodí a co už ne (a doporučení prodejců mi v tom zrovna nepomáhají).

Měla bych dotaz - jsou černé krajkové šaty, jako jsou teď moderní a k dostání v mnoha britských obchodech, použitelné? Nebo jsou spíše na běžné denní nošení? Je mi jasné, že materiál je nic moc, ale na druhou stranu se mi ten typ šatů moc líbí a na dobrý materiál stejně nemám peníze (a nehodlám investovat, protože prostě nejsem ten typ).

(i když ty jsou na mě moc krátké)
apod.

Reakce:

fiesta
104 příspěvků 17.02.12 14:45

Ani, „malých čiernych“ existuje nespočetne veľa variácií, záleží od toho čo sa komu páči. Mne osobne sa táto krajková verzia veľmi páči, dĺžka tých prvých nie je až taka univerzálna, ale druhé a tretie by som brala oboje - zasa záleží od typu postavy, najviac sa mne osobne páčia tie tretie.
Čo sa týka práce - krajka určite vhodná do práce nie je, skôr na večerné príležitosti. Ak by si chcela „malé čierne“ aj na nosenie do práce, tak je lepšia čo najjednoduchšia varianta, ja mám úplne jednoduché, puzdrové bez rukávov z takej akoby kostýmovej látky (neviem to lepšie popísať). S výraznejšími doplnkmi a topánkami sú vhodné aj na večer.

Ani  17.02.12 17:36

Tím běžné nošení jsem určitě nemyslela práci (do které navíc nechodím). Je to prostě trend, který jde nosit dost různorodě - viz lookbook 

http://lookbook.nu/looks?… , nikoli slavnostně.
A já si právě nejsem jistá, jestli to je použitelné i na to slavnostní nošení. To, že někdo přidá krajku na černé úpletovky z nich přece ještě nedělá večerní koktejlky. Takže prostě nevím.

MP Motyka
29 příspěvků 17.02.12 23:35
Tak do těch z asosu bych zainvestovala z fleku…ach.
Myslím, že délkou, výstřihem a zpracováním jsou vhodné. Klidně bych si v nich došla na kafe s kamarádkou i na víno s chlapem, do tančírny nebo malého divadla na odpolední představení. Do práce a školy spíš ne.

Zoe
316 příspěvků 22.02.12 10:01
pro Ani: ty z Asosu jsou nádherné. Jenže fotka je kolikrát jedna věc a realita druhá.
Co se týká použití, tak to je široké (proto jsou tak oblíbené): divadlo, kino, koncert, návštěva, setkání u vína, u kávy, aj. Já bych si je třeba vzala i do tanečních pro dospělé :).
Je ovšem potřeba si dát pozor, jestli vám černá sluší. Někdo v ní nevypadá dobře. Jestli jste tento případ, stačí šaty doplnit šátkem nebo šálkou v lichotivé barvě.

Zoe
316 příspěvků 23.02.12 09:44
ještě…
Hodí se i na firemní večírek, vernisáž, oslavu narozenin, s bižuterií nebo šperky se dají vzít i na ples, se sakem nebo svetříkem i na pohřeb. Prostě malé černé jsou fenomén.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit