Malé černé, jakou barvu bot a punčoch?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Skypy
5 příspěvků 08.01.14 14:22
Malé černé, jakou barvu bot a punčoch?

Zdravím všechny! mám asi banální otázku :)Jakou barvu lodiček a punčoch byste si vzaly k malým černým šatům na ples, abyste vypadaly vkusně, ale ne nudně? Červené, černé ani zlaté boty se mi nelíbí. Přemýšlím o nude barvě nebo meruňkové… Co myslíte? :)Díky za rady!

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Lalita  08.01.14 15:33

@Skypy
Punčochy bych zvolila klasické tělové, barva bot k LBD může být prakticky jakákoliv, záleží na Vašem vkusu, ostatních doplňcích a celkovém lazení. Možností je hodně. ;)

Pro inspiraci:

Mně se líbí i třpytivé střevíčky

Dobře se bavte. :)

Demode
1674 příspěvků 08.01.14 15:37

@Lalita Šikovná :-) Mně se nejvíc líbí poslední kombinace.

Foxynka
10 příspěvků 08.01.14 15:39
Skypy

A samozrejme, pokiaľ budú topánky otvorené, tak bez pančúch :-)

Skypy
5 příspěvků 08.01.14 16:15

Perfektní, moc hezké všechno! Taky se mi nejvíc líbí ta poslední kombinace :)

Jana Enya
7 příspěvků 09.01.14 16:12
Hezké...

Ty třpytivé střevíce na ples jsou moc hezké, jinak k červeným šatům mi sedí i ta první kombinace, psaníčko by ale taky mělo být červené…

Skypy
5 příspěvků 09.01.14 19:39

No a když tedy zvolím tu krémovou kombinaci, jakou barvu punčoch? V tělových tak nevyniknou, jako v černých…ale zase černá se mi zdá moc „tvrdá“… Boha, to jsou problémy, co? :D Na tom plese mi moc záleží :)

stricc  09.01.14 19:41

@Skypy probůh na ples si nemůžete vzít krémové boty a černé punčochy! tělové. Krémové boty nakonec mají splývat a ne kontrastovat, takže to by bylo naopak správně

queenmargot
1106 příspěvků 10.01.14 13:10

@Skypy : Záleží-li vám na plese, tak si neberte LBD, ale večerní šaty.

Příspěvek upraven 10.01.14 v 13:23

AuroraBorealis
948 příspěvků 10.01.14 13:20
@Skypy píše:
No a když tedy zvolím tu krémovou kombinaci, jakou barvu punčoch? V tělových tak nevyniknou, jako v černých…ale zase černá se mi zdá moc „tvrdá“… Boha, to jsou problémy, co? :D Na tom plese mi moc záleží :)

ale predsa vtip nude lodičiek je v tom, že splývajú s nohami a vytvárajú efekt dlhších nôh…

MPSkrolew
1845 příspěvků 10.01.14 13:40

Souhlasím, tmavé punčocháče a světlé boty si dejte spíš na večírek, kde můžete být trochu kreativnější, na ples spíše klasické a formálnější kombinace, tedy světlé lodičky a punčochy tělové.

Dadoo
5533 příspěvků 10.01.14 14:19

Odkdy se na ples hodí malé černé??? Když na něčem opravdu záleží, tak by to chtělo správně se obléknout a nebýt totálně mimo styl. To je totiž PEKLO! Víc ostudné, než jiná barva lodiček.

Příspěvek upraven 10.01.14 v 14:22

stricc  10.01.14 14:21

@Dadoo jestli to zas není jen taková ta tancovačka, co se jí teď sice říká ples, ale se skutečným plesem to má společný jen název

Skypy
5 příspěvků 10.01.14 16:16

Ano ano, je to obyčejný vesnický ples! Kde polovina dam bude mít lesklé róby s kanýrama půjčené z maloměstské půjčovny! :D A po půlnoci ony dámy tančí bez bot a páni mají sako přehozené přes židli a povolené kravaty…a kdo ví, co ještě… Jinak díky za rady :) vlastně všechny mé domněnky byly potvrzeny :)

stricc  10.01.14 16:18

@Skypy aneb takzvaný phlééés ;)
Tak ať se vám vydaří :-)

Giulietta  10.01.14 16:54

Fakt by som rada videla v reali to čo mala @Skypy na sebe v skutočnosti. Myslím, že to ani náhodou nevyzeralo ako postované obrázky a tie lesklé roby s kanyrama nad ktorými pisateľka ohrňa nos boli stokrát lepšie ako to jej LBD.

daenarys
6 příspěvků 10.01.14 17:46

Nejlépe vypadají tělové matné, v poslední době vídám hodně dam v punčochách do žluta, to ovšem vypadá jako by měly žloutenku…

yanulla
767 příspěvků 12.01.14 07:48

@daenarys, a to by mě zajímalo, kde ty tělové MATNÉ kupujete, mně přijdou, že se všechny lesknou (a na fotkách ještě víc než ve skutečnosti). Naposledy už jsem byla i v Caldezonii, vzala pouze 10 (nebo kolik) DEN a stejně se lesknou. Teda je fakt, že na denním světe skoro ne ale na plese při umělém osvětlení…chjo

Demode
1674 příspěvků 12.01.14 22:45
@Giulietta píše:
Fakt by som rada videla v reali to čo mala @Skypy na sebe v skutočnosti. Myslím, že to ani náhodou nevyzeralo ako postované obrázky a tie lesklé roby s kanyrama nad ktorými pisateľka ohrňa nos boli stokrát lepšie ako to jej LBD.

Nejen z tohoto, ale z většiny vašich příspěvků z poslední doby mám pocit, že jste permanentně nas- štvaná.

Navaa
529 příspěvků 13.01.14 00:02

@stricc To je ten typ plesu, kde matky krmi batolata buckem a ty se jim odvdecuji zachvaty? :D

stricc  13.01.14 00:09

@Navaa :-) no já tam nebyla, ale ta asociace byla silnější než já :-)

Dixie Sunday
417 příspěvků 13.01.14 08:34

Malé čierne by som na ples nebrala. Bez výnimky. Inak na nosenie povedzme do divadla s jemnými telovými pančuškami.

Giulietta  13.01.14 19:04

@Demode Ale nie, len ma prekvapil post z 10.01.14 16:16. Toľko pohrdania nad ľudmi s ktorými bude plesať.

Demode
1674 příspěvků 13.01.14 22:41

@Giulietta Pro mně to vyznělo jako konstatování faktu, jo malinko neomalené, uznávám. Řekla bych, že v jiných vláknech by se našly křiklavější příklady nadřazenosti. Já jsem tu poznámku na Vás učinila, protože se mi zdá, že s výměnou té roztomilé šelmičky za tu děsnou vopici se staly některé vaše příspěvky zbytečně kousavé. A hlavně postrádám ty pěkné fotky, co jste sem dávala, jako by se váš archiv vyčerpal.

Skypy
5 příspěvků 14.01.14 11:49

To si pletete pojmy a dojmy. Proč pohrdání, podle mě se jedná o holé konstatování faktu, takto vesnické plesy opravdu vypadají. To vy mi připadáte, že dost pohrdáte ostatními a to dost.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit