Malý obvod - výběr podprsenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aarmenka  28.05.12 09:56
Malý obvod

Ahoj, kupuje si některá z vás podprsenku s menším obvodem než 70?? Potřebovala bych 65, jenže košíček E. A všude mají jen 70, 75 atd. Prostě se jim nevyplatí objednávat menší obvody, protože kdo by to kupoval?? Vždyť se většina ženských neumí pořádně změřit a kupují si zbytečně velký obvody. A přes internet si kupovat podprsenku? To je dost riskantní. Máte s tím nějaké zkušenosti? Tipy na obchody v okolí Brna, Zlína apod.?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Moir
1807 příspěvků 28.05.12 10:39

řeším nákupem ze zahraničí

Aarmenka  28.05.12 10:47

A konkrétně?

Skye.l
39 příspěvků 28.05.12 10:48

Ahoj,
mám stejný problém - mám 65 C až D, ale povedlo se mi objevit skvělý obchod Oxalis dessous a koukala jsem, že mají i pobočku v Brně v OC Olympia. Ale upozorňuju, že mají trochu vyšší ceny, ale podprsenky sedí naprosto úžasně ;-)

Olinka
2582 příspěvků 28.05.12 11:02

Brastop, jedině Brastop… I když připočteš poštovné, které dělá nějakých 6 liber (tj. asi 180 Kč), furt to vychází levněji než koupit to samé prádlo v Čechách.

Když jsem z tama objednávala poprvé, vzala jsem víc velikostí a věcí (i pro mamku), protože když máš útratu nad 75 liber (v akci nad 50), máš poštovné zdarma. Doma vyzkoušíš a co nesedí, tak za ty cirka dvě stovky pošleš zpět.

Aarmenka  28.05.12 11:28

Díky za tipy, do Olympie se mrknu.
Vyšší cena mi nevadí, pokud podprsenka nějakou dobu vydrží a je kvalitní:-)

Zorča
140 příspěvků 28.05.12 12:44

Jistou dobu jsem si kupovala dražší podprsenky u nás v obchodech. Obvod jsem dřív nosila 75, košík tak D, E. Furt mi to ale sjíždělo a musela jsem si to co 10 minut spravovat. Pak jsem narazila na pekle na články o tom, jak nosíme špatné podprsenky a odkaz sem: http://bra.4fan.cz/
Dočetla jsem se, že je nejlepší si objednávat na internetu, u nás není výběr a je to mnohem dražší.
Ale přes internet jsem se objednávat bála, protože je to velký risk. Byla jsem si v jednom obchodě koupit další. Velikost 70E, chvíli mi byla dobrá, ale poté se trochu roztáhla a začlo to zase lézt všude možně. Naštvala jsem se a objednala si z brastopu. Nejdřív to byla Curvy Kate - Tease me, velikost 65H. Nemohla jsem uvěřit, že opravdu perfektně sedí a nikam neleze. Tak jsem si z tama začla objednávat, teď jsou moje oblíbené značky Panache (ale ještě jsem zmenšila obvod na 60G) a nemůžu si stěžovat.
Nebojte se toho objednávání. Není nad to mít hezké a pohodlné prádlo. Jo a vyjde vám to na mnohem míň peněz než třeba u paní Konarovské.

top topic
949 příspěvků 28.05.12 12:44

Aarmenka, souhlas s tou Olympií, já mám ráda ještě prádlo vedle kina Scala na Moraváku, z jedné strany je kino, z druhé myslím večerka na rohu, taky není ale nejlacinější. Prodavačka se myslím ale fakt vyzná, díky ní jsem si tam kdysi pořídila podprsenku, která mi fakt sedla a ne, fakt to nebylo obligátní 75B, které jsem si do té doby sama kupovala:-)

bestia
2296 příspěvků 28.05.12 14:26

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:23

xyzxyt  28.05.12 14:52

V Brně v Centrumu (u Maliňáku) se dá sehnat. A když tam zrovna nemají, lze zpracovat prodavačku, aby ti přivezli.

ooola
129 příspěvků 28.05.12 15:19

já mám přesně tu samou velikost, mívají ji u marks a spencer. Je to sice vždycky jeden, maximálně dva kusy v celým krámě, takže nemůžu vybírat podprsenku podle toho, která by se mi líbila, ale podle toho, která zrovna je v té velikosti, ale co se dá dělat… Přes internet bych podprsenku nekoupila, ta se musí vyzkoušet, nezáleží jenom na velikosti, ale i tvaru, jestli sedne

Ani  28.05.12 15:25

Já 65 vídám, ale vždy jen s malými košíčky. Sama jsem si takhle koupila 65C, která má sedí skvěle.
Ale sedí mi dobře tak jedna z 10, často mi dobře sedí i trochu odlišné velikosti, hodně záleží na tvaru.

Dahllie
2222 příspěvků 28.05.12 16:34

Podívat se po speciálkách, jestli tam někde nemají prádlo zahraničních, převážně britských, značek (Freya, Fantasia, Panache, Curvy Kate), ti v těhle velikostech vyrábějí. Pak se podívat do Marks&Spencer, sice tam obvod 65 (UK 30) asi nebude, ale celkově šijí prádlo menší, takže by mohl sedět i 70. A už vykukuje i Triola, měla by nejpozději od podzima prádlo 65D+ nabízet, teď mají snad jen nějaké druhy plavek. Pak zkusit Lindex, někdy se tam taky objeví. Ale jinak, taky doporučuju Brastop a jakmile se vychytá správná velikost a střih, tak se toho držet.
A v Brně by měl, podle netu, mít spřátelené obchody i BraExpert a to na adresách: Dámské prádlo Angel, Moravské nám. 4, Brno a SARA spodní prádlo, Skandinávská ulice - Avion Shoping park, Brno

Aarmenka  28.05.12 19:07

Díky za odpovědi, přes net bych to i riskla, ale fakt se bojím, že mi to nebude.A pak to zase vracet…No každopádně napřed zkusím oběhnout ty obchody a uvidím.

Sarinka22
8 příspěvků 28.05.12 19:26

Ahoj,
já mám stejnou velikost, chci-li „samodržící“, dokonce 60F.
Dříve jsem to řešila 70D u Marks&Spencer, ale bylo to stále na prd. Opravdu 70 není 65. Nakonec jsem narazila na výše zmíněný obchod braexpert (v Praze), ale vzhledem k výši ceny podprsenek (většinou tak 1500 a víc)si je tam nemohu dovolit kupovat.
Dělám to tak, že si je tedy vyzkouším a poté již kupuji na ebay. Trapné mi to není, prodavačky v Praze si své zákaznice jistě nepamatují, a zase tak často nové prádlo nekupuji. Na ebay je spousta prodejců, co prodává nové, nenošené prádlo, včetně cedulek a za polovinu včetně poštovného! Mohu jen doporučit. Naposledy jsem kupovala od značky Fantasie (kupuji jen tuto značku či Freya) krémovou, hladkou i s poštovným za 650Kč. Za týden jsem ji měla a nosím ji skoro stále ;0)

top topic
949 příspěvků 28.05.12 20:39
@Dahllie píše:
Podívat se po speciálkách, jestli tam někde nemají prádlo zahraničních, převážně britských, značek (Freya, Fantasia, Panache, Curvy Kate), ti v těhle velikostech vyrábějí. Pak se podívat do Marks&Spencer, sice tam obvod 65 (UK 30) asi nebude, ale celkově šijí prádlo menší, takže by mohl sedět i 70. A už vykukuje i Triola, měla by nejpozději od podzima prádlo 65D+ nabízet, teď mají snad jen nějaké druhy plavek. Pak zkusit Lindex, někdy se tam taky objeví. Ale jinak, taky doporučuju Brastop a jakmile se vychytá správná velikost a střih, tak se toho držet.
A v Brně by měl, podle netu, mít spřátelené obchody i BraExpert a to na adresách: Dámské prádlo Angel, Moravské nám. 4, Brno a SARA spodní prádlo, Skandinávská ulice - Avion Shoping park, Brno

Jo, tak to prádlo Angel na Moraváku je to, o kterém jsem psala, akorát jsem nevěděla, jak se obchod jmenuje.

Em H
47 příspěvků 28.05.12 21:03
nová 65E

Já si objednala jednu ze zahraničí, jenže mi nesedí (i tak si ale ostatní podprsenky dál objednávám), tak jí novou nabízim tady . Je to nová Panache, ještě s cedulkama.

Irejs  28.05.12 22:16

ja vzdy vidim iba 65A a potom na tych eshopoch (brastop) su od D vyssie :D ale co ja, ked mam nosit 65B, prip. C z niektorych strihov? zatial to riesim tak, ze si kupujem v lindexe 70A, tam je ten obvod dost pevny a nevytaha sa (kupila som si par podprseniek velkosti 1 v tezenise, ma to byt obvod 65, cize priblizne 65B, ale ten obvod by sa natiahol snad aj na 80…este dobre, ze boli v zlave za 150, inak by som tie kupy hrozne lutovala:) )…ale keby ste mali tip na stranku, obchod, kde maju 65B,C, tak pocuvam…:)

PythonRegius
286 příspěvků 16.12.12 10:19

Mam velikost70E a take mam problem s obvodem. Resim to tak, ze kdyz nemuzu tuto velikost sehnat, tak se zamerim jen na to, aby padly kosicky, a obvod si potom doma sama zkratim (zalozim o potrebny kousek na obou stranach za kosicky v podpazi). Kdyz se to udela peclive, tak to ani nevypada tak spatne.

Marcia
3 příspěvky 16.12.12 13:35

V Brně by měli mít menší obvody v nově otevřeném obchodě Quells. Údajně mají prádlo značky Freya, Comexim, Fauve a Elomi. Ještě jsem tam nebyla, ale chtěla bych se tam podívát :). Snad u nich něco na sebe seženu, také mám menší obvod (28G-GG).

Jinak za sebe rovněž doporučuji Brastop .

milyeli
5 příspěvků 16.12.12 14:08

Já mám podprsenku 65G od značky Henderson (tuhle), bohužel nevím, ve kterých kamenných obchodech je prodávají, ani jestli se dají sehnat v Brně (jednu mám z Olomouce a druhou jsem si koupila přes internet - identickou, jen v jiné barvě, jinak bych se ji bez zkoušení koupit neodvažovala) Nevíte jestli je mají někde v Brně?

Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 16.12.12 18:03

Zkusila bych značku TRIOLA dělají obvody od 65 a mají celkem pěkný výběr. Další značka TIMO a nebo Slovinská značka LISCA. Ve Zlíně jsem nakupovala na Prioru a nebo v menších prodejnách s prádlem ve městě. Nebo na Modusu, jak se Avon tak tam má neobvyklé velikosti prádla.
http://timo.cz/cs/
http://www.pradlo-lisca.cz/
 http://www.triola.cz/

marca
437 příspěvků 17.12.12 08:18

Angel na Moravském náměstí má i 65, s 60 si nejsem jistá, ale pravděpodobně by Vám objednali. Za sebe můžu doporučit. Ceny nejsou zrovna nízké, ale přišlo mi to rychlejší a levnější než eshop, kdybych posílala prádlo tam a zpět.

Matka Vlčice  17.12.12 09:44

Budu jen nepatrně OT. Vždycky mi seděly podprsenky z New Yorkeru - značka Censored - vždycky jsem kupovala vel. 75 - 80 - B, zapínala jsem je normálně na první nebo druhý háček (tzn. nejuzší, nebo druhý nejuzší) Při posledním nákupním náletu mi byly tyto velikosti malé - především v obvodu a to tím stylem, že jsem se v nich málem dusila a navíc všechny měly ramínka dlouhá tak akorát, abych měla při tom největším povolení prsa pod bradou. Nutno dodat, že jsem za poslední dva roky přibrala cca 2 kg, a na obvodu prsou asi 3 cm, takže teď mám tak 90. U některých typů mi nebyla v obvodu ani velikost 85 - to mám snad při konfekční velikosti 36/38 a horním obvodu 90 cm nadměrná prsa? Stává se vám to taky?

i-vana  17.12.12 10:45

@PythonRegius Tuhle velikost prece nemuze byt problem v Praze sehnat.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit