Mám malá prsa :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TaTam
1 příspěvek 14.08.15 20:16
Mám malá prsa :(

Ahoj… Mám takový problém. Jen mi 14 let a tenhle školní rok mě čeká poslední zvonění. Bohužel mám jen 152 cm a žádná prsa. Je to kvůli jedné nemoci, kterou jsem si protrpěla 2 roky. Všude hledám a koukám se po šatech, ale žádné nemůžu najít :( Bojím se, že je neseženu… Prosím poraďte

Reakce:

Ghost B.C.
3173 příspěvků 14.08.15 20:59

@TaTam No, nějak se mi nezdá, že by nešly sehnat šaty na drobnou postavu - předpokládám, že 152 cm s sebou nese i přibližně asi tak 45 kg.
Ale jestli je nabídka fakt taková tragédie, tak není nic jednoduššího, než si nechat ušít šaty podle svých představ.

Haslerka1251
109 příspěvků 14.08.15 21:18

Možná se pletu, ale není poslední zvonění pro maturanty?

vlm
2559 příspěvků 14.08.15 21:21

@Haslerka1251 asi si ho dělají i základky, některé, stejně jako tabla…na konci šk. roku pochopitelně..tohle tipuju na takového malého trolíka:-)

Haslerka1251
109 příspěvků 14.08.15 22:18

@vlm To je docela smutný, poslední zvonění bylo (aspoň u nás) to jediné, co většinu maturantů držela při životě a při smyslech celý čtvrtý ročník, protože se těšili na „svoji“ tradici.

stricc  14.08.15 22:48

Než sem přispěchá další diskutérka se spásným odkazem na úúúžasný obchod, tak si dovolím takovou malou rejpavě-praktickou poznámku. Řešit teď pro čtrnáctiletou holku šaty, které by eventuelně mohla využít za 10 měsíců, je poněkud pitomost, jelikož není vyloučeno, že slečna ještě vyroste.
Tak zkuste příště nějakou jinou záminku :-)

hanousek_31
2 příspěvky 30.10.16 21:43

Ahoj holky, mam poměrně hodne malá prsa…snažím se to řešit různymi vycpávkami apod, ale už me to moc nebaví..nemáte nejakou radu jak na prsa? slyšela jsem, že pomáhá i HA ale do hormonu se mi moc nechce a do silikonu už vubec ne…:/

EmilyG.
560 příspěvků 30.10.16 21:55

@hanousek31 zkus veslování, je to bezva. Teď na zimu jako když najdeš.

Josefínaa
169 příspěvků 30.10.16 22:01

@EmilyG.
Sice to nepomáhá, ale zase bude mít pěkný ramena. Zcela určitě.

Veryberry
23 příspěvků 30.10.16 23:21

@hanousek31
mně pomohlo přibrat 15 kg.

Ghost B.C.
3173 příspěvků 31.10.16 11:59

@hanousek31 Že se vám po HA zvětší prsa (nebo zlepší pleť nebo že přiberete) je docela mýtus, respektive těžce individuální. Se mnou HA nehla vůbec v žádném ohledu, naštěstí ani při vysazení - což docela doporučuju se poinformovat, jak vás to může rozhodit. Brát jí kvůli prsoum je dost nerozum, navíc zákon schválnosti velí, že budete-li brát HA z tohoto důvodu, tak zrovna budete ta, na kterou to působit nebude. Nehledě na to, že po vysazení se prsa většinou vrací do původního stavu.
Já vim, píšete, že se vám do ní nechce, ale ani to nezavrhujete úplně, takže doporučuju rozmyslet.
Jinak osobně jsem ten vzácný druh, u kterého na prsa nepůsobí vůbec nic, ani přibrat 10 kilo, takže radu nemám.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit