Maminčiny 45. narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yla
81 příspěvků 03.06.14 12:07
Maminčiny 45. narozeniny

Dobrý den,
co by vám udělalo radost ke 45. narozeninám? Měla jsem na mysli třeba nějaký luxusní doplněk. Něco, co by měla mít každá „zralá žena“ (z toho spojení by měla mamka radost :)). Mám zatím vyhlídnuté nějaké brože a hedvábné šátky. Mamku moc neužije na hodinky, jinak šperky nosí ráda. Díky moc za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

yanulla
767 příspěvků 03.06.14 12:09

Napiště kolik máte na dárek pro maminku peněz a aspoň něco více o ní (její styl, koníčky…)

Rosse
146 příspěvků 03.06.14 12:14

Přesně tak, jak píše yanulla, ale pokud můžu mluvit za sebe, mě by udělaly radost pěkné náušnice nebo prsten, prostě nějaký šperk. No a když už, tak třeba i poukaz na nějaký pěkný výlet, třeba parníkem do Drážďan, pivní lázně, poukaz do parfumerie… toho je :-)

Yla
81 příspěvků 03.06.14 12:16

Takhle, já vždycky kupuju i dárek za taťku, máme takovou dohodu. Já můžu dát za 1 000 a táta netuším, třeba 5 000. Mamka se ráda obléká elegantně, ale do práce (vychovatelka v družině) musí víc sportovně, pohodlně. Nosí hodně brože… Miluje kulturu všeho druhu, koncerty, výstavy, divadlo. Minutý rok jsem jí koupila jelínka z Jeleních šperků, toho nosí často, ale nechci se opakovat

Josefka
347 příspěvků 03.06.14 12:18

Ano. Napište přibližnou částku a víc maminku popište. Mně bude 45 za nedlouho a nepohrdla bych pěknou kabelkou, moje maminka by to považovala za vyhazování peněz a pořídila by raději praktický batoh:-D Švagrové jsme teď kupovaly velký a kvalitní kufr. Šátky a brože jsou dobrý nápad, pokud si troufáte, že se trefíte (účtenku nevyhazovat;-)).

Josefka
347 příspěvků 03.06.14 12:22

Psaníčko a v něm lístky do opery! Kéž by se někdo takto zamýšlel nade mnou!

Karin
3401 příspěvků 03.06.14 12:22

Mně osobně by to asi radost neudělalo, resp. není to sázka na jistotu, já osobně si takové věci vybírám raději sama. Ale jestli ji tak důvěrně znáte, že si troufnete jí vybrat třeba kabelku nebo kvalitní parfém, tak směle do toho, takové věci dáma vždycky užije. Nebo jestli miluje kulturu, co abonmá do nějakého divadla?

Yla
81 příspěvků 03.06.14 12:30

Ty lístky do opery se mi líbí :). Parfém bych určitě trefila, mamka točí pořád dva nebo tři dokola. Taky mě to napadlo, koupím ho, když nevymyslím nic lepšího :). Předplatné do divadla spíš ne, jednou jsem to zkusila k Vánocům, jenže ona toho má tolik, že ani ty čtyři představení do měsíce nestíhala a chodila jsem já.

Zavan smradu  03.06.14 12:39
@Yla píše:
Dobrý den,
co by vám udělalo radost ke 45. narozeninám?

stripter/ka/

Matmys
1597 příspěvků 03.06.14 12:50

Za svých sedmačtyřiceti - hlavně ne pracholapy.
A ne něco na sebe, včetně kabelek. Nevím, jak dobře znáte vkus své mámy, ale o mně osobně dělá problém si něco vybrat, natož aby mi vybíral jiný člověk.
Už léta jsem vděčná za dárky, které se dají sníst, vypít nebo vycmrndat do vody. Ale preferuji kvalitu před kvantitou. To už my zralé ženy tak nějak máme.

Lamicka  03.06.14 12:50

@Yla My jako rodina kupovali k 50. narozeninam jeji oblibenou vuni v cele darkove sade - parfem, toaletni voda, pudr, mydlo… a byl u toho myslim i satek, ten zustal na pamatku.

Canavi
224 příspěvků 03.06.14 12:55
@Yla píše:
Dobrý den,
co by vám udělalo radost ke 45. narozeninám? Měla jsem na mysli třeba nějaký luxusní doplněk. Něco, co by měla mít každá „zralá žena“ (z toho spojení by měla mamka radost :)). Mám zatím vyhlídnuté nějaké brože a hedvábné šátky. Mamku moc neužije na hodinky, jinak šperky nosí ráda. Díky moc za rady

Zkuste se jí zeptat :-)

Mě osobně by udělal radost zájezd do Paříže.

Yla
81 příspěvků 03.06.14 12:56

Já znám její vkus dost dobře, vždycky říká, že co si koupila se mnou nosí nejradši. I jí sama kupuju věci, když něco vidím, co by se jí líbilo, tak to rovnou vezmu… Takže kabelku bych určitě trefila

Zebra33
2038 příspěvků 03.06.14 13:30

Mne by se libila treba prava pasmina. Kdyz pujdete do nejake z „jejich“ barev, tak podle me nemuzete moc slapnout vedle. Treba parfem, ktery sama jiz pouzivam, by me nepotesil, protoze to mi prijde spis jako takove doplneni zasob, ktere nemusim cinit z vlastnich penez :). To spis poukaz na kosmeticke osetreni v nejakem luxusnejsim salonu. Jinak k tomu predplatnemu do divadla - ja kupovala jednou rodicum predplatne do Narodniho a frekvence tech predstaveni byla tak max. jedno do mesice, coz mi prijde zvladnutelne.

odianis
106 příspěvků 03.06.14 16:52

@Canavi Vzala jste mi to z pusy. Taky jsem chtěla navrhnout víkend v Paříži nebo v Římě. Ale to by si měl tatínek připlatit na druhý poukaz pro sebe, maminka by asi neměla moc radost, že má cestovat pouze sama mezi cizími lidmi (soudím podle sebe).

andano
577 příspěvků 03.06.14 17:28

Asi jsem divná, ale vyhnula bych se těm zážitkovým věcem - sama jsem teď k narozeninám dostala několik „poukazů na něco“, které bych si sama nekoupila a sama vím proč. Tak třeba na nějakou supermasáž - jenže já jsem netýkavka a špatně snáším, když na mě někdo cizí sahá; další byl na předváděcí večer přípravy gurmánských dobrot, protože ráda vařím… no jo, ale já ráda vařím, ne se na to dívám nebo jím…
(Díkybohu ještě nikoho nenapadlo dát mi skok padákem nebo školu smyku.)
Za mě kabelku - zvlášť jestli umíte dobře odhadnout, co se mamince líbí.

trinita
323 příspěvků 03.06.14 17:55

No, mňa by potešili práve tie zážitkové veci - keby mi niekto chcel darovať let balónom alebo zoskok padákom… tento rok som dostala (teda zatiaľ ešte len prísľub) lietanie na malom 4-miestnom lietadielku… oblečenie, šperky, kabelky a vône si radšej vyberám sama… potešil ba ma aj nejaký relaxačný víkend (dostali sme minulý rok na Vianoce) alebo výlet do niektorej svetovej metropoly…

yourcandy
476 příspěvků 03.06.14 19:01

Jestli můžu..za sebe..je mi tedy „jen " 37 :-)))..Květiny, sladkosti…nuda…o­blečení, parfémy, kabelky- příliš osobní a třeba se netrefíte.
Už jsem dostala za život spoustů dárků a už si je ani nepamatuji.Na co se zapomenout nedá…zážitky. Nemyslím tím koupi poukaz "na něco“,ale třeba pro Vás všechny vymyslet zajímavý výlet, třeba místo kam jste se vždycky chtěli podívat + večeře, třeba malý zlatý šperk na památku. Na to nezapomene nikdy. Prostě maminku unést na tajné místo, udělat jí překvapení. Klidně na jeden den a někde v Čechách. Z toho bych byla nadšená já.

dost_bot
2070 příspěvků 03.06.14 21:03

Jeslti maminka ráda cestuje, tak vikend s tatínkem v nějakém velkém městě, slušný hotel, dobrá večeře, s poukázkou na nákup brože/kabelky tam - dle vlastního výběru. To by se líbilo mně

Gräfin
2634 příspěvků 03.06.14 21:21

Četly jste, milé dámy, kolik má slečna k dispozici peněz?

@Yla mojí mamince jsem k narozeninám darovala to, co je nejvzácnější - můj čas (vídáme se jednou za měsíc na víkend). Bylo to super společné nákupní odpoledne. Předvybrala jsem obchody, kde by se jí mohlo něco líbit a den jsme zakončily ve vinárně. Příště vymyslím něco podobného.

Karol18
31 příspěvků 03.06.14 21:39

Já jsem mamce ke 45 dala parfém. Předtím je skoro vůbec nepouzivala a tak jsem měla trochu strach, ale znám její vkus, takže to dopadlo skvěle. A pak přesně jak píše @Gräfin Dala jsem ji ještě sebe, pozvala jsem ji do kavárny na její oblíbený dort a kafe a strávili jsme spolu krásný odpoledne.

dost_bot
2070 příspěvků 03.06.14 21:41

@Gräfin To je pravda…tak k 45. něco menšího, a k nadcházejícím 50. spořit, spořit…! :-)

Gräfin
2634 příspěvků 03.06.14 21:45

@dost_bot no právě, 50 mě čeká letos, ale už mám vymyšleno

pozdni_ctyricitka
135 příspěvků 03.06.14 21:51

Co takhle poukázku na taneční lekce? A pokud by se tatínek obětoval jako partner, určitě by měla větší radost než z toho, co tatínek pořídí za pět tisíc.

dost_bot
2070 příspěvků 03.06.14 21:54

@Gräfin Nechcete nás inspirovat?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit