Maminky, ladíte se svými dítky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KáťaFáfa
5 příspěvků 21.08.12 21:35
Maminky, ladíte se svými dítky?

Ladíte se svými dítky?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 21.08.12 22:02

Nejsem sice matka, tudiz neladim, vetsinou mi to prijde desne- maminka i dceruska od hlavy az po paty v ruzove- ale vase fotka mi prijde vtipna a napadita.

eveK
333 příspěvků 21.08.12 22:11

No, dvouletého synka převlékám asi tak 10× za den, takže ne.

Normálnítřicítka
50 příspěvků 21.08.12 22:24

Barevně nikdy, já nosím ve většině případů tmavé barvy. A i kdybych nenosila, tak ne. Přijde mi to trochu divné. Asi tak, jak když partneři mají stejnou bundu nebo kalhoty, nebo dokonce obojí. S dcerkou ladíme spíš stylově.

firefly
527 příspěvků 21.08.12 22:39

Maminka ještě nejsem. Vám to na fotce moc sluší :) A myslím, že jednou se s dcerou, budu-li ji mít, ladit budu, jen asi nějak „jen trochu“ - možná stejné sponky, nebo stylvě. Moc se mi líbí holčičky v kabátcích a šatečkách… a třeba když má maminka i holčička stejnou barvu šatů a punčošek Asi bych to tak nedělala denně, ale někdy, když by se mi chtělo :)

kacenka.smile
427 příspěvků 21.08.12 22:42

Nelíbí se mi, když dvojice lidí (ať už třeba matka s dítětem nebo pár) vypadá jako dvojčata, tím myslím, že mají stejné nebo podobné oblečení. Daleko hezčí a nápaditější mi přijde, když ladí třeba jen nějakým detailem.

Alizon
1233 příspěvků 21.08.12 22:58

Jednou se mi to povedlo uplnou nahodou. Proste jsem popadla nejake obleceni a najednou jsme obe mely zlute saty a svetle boty. A docela vazne jsem premyslela ze jednu z nas prevlecu, pripadala jsem si trochu divne.
Jinak to mam podobne jako @Normálnítřicít­ka.
Jako vtipek treba na oslavu narozenin nebo navstevu pribuznych proc ne, jinak nemam tu potrebu aby dcera vypadala jako moje miniatura.

Atinka
254 příspěvků 21.08.12 23:24

Neladim len nahodou to niekedy tak vypali pamatam na rodinku z filmu vrchni prchni -levy zadni blika…raz este ked som byvala s nasimi sme sa nahodne cela rodina vybrali von v tyrkysovom vyzeralo to dost divne

Sibyla
2639 příspěvků 21.08.12 23:34

Když byla má neteř asi pětiletá, ušila sestra pro sebe i pro ni stejné šaty. A malá povídala: „A jak jdeme, lidi si myslej, že jsme sestry, a říkaj: jak to, že je jedna tak malá a druhá tak velká?“

Atinka
254 příspěvků 21.08.12 23:42

@KáťaFáfa Slusi vam to spolu a bolo by pekne keby jedna z vas mala cervene alebo modre nohavice

Yoana
12 příspěvků 22.08.12 07:49

Ne, neladím (můžu zatím soudit z nakoupeného oblečení 0-6 měsíců). Pro mládě mám převážně béžové-hnědé-modré-zelené věci. Sama mám ráda černou-červenou-bílou-malinovou. Neladím se ani ke kočárku. Vám to ale sluší, není to prvoplánově křečovité ve stylu růžovka od hlavy k patě včetně kočárku :).

Sibyla
2639 příspěvků 22.08.12 08:29

Fotka je pěkná, sluší vám to. Co mi ale přijde příšerné, jsou pankáčtí/metal/got­hic rodiče se stejně namaškařeným dítětem v černém kočárku, v kožené bundince s cvočky, v mafiánských brýlích. To je snad horší, než růžovoučká mamyna/dcerka - to prozradí jen, že maminka je pindulína, dítěti veselá barva neuškodí. Dělat upíra z drobka, který nejradši paci, paci, je zhůvěřilost. Jsou tak důslední, že s ním místo zajíček v své jamce hrají Dracula v své rakvičce?

MP MS61
124 příspěvků 22.08.12 08:48

Pokud vůbec něco může psát chlap, tak jeden postřeh: nedělat z dítěte „trpaslíka“ (tj. dítě není zmenšený dospělý). Dítě má být oblečeno jako dítě a s rodičem ladit spíš detaily a hlavně mírou vkusu.
Samozřejmě může být občas rodič se svištěm koordinovaný/á, ale opakovaný vtip… Totéž platí pro zmenšiny dospělých krojů (tam je to těžký průser!), uniforem či formálních modelů - to VŽDY zavání karnevalem - a ten přece bývá i v Riu jen jednou ročně. :-)

M.

viera666
957 příspěvků 22.08.12 08:56
ee

Toto je este prijatelne a pekne. Ale inak mi ladenie s detickami ci kymkolvek pride take potrapnejsie. A s detickami mi to hned evokuje „ukrainsku milionarku“ taku „oblubenu“ na okounovi :) 

Denyna
4101 příspěvků 22.08.12 08:57

Neladím ve smyslu vzorů a tvarů, dětské oblečení je přece jen trochu jiné. Ladím stylem. V tom, co je na úvdoní fotce, bych si připadala jako v uniformě. takže OK, pokud tak jdu skutečně na loď. Ale horší mi přijdou matky, které mají děti načančané, s perfektně dotaženými detaily, a ony samy vyjdou v beztvarém, rezignovaně působícím oblečení oblečení ve stylu móda mě nazajímá, teď se koukejte na mé dítě. A takových vídám bohužel hodně.

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.08.12 09:04

Proboha ne!
Doufala jsem, že se touto tématu zde vyhneme. Neladím a nelíbí se mi to obecně, i když fotka zakladatelky diskuse je ještě celkem příčetná.

Pavučinec plyšový  22.08.12 09:31

Neladím s dětmi, ani děti vzájemně neladí a rovněž manžel s nikým dalším neladí. Jenom když jdeme na výlet, tak po pár hodinách pochodu blátem jsme k rozeznání jen podle hlasu.

666mahu
1490 příspěvků 22.08.12 09:46

Nic proti použití stejných barev, ale stejné vzory nebo styl mi připadá většinou moc (pokud se nejedná o nějakou speciální akci).

Ale stejně oblečený rodič s dítětem mi nepřipadá ještě tak hozné jako když jsou stejně oblečení partneři (bez ohledu na věk) - stejná trička, stejná sportovní souprava, stejná bunda… Takové to bylo to výhodné, tak to koupíme 2× a budem v tom chodit oba. Je to směšné a děsné.:-((

Denyna
4101 příspěvků 22.08.12 10:10

@viera666 To je ta, co má hromadu fotek na MMB a na většině drží klíčky od Mercedesu? Ta je fakt otřesná.

viera666
957 příspěvků 22.08.12 10:24
@Denyna píše:
@viera666 To je ta, co má hromadu fotek na MMB a na většině drží klíčky od Mercedesu? Ta je fakt otřesná.

ale anoooo…

fiesta
104 příspěvků 22.08.12 10:40

Musím sa pripojiť k Barbuche, Sybil a ostatným - nie! Buď by som si ja pripadala že chcem vyzerať ako svoja šesť ročná dcéra, alebo že som jej nanútila veci aby som z nej mala malého dospeláka.

Alhambra
861 příspěvků 22.08.12 11:03

Mám pocit (a opravdu se nechci nikoho dotknout!), že tendenci chodit sladěné se svými dětmi mají často matky samoživitelky. Asi mají nějaký vnitřní pocit, že musí dítěti dát najevo nějaké sepětí či co. Aspoň já mám kamarádku, která po rozvodu pořídila stejné oblečení sobě a svému asi tříletému synkovi. Tehdy jsem to vnímala jako určitou zoufalost, která na mě z podobných outfitů čiší dodnes.

RenaLange  22.08.12 13:10

Občas potkávám jednu cca 40ti letou sousedku s šestiletou dcerou, obě oblečeny v černých sametových teplákových soupravách z HM, na bundičkách kočička Hello Kitty. Příšerná dvojka.

eveK
333 příspěvků 22.08.12 13:53

Jen chci ještě dodat, že zakladatelce diskuze i holčičce to podle mě sluší.

Panaj
29 příspěvků 22.08.12 14:24

Mám 3 kluky předškolního věku, tj. jsou furt jak čuňata. Kdybychom měli všichni ladit, tak nedělám nic jiného. Chlapci navíc chodí v 90 % v teplákách či jiném „pracovním“ oblečení. Upřímně, naprosto sobecky se snažím, abych vypadala dobře já :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit