Mango - Jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

madlenkaf
3 příspěvky 28.11.11 19:23

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s kvalitou oblečení (hlavně kalhot) v obchodech Mango. Díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

GreatSusan  28.11.11 19:32

Kalhoty z Manga mam dvoje a rekla bych, ze kvalita je ok. Celkove se mi Mango zda o neco kvalitnejsi nez Zara, i co se tyka materialu.

Alena Cechova  28.11.11 19:41

Já osobně velmi špatné, ale vždycky jim dám znovu šanci. Nechápu to…
Kalhoty jsem si u nich ale ještě nekoupila.

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.11.11 19:45

Já si tam nějak nikdy nevyberu…Ale kamarádka nad kabátem z Manga poplakala asi po měsíci už byl samý žmolek.

MP Ann
215 příspěvků 28.11.11 19:54

Mám džíny a sedí skvěle. Pak mám halenku a ta je taky OK. Myslím že v Mangu platí, jako ostatně všude, přebírat a přebírat…

pixie
232 příspěvků 29.11.11 19:19

Já jsem si loni koupila v mangu teplou skládanou sukni a zatím jsem spokojená, je v ní teplo, vypadá dobře, nežmolkuje, ale je to jediná věc, kterou jsem si tam zatím vybrala, takže to asi neni moc objektivní.

1985Katka
8 příspěvků 19.02.12 13:32

Rada chodím do obchodu Mango, malo kedy si tam niečo kúpim, ale v poslednú dobu mam taký silný pocit, že išli s kvalitou dole…

MP Ava
248 příspěvků 20.02.12 15:42
Já mám s Mangem dobré zkušenosti. Momentálně třeba sedím v mikině (doma nemocná), kterou mám už takových osm let intenzivního nošení a je naprosto bez problémů.
Nedávno jsem byla v obchodě Na příkopě, kde měli ještě stále spoustu věcí ve výprodeji, třeba svetříky za 199,–, džíny za 299,– apod. Ale to teda byly hadry otřesný… takže kvalita šla možná dolů.

1985Katka
8 příspěvků 20.02.12 15:51

Vsak toto, aj ja som si tam pred rokmi kupila pulovrik atd…a vyzera super stale…ale teraz ked som tam bola niektore veci sa mi zdali vyslovene ako handry, kupila som si tam obycajne tricka s vysitym logom cierne a biele a na bielom sa mi po 2 hod. zacala zdola parat…neskutocne som bola nadsena " ". a nekupovala som ich v akcii. nastvana som..ceny maju stale tie iste, ale sortiment a kvalita sla dole..aspon ja mam taky pocit…

MP estate
150 příspěvků 24.02.12 09:18

Podla mna isla obecne kvalita veci v Mangu a v Zare za posledne roky dole…ceny maju rovnake ak nie drahsie ale vsetko oblecenie je umele…vcera som si skusala v Zare tricko s volanmi do prace 100% polyester za 899CZK asi sa museli zblaznit.

sarinka.v
423 příspěvků 19.04.12 20:56

Mango nakupuju skoro jen v Outletu ve Štěrboholech. Ne vždy mají dobré zboží, ale hedvábná dlouhá sukně za 249,–, krásná a dobrá saka 299,– a několikero šatů kolem 299,– a se vším jsem velmi spokojená. Tady se dají nakoupit velmi levně speciální kolekce, které byly na startu velmi drahé, ale musíte tu umět objevovat.

nigge
93 příspěvků 20.04.12 11:20

Nevím moc jak je to teď, protože zavřeli v Brně Mango na České a do Olympie se tak často nedostanu, ale dřív jsem na něm vyloženě ujížděla. Mám pořád snad deset klasických jendobraevných triček, který pořád drží úplně stejně, jako když jsem je koupila. Taky pár dlouhých rozevlátých sukní a halenek a všechno v pohodě. Ale jak říkám, dlouho jsem tam nebyla.

Lola  20.04.12 17:16

Souhlasím s nigge. Oblečení koupené cca před 5 lety drží (barva i tvar, jen knoflíček jsem musela přešít). Ovšem co je Mango v Olympii, nemá nárok - nemám čas jezdit šmejdit po obchodech až někam skoro do Bratislavy. Rodinné trávení víkendů v gigantických obchodních centrech beztak považuji za patologii: obchody s oblečením mají sloužit mně, ne já jim.

tekmar  20.04.12 20:03

S nohavicami z Manga som velmi spokojna, vyhovuju mi ich strihy /na chlapcenske postavy/ Co sa tyka kvality, tak ako vsade, ale ked su akcie, tak sa to oplati. Za plnu cenu by som si to nekupila, ale to vlastne nenakupujem nikde :)
Co neodporucam, je outlet Mango v Parndorfe, hrozny bordel a veci su casto aj poskodene.

ArlenQueen
12 příspěvků 03.09.12 15:09

S Mangem mám dobré zkušenosti. Pravda ale, že pouze u těch dražších věcí (pulovry, kožené věci, kabáty). Kalhoty hodnotit nedokážu. Nekupuji je tam, protože mi nesedí. Ale mám z Manga už třetí rok černý kabát s páskem do pasu a nemůžu si ho vynachválit. Stál sice necelé 3000, ale stále vypadá jako nový. Hodí se ke kalhotům, šatům i sukním.

divokytymian
68 příspěvků 03.09.12 16:42

Slim kalhoty z manga jsem nosila asi 6 let a vypadaly, že mě možná i přežijí. Ovšem pak jsem jim dala zásah žehličkou.

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.09.12 16:49

V mangu jsem byla asi třikrát, pokaždé mě něco naprosto uchvátilo…a pokaždé to bylo všechno kazové, už v obchodě poškozené, zatrhané…a pokud ne, mají všechno v hodně divných střizích, tedy aspoň pro mě je mango nejméně „sedící“ obchod vůbec (i camaieu je lepší). už to asi nebudu zkoušet :(

opona
147 příspěvků 03.09.12 17:46

@Jiná Realita Musím souhlasit. Zatímco na jejich internetovém eshopu vypadá všechno slušivě, ve skutečnosti to je, aspoň pro mě, nenositelné a nesedí to (trička, kalhoty…)

Jiná Realita
13791 příspěvků 04.09.12 00:35

@opona
v mém případě vždy šaty.

no…mám sice poněkud kratší trup = pas výš než běžná smrtelnice, ale podle jejich střihů by to muselo být asi tak o dvacet cm :) to už bych byla skoro barbie :D

přitom spousta těch šatů je tak úžasná, krásné barvy, různá zajímavá nařasení (letošní kolekce). ale zblízka to byl opravdu skoro průhledný hadr :(

eliza93
84 příspěvků 04.09.12 03:05

@sarinka.v Když mluvíte o té Fashion Areně.. vyplatí se tam celkově nakupovat nebo ty slevy nejsou tak markantní? (je mi jasné, že asi záleží i na sezóně).. Zeptám se asi takhle: vyplatí se mi tam jet nakupovat, když se obvykle pohybuji v cenových kategoriích jako má např. H&M, Orsay, C&A apod.?

Moir
1800 příspěvků 04.09.12 08:16

@eliza93 mně ty slevy nepřipadají moc zajímavé, nic víc, než ve výprodejovém období v jejich normálních pobočkách, stejné šaty, co jsem se slevou koupila v prosinci v Nextu, tam měli za zcela stejnou cenu ještě v květnu, například
Možná se to vyplatí tak na boty, krámů s botami je tam víc a dá se vybrat

sarinka.v
423 příspěvků 04.09.12 10:14

@eliza93 Samozřejmě záleží na tom, jaká je doba. Zda přišlo zboží, nebo se stávajícího zboží potřebují zbavit. Ano, najdete tam věci, které byly v obchodě ve slevě, ale často bývají i nižší - stačí si i vytipovat, kdy dávají slevu ještě jednou. Mívá to Fashion arena jednou za čas od pátku do neděle, takhle jsem tam třeba koupila dlouhou hedvábnou sukni, původní cena byla kolem 1800,– ja jsem ji tam našla za 700,– ale u pokladny byla ještě 50% sleva na celý nákup. Pak se to hodně vyplatí :)

Frantiska
3575 příspěvků 04.09.12 13:49

Z manga mam asi dvanactery saty (radsi nepocitam) a jsem spokojena skoro se vsemi, jen bohuzel u nejdrazších, ktere staly pres 2t, se mi rozparal dolni lem… ale nic co by neslo presit, ale nastavalo me to nehorazne. Jinak ja nakupuju hlavne pres net ve slevach

sandrinn
961 příspěvků 04.09.12 14:40

Z Manga mám docela hodně věcí…kalhoty bohužel brzy ztrácí barvu (z černých jsou po několika praní šedé), trička jsou tak 50:50…některé mám pár let a drží a některé se vytahají po třetím praní. Nedávno jsem si tam koupila koženou bundu za cca 3 tisíce, která má „náplety“ zevnitř rukávů a začínají se na nich dělat žmolky a to mě vážně štve :-(

LadyPapajka  04.09.12 16:59

@sarinka.v @eliza93 Dneska jsem mluvila s kamarádem a říkal, že ty slevy znát jsou. Pojedu tam ve čtvrtek a sem docela zvědavá, takže dám vědět pak;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit