Mango kabelky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luongduyen_
1 příspěvek 08.12.15 20:37
Mango kabelky

Jaké máte zkušenosti s Mango kabelkami? Mám v plánu si koupit letošní (http://shop.mango.com/…vna-kabelka/?…) Vydrží? Nějaké specifické problémy? Trhá se, ucha nevydrží, nesplněné požadavky apod.
Děkuji.

Reakce:

Modnihell  08.12.15 20:49

Kabelku jsem měla víkrát a vždy super. Kdybych je teď vytáhla vadu bych nenašla.

MiaW91
64 příspěvků 09.12.15 08:10

Já jsem si tedy kabelku z Manga koupila letos v březnu a v srpnu vzala za své, nejdříve se začaly odloupávat lemy a pak se natrhla ucha…je ale pravda, že jsem v ní nosila snad všechno…svačinu do práce, občas nákup, takže na tu chvíli vydržela docela dost :)

leeeeeevandulka
17 příspěvků 09.12.15 08:36

Ja jsem s nimi celkem spokojena, nemuzu rici, ze by se mi nektera vyslovene ponicila. Je fakt, ze docela kabelky pretezuji, taham v nich tezke veci a to se podepise. Ale to je to, ze proste dostavaji chudinky zabrat. Nicmene mam z manga jednu a v ni jsem tahala fakt tezke veci a drzi, nepare se nic. Me prijdou jeste furt v pohode:). Nebala by h se toho:)

leeeeeevandulka
17 příspěvků 09.12.15 08:37

Miaw91: mam podobnou a drzi a to taky ji vubec nesetrim:D

MiaW91
64 příspěvků 09.12.15 08:51

Evidentně jsem ras na kabelky :-D

Ritzy Bagz
10 příspěvků 16.12.15 11:58

No kvalitka nic moc, tato kabelka občas nošená, odírá se koženka a stříbrný řetízek již není stříbrný. A to jsem ji netahala každý den. Já bych raději přihodila litřík a koupila si koženou.

Ritzy Bagz
10 příspěvků 16.12.15 12:20
@luongduyen_ píše:
Jaké máte zkušenosti s Mango kabelkami? Mám v plánu si koupit letošní (http://shop.mango.com/…vna-kabelka/?…) Vydrží? Nějaké specifické problémy? Trhá se, ucha nevydrží, nesplněné požadavky apod.
Děkuji.

Řekla bych že nejvíc namáhaná bude u spoje, kde je přišité ucho. Jelikož nemá kovový komponent, tak ucho se bude v místě ohybu praskat a lámat se. Lepší je vybírat typy, které mají ucha připevněná přes kovové oko.

Ritzy Bagz
10 příspěvků 20.12.15 14:10

Ty bláho, červený ramínko zato, že jsem ukázala jak vypadá nošená mango kabelka? tak to je bomba :-)

kikulienka19
182 příspěvků 29.12.15 09:39

Osobne mám tri kúsky kabeliek Mango a som spokojná. Jednu z nich nosievam pomerne často a zub času na nej zatiaĺ neobjavil.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit