Maska anděla a čerta

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.11.12 13:41
Maska anděla a čerta

Není to úplně módní téma :-)

Ale o oblečení a vzhledu určitě je. do poradny ho nedávám, možná by z toho mohlo být něco i pro ostatní a poradnu hodně uživatelů ani nenavštěvuje.

Blíží se mikuláš a s ním různé besídky pro děti, domovy důchodců a tak, kde se hodí výše zmíněné kostýmy. sama budu potřebovat, ještě nevím, jestli čerta nebo anděla, záleží, co seženu.

Zajímalo by mě, jaké máte tipy, fotky…cokoli. z čeho udělat třeba rohy. hodně mě zajímá, jestli máte třeba vlastní fotky make-upu, nebo tipy na práci někoho jiného. čím se malovat…prostě vážně cokoli.

Spíš mě asi zajímá něco ne úplně běžného (= anděl zamotaný v prostěradle a čert s blikajícími plastovými rohy). letos bych chtěla zkusit něco netradičního, pomalovat si obličej, dát si klidně třeba peříčkové falešné řasy pro anděla nebo svatozář.

děkuji za rady, tipy, historky i zkušenosti :-)

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.11.12 13:45

No a rovnou přidám jeden tip, který se mi hrozně líbil - a to pro čerta rohy ze suchých rohlíků :-D rohlík rozřežte na polovinu, nechte vysušit, udělejte na něm fixou/barvou proužky (můžete předtím ještě celý potřít podkladovou barvou) a voila, máte parádní rohy. pak stačí nalepit na širší čelenku, která se vám už třeba nelíbí.

Sibyla
2639 příspěvků 25.11.12 13:54

Jeden rok jsme se natřely divadelním líčidlem: sestra-anděl byla celá, včetně rtů nabílo, víčka bleděmodrá, na hlavě šedou paruku po tetě, přes ni krajkový přehoz. Vypadala jak přízrak - říkali jsme jí Giulietta a duchové Já-čert jsem byla načerno, na lícních kostech to přecházelo do rudé, rohy přišité k černé čapce, na sobě chlupatou vložku do kabátu. Mikuláš byl tradiční. Bojím se, že jsme byly dost děsivé: v jedné domácnosti běželo chodbou asi tříleté dítě, zahlédlo jen anděla, vyletělo do vzduchu, zůstalo tam viset (aspoň to tak působilo) a na jedno nadechnutí a na jednom tónu ječelo. Chudák. Bližší seznámení, natož básnička, se nekonalo

Audrey.Piper
412 příspěvků 25.11.12 14:00

Barvy na obličej jsem viděla v drogerii dm od značky Alvedere.
Andělská křídla z kávových filtrů. Svatozář z drátku a přichycují se pomocí gumičky okolo rukou (jako rukávky).

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.11.12 14:43

Můj další tip, který jsem viděla, ale nezkoušela: svatozář pro anděla.

kolem hlavy obroučka z drátu, která se vzadu smotá, ohne směrem nahoru a na ni se připevní takové to malé polystyrenové kolečko na dělání věnců třeba na hrob. pak se to dá různě zdobit, na čelo se dá na drát přidat hvězda, kolečko - svatozář nastříkat zlatě nebo stříbrně atd.

Fretkodlak  25.11.12 14:46

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:34

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.11.12 14:48

@Fretkodlak
wow, tak to jsou už solidní rožiska :-)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit