Mate svuj "teplakovy" den?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 09.03.13 20:10
mate svuj "teplakovy" den?

Zdravim, mate nejaky den vyhrazeny jen pro sebe? Mam na mysli den, kdy se z vas stava asocialni osoba, ktera oblece zupan pres teplaky, tluste ponozky a nemusite delat vubec nic? Ja se priznam, ze jeden den v tydnu potrebuju vypnout a nikam nejit. Oblect se pohodlne, vyskubat si oboci, masku na oblicej, vlasy a treba jen cist dobrou knihu. Ja vylozene si to uzivam, protoze po zbytek tydne porad nekde litam a tohle je muj zpusob odreagovani.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Morže
1091 příspěvků 09.03.13 20:15

Bez teplákového dne bych se zbláznila!!

cheap_tuesday
30 příspěvků 09.03.13 20:20

Tohle zažívám každou sobotu :) Sobota je pro mě den, kdy nevycházím z domu.

stric
762 příspěvků 09.03.13 20:24

Nemám tepláky ani župan.

Karja
4767 příspěvků 09.03.13 20:41

Taky ho mívám tak jednou do měsíce. Aby byl správným teplákovým dnem musí být spojen s depresivní náladou a tím, že vypadám jako chudák. Takže jsem celý den v pyžamu, čtu nějakou knížku. Do toho přichází návaly myšlenek, jak je ten svět špatnej, pak si uvědomim, že se mám dobře, začnu do toho brečet štěstím, že se mám dobře a pak brečim za všechny co se mají špatně. Jako zní to děsně, ale dost se tím regeneruju. Horší je, když delší čas vynechám:D

alka11
168 příspěvků 09.03.13 20:47

Práve dnes si užívam voľno v pohodlných teplákoch, ponožkách - čítam si, nerobím nič a ak mi prejde hlavou myšlienka na žehlenie alebo robiť niečo „užitočné“ - úspešne ju odrážam bez výčitiek, celý týždeň som tiež v 1 kole a čas pre seba mám veľmi rada.

MaM7
177 příspěvků 09.03.13 21:05

Nesnáším tepláky. Chodím v pyžamu.

alka11
168 příspěvků 09.03.13 21:40

Mäkké tepláky alebo pyžamo, príp. župan, domáce šaty - podľa nálady, pointa je rovnaká - pohodlie a čas pre seba :). Chcieť a vedieť vypnúť na určitý čas je fajn.

marmota-b
529 příspěvků 09.03.13 22:06
@MaM7 píše:
Nesnáším tepláky. Chodím v pyžamu.

Většinou taky tak. Nebo v bavlněné sukni, nebo, ehm, když jsem sama doma, dole jen ve spodním prádle… Taky se mi jako domácí (a noční) oděv osvědčila moje úžasně volná historická spodní košilka. :D

noemi
1548 příspěvků 09.03.13 22:07

Takové dny jsou úžasné, nádherně si odpočinu. Jsem celý den v pyžamu, tlustých ponožkách, županu, dělám jen to na co mám náladu, vstávám až když se mi chce vstát. Vlasy si jen trochu pročísnu hřebenem a pospínám sponkami, aby mi nepadaly do obličeje a čtu si a je mi dobře.

real.blond
6688 příspěvků 09.03.13 22:24

Takove dny nemam, zatim ne:-) mozna az budou jednou deti, budou takove dny potreba. Ale uz se mi kolikrat stalo, ze jsem otevrela postacce nebo PPL v zupanu, masce na obliceji a turbanu na hlave.. Nebot se snazim pro sebe delat neco temer kazdy den (ne vzdy stiham) Nastesti jsou uz zvykli:-)

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 09.03.13 22:45

Den pro sebe, pro mě tedy „den bez lidí“ potřebuju aspoň jednou za měsíc, čistě pro přežití.

marmota-b
529 příspěvků 09.03.13 23:51
@viktorka_od splavu píše:
Den pro sebe, pro mě tedy „den bez lidí“ potřebuju aspoň jednou za měsíc, čistě pro přežití.

Nad tím mě najednou napadlo, že já to asi mám přesně obráceně: abych přežila se zdravým rozumem, potřebuju den pro sebe, den s lidma…
Totiž ty dny bez lidí potřebuju taky. Ale potřebuju udržovat nějaký přátelský kontakt s vnějším světem, jinak to špatně dopadá…

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 10.03.13 00:22

@marmota-b jasně, kdo má moc dní s lidma, potřebuje občas nějaký bez nich. kdo má moc dní bez lidí, potřebuje občas nějaký s nimi:-) vhodný poměr je daný povahou, jako introvert bych byla pro převahu dní bez, ale to je pro mě bohužel momentálně nereálné

HertaDeOran
866 příspěvků 10.03.13 11:44

Vzhledem k tomu, že nemám tepláky, tak jsem v tomhle tématu trochu mimo. Chápu ale, že si chcete udělat pohodičku, být v teple a tak. Pokud v teplákách, s okurkou na obličejí a v natáčkách nestrašíte partnera každou neděli, proč ne.

Při této příležitosti bych se znovu ráda rozhořčila nad nošením tepláků na veřejnosti. Pro mě jeden z vrcholů pekla.

KlaudieS
1640 příspěvků 10.03.13 12:05

A já nosím oteplovačky z lyžáku z prváku, protože tepláky nevlastním. K nim mikinu, jedinou co mám, protože mikiny taky nenosím. Úžasné odreagování :D A to nemluvím o mém oblíbeném spacím úboru, co si beru, když je přítel pryč. Noční košile po babičce. Obrovská, neforemná, staromódní, hnusná. Rodiče se mi za to smějí, ale já ji miluju:D.

Fretkodlak  10.03.13 12:09

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:56

HertaDeOran
866 příspěvků 10.03.13 12:09
Flanelka

Já mám starou flanelovou košili po přítelově dědečkovi z východního Slovenska a hřeje báječně. A na to, že je jí tak 50 let, vypadá ještě docela dobře - kvalita materiálu jaká se dneska nevidí. Vypadám v ní ale jako „farmářka, která hledá muže“ :)

HertaDeOran
866 příspěvků 10.03.13 12:16

@Fretkodlak
Běhejte si třeba v saténu.
Měla jsem na mysli spíš normální oblečení pro běžné činnosti na veřejnosti jako procházku, nákup, posezení se známými. Tam je podle mého nošení tepláků mimo.

Fretkodlak  10.03.13 12:29

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:56

Bartesva
92 příspěvků 12.03.13 01:09

Právě proto že ten den má být člověk trochu utrápený, tak to mám v neděli, protože druhý den je pondělí ;-( Neděle je den, kdy vůbec nevycházím z domu.

marmota-b
529 příspěvků 12.03.13 09:01

@Bartesva Proč by propána měl být člověk v neděli utrápený? Neděle je nejradostnější den! ;) (Že je druhý den pondělí, to nepopírám.)

Sekhmet
1918 příspěvků 12.03.13 09:22

Potřebovala bych teplákový den častěji. Poté, co celý týden makám tak, že v pátek padám na hubu, a to doslova, sednu večer do auta a jedu na trénink s taneční skupinou. Následně se napůl v mdlobách dopotácím do domu mé maminky, kde ještě obutá mezi dveřmi vyfasuju seznam toho, co je nutno zařídit, ideálně hned: „je něco s pračkou, stavila by ses zítra ráno v Hamasu kvůli opravě? A až tam budeš, budou trhy, kup český česnek a nějakou cibuli, ta stará nám tu hnije. A potřebovala bych, abys mi v knihovně půjčila nějakou knížku (máma nemá průkazku, neb se jí nechce platit členství, takže pro knížky chodím já). Jo a vymysli, co budeme vařit, mně nic nenapadá. Pojedeš do Alberta? Nekoupila jsem celozrnný toustový chleba. A měla by ses zastavit u Fišera, jestli by se nestavil podívat na ty podlahy, a taky zavolat Přerostovi, že pod tu střechu pořád zatejká, že by se měl stavit to opravit, na to si asi budeš muset vzít dovolenou, já musím do práce. Jo a hele, tady ten hotel jsem si vybrala, až pojedu v červnu do toho Rakouska, co na to říkáš? Nezaplatila bys to ze své kreditky? Já se bojím, že tu moji by mi mohli vykrást (tak to jsem odmítla). Jo a pes musí na očkování proti vzteklině a má dlouhý drápy a došel mu ten prášek na zuby, mohli byste to vzít zítra ráno při jednom, když už tam budeš. Taky volala Liduš, že by potřebovala něco právního, řekla jsem jí, že máš zítra odpoledne čas, tak ona přijde. A jak nám nejde pračka, měla bys zavolat tetě, jestli u ní můžeme vyprat a zavézt to prádlo k ní a pak ho přivézt vypraný.“ (prakticky doslovný přepis monologu z minulého pátku). Takže celý víkend lítám jako hadr na hol. A protože minulý víkend jsme navíc s taneční školou pořádali soutěž, kde jsme mimochodem také soutěžili s taneční skupinou, takže to byl opravdu, opravdu záhul, spát jsem oba dny chodila hluboce po půlnoci a vstávala brzy před šestou (do toho nacpěte povinné dva kilometry v bazénu a masáž, na kterou musím maminku odvézt, protože po masáži krční páteře se blbě řídí - to v rodině „umím“ jen já, páč mi nic jiného nezbývá), takže teď zrovna bych teplákový den potřebovala jako sůl. Ale obávám se, že při mém harmonogramu by mohl vyjít nejdříve někdy kolem velikonoc.
A to bych si vlastně měla ještě dělat těžkou hlavu z toho, že mám pět kilo nadváhy a že bych tedy měla častěji chodit cvičit (domácí dietní stravu zvládám, neboť denně vařím) - vždyť já jsem prakticky superžena - nechám si to napsat na náhrobek.

lioncity  12.03.13 09:26

@Sekhmet, uffff, teda…a co tak vikend o samote doma (predpokladam) v Praze? Zaslouzeny relax po narocnem tydnu v praci a tak…

Acrobaleno
948 příspěvků 12.03.13 09:31

U mňa je to každý víkend. Niekedy sa mi nechce prezliecť ani z pyžama. Len si sadnem pred telku a drvím xbox alebo som na počítači celý deň a čítam si. Neviem si predstaviť nič lepšie ako ničnerobenie. Nechávam sa obskakovať maminkou alebo ocinom, kto je po ruke a užívam si to.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit