Maturitní šaty - qipao, asijský styl

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HarleyQ
4 příspěvky 16.10.15 18:38
Maturitní šaty - qipao, asijský styl

Zdravím. Moc by mě zajímal Váš názor na šaty orientálního střihu. Jsem jediná dívka v celé třídě (průmyslovka) a tak jsem si řekla, že si mohu dovolit něco nevšedního a to konkrétně šaty asijského střihu ve výrazné červené barvě. Postavu do nich mám a jsem blondýnka, tak by to nevypadalo až tak asijsky. Co si o tom myslíte? :)

Reakce:

Olivieraa
160 příspěvků 16.10.15 19:04

Na obrázku pekné, len predpokladám, že to budete objednávať z nejakých ázijských e-shopov a realizácia bude veľmi odlišná!

HarleyQ
4 příspěvky 16.10.15 19:26

Právě že v Karlových Varech je kamenný obchod, takže si je budu zkoušet naživo.

Krakorec
35 příspěvků 16.10.15 19:39

Proč ne. Třeba máte také nějaký vztah k Orientu.. Když je vyzkoušíte, uvidíte co kupujete. Akorát bych dala bacha, abyste v té červené a vzorech „nezanikla“. Už jsem viděla pár maturantek, které to moc nevychytaly, takže dojem byl takový, že „kráčí dramatické šaty“ a v nich se ztrácí nevýrazná bleďounká dívenka. Z těch obrázků se mi líbí ten druhý víc, zdají se mi ty šaty spíš „inspirované“ než kách asijské.

Akitaken
4960 příspěvků 17.10.15 21:10

Nápad se mi líbí a krom toho, co tu už zaznělo taky bacha na kvalitu provedení. Kolegyně mi jedny (ale ne tak dlouhé) dovezla ze Singapore a ten mini rozparek se mi doslova při prvním nošení rozpáral. Nejsem obézní, jenom ty šaty nevydržely několikeré usednutí a zase zvednutí se.

Jirkátor
1514 příspěvků 20.10.15 09:37

Vyzkoušejte, vyfoťte a ukažte - hned se bude lépe radit.

ming_xing
1099 příspěvků 20.10.15 09:57

Maturitnimi saty myslite saty k matur. zkousce nebo na maturitni ples? pokud to prvni, tak tento styl rozhodne vhodny neni, spise by to chtelo neco stridmejsiho, klasictejsiho (prece jen jde o oficialni dost formalni udalost). maji-li to byt saty na ples, pak ano, jen budte opatrna na provedeni a material a zvazte vhodnost cervene, kdyz jste blond, aby Vas „neprebila“.

Jirkátor
1514 příspěvků 20.10.15 10:30

Aha. Jaksi jsem předpokládal, že se jedná o maturitní ples. Na maturity je přece jenom brzo.

bertulka  20.10.15 10:35

@ming_xing Tak v takových šatech by snad nikdo k maturitní zkoušce nešel, ne?

ming_xing
1099 příspěvků 20.10.15 10:38

@bertulka no ja se pro jistotu zeptala, videla jsem (nejen u maturit) uz ledacos ;)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit