Maxi šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubbagump
44 příspěvků 26.08.12 19:47
Maxi šaty

Sháním nějaké pěkné letní maxišaty. Nejlépe k sehnání v ČR, aby se daly vyzkoušet. Inspirujte mě. :-)

Reakce:

gulietta  26.08.12 20:16

@bubbagump Ja schánim brambory, nejlépe vypěstovaný v ČR, aby šli dobře uvařit a upéct. Inspirujte mě. :-)

teetee
499 příspěvků 27.08.12 11:36

@gulietta Nevím. Možná, že kdybych se do někoho rádobyvtipně navážela, zkusila bych to alespoň bez hrubek.

gulietta  27.08.12 11:41

@teetee ja som tú vetu strčila do Google prekladača a toto mi vypadlo po preklade zo slovenčiny. Ja som vedela, že čeština mi nejde, ale že ani Googlu. :-)

Ale pekné letné maxišaty, najlepšie v ČR na vyskúšanie je zohnateľné rovnako dobré ako tie zemiaky.

LadyPapajka  27.08.12 11:42

Musím souhlasit s guliettou. Akorát navrhuju zvednou se a dojít se podívat do nějakých obchodní center. Nevím, já tam většinou na různé druhy oblečení, co se dají vyzkoušet, narazím.

GreatSusan  27.08.12 11:44

@gulietta
ja shanim manzela, zapomel si doma klice a nebere mobil

Atlacoya
2146 příspěvků 27.08.12 12:36

Jen jestli už není pozdě, začaly podzimní kolekce. Celé léto měly maxi šaty skoro všude (v H&M, Terranově, FnF, C&A, Camieu…)

MUDr.Lant
389 příspěvků 27.08.12 12:44

@bubbagump
Shánět pěkné letní maxišaty v ČR na konci srpna je docela úsměvné, přeci jen, v obchodech většina výprodejů již proběhla. Navíc hezké letní maxišaty jsou velmi relativní pojem.
Chápu, že když někdo shání malé černé, že se zeptá na tipy kam jít. Ale takto napsaný dotaz, vlastně ne, rozkaz, je docela hloupý. Sice jej má zlehčit smajlík nakonci, ale i tak mi připadá nemístný, když něco chci, tak poprosím a třeba i specifikuji co bych ráda a ne „chci to, nevím přesně co“.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit