Melír na chlapech

Fotoalbum tématu (20) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GalianosjednimL  27.04.13 08:51
Melír na chlapech

Tak témat ženských melírů jsem našel dost. Zajímal by ne pohled žen na ten mužský. Osobně mi to připadá strašné. Asi tak strašné, že k tomu nikde nejsou fotky.Teda nemohu najít varianty z 90. let. V kombinaci s černým rolákem a přiléhavým střihem je z mého pohledu dílo dokonáno. Tak ať žijí syntetičtí blonďáci :).

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

eveK
333 příspěvků 27.04.13 08:56

Melír na chlapech fakt ne! A ty fotky co ukazujete jsou ještě celkem mírné, to co se dá potkat v ulicích je někdy opravdu zoufalství.

Morže
1091 příspěvků 27.04.13 09:00

Znala jsem jednoho chlapa a ten si nechával melírovat vlasy. Kdyby mi to neřekl, ani bych to nepoznala. Je takovej světlej typ přírodní blonďák, modré oči, vysoký, hubený… a ten melír ho zvýraznil. Škoda, že to byl strašnej debil. To, co je na fotkách je děs. Když je práce odvedená dobře, tak mi to nevadí… ale musí to vypadat přirozeně!

HertaDeOran
866 příspěvků 27.04.13 09:00

Néééééé!!! Galiano, Vy teda dneska zlobíte :)

@eveK S Vámi souhlasím, že tohle je ještě slabý odvárek.

GalianosjednimL  27.04.13 09:09

@HertaDeOran Dneska asi budu zlobit :), však se podívejte jak máme před barákem. Nikde žádný zákazník… :)

@eveK Jestli nějaké foto najdete, klidně ho sem dejte, mne se nedařilo :(

Ceresa
465 příspěvků 27.04.13 09:10

Ne ne a ne…nejlepsi byla moda vymodelovanejch typku, casto cutalistu s melirem a nausnici v uchu…snad uz je to za nama:)

uživatel  27.04.13 09:41

Obrázek je z www.svetucesu.com. Podobných je tam dost. Akorát moderní varianta - delší, pečlivě foukané a nažehlené. Typické blond puntíky v krátkých vlasech, co se nosily v devadesátých, jsem tam nenašla…

HertaDeOran
866 příspěvků 27.04.13 10:10

Diego Forlán (Uruguay)
„Tohle je bez připomínek. Kvalitní melír a dobrej střih…“ píšou na aha. online

http://www.ahaonline.cz/…porucil.html

To je snad vtip, ne? A proboha, na ty čelenky se už, pánové, taky vykašlete.
(ani praktičnost kvůli sportu neomlouvá)

GalianosjednimL  27.04.13 12:12

Lamači dívčích srdcí a maminek…

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.04.13 12:23

A co takový miloslav vlček, traktorista a předseda poslanecké sněmovny? ten měl apartní melírek na ofince, ne? :D

jak už jsem se tu několikrát vyjádřila, zženštilí chlapi za mě ne a ne. a melír je přímo symbolem zženštilosti…

GalianosjednimL  27.04.13 12:32

@Jiná Realita Tak na toho si nepamatuji. U nás měl na vojně melír velitel. Čtyřicátník, který byl pyrotechnik, takže když šel k deaktivaci nálože, sám o sobě i bez výbuch měl pecku :) :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.04.13 12:35

@GalianosjednimL
tu ho máte, šviháka :-)

nevím, jestli to byl fakt melír, ale každopádně to vypadalo dost divně.

GalianosjednimL  27.04.13 12:46

@Jiná Realita Díky za rozšíření obzoru :)

KlaudieS
1640 příspěvků 27.04.13 13:13
@HertaDeOran píše:
Diego Forlán (Uruguay)
„Tohle je bez připomínek. Kvalitní melír a dobrej střih…“ píšou na aha. online

http://www.ahaonline.cz/…porucil.html

To je snad vtip, ne? A proboha, na ty čelenky se už, pánové, taky vykašlete.
(ani praktičnost kvůli sportu neomlouvá)

Nemyslím to zle a nechci rýpat, ale hrála jste někdy fotbal? Jako opravdový devadesáti minutový zápas? Ano, ty čelenky jsou hnusné, ale bez nich to nejde. Prostě nejde.

edge  27.04.13 13:19

@GalianosjednimL Kdyby ten melír vypadal jako vlasy vyšisované od sluníčka, tak mně to nevadí. Všechny ostatní varianty jsou pro mě odpudivé, zvlášť, když si představím toho dotyčného, jak sedí u kadeřnice s alobalem na hlavě :-) A nebo ještě vyšší level - v té dírkaté čepici, která se používala někdy v minulém století :-D

antees
731 příspěvků 27.04.13 14:56

A co tyto varianty? Osobně se mi líbí, ale pohroma nastává tehdy, když se tento styl snaží okopírovat běžný kluk z ulice - napáchá tak víc škody než užitku, málokdy to dopadne opravdu dobře…

666mahu
1490 příspěvků 27.04.13 15:07

@GalianosjednimL, samozrejme melir na muzich nelibi, ale jsou i vyjimky - Pavel Nedved apod. ;-)
Jak pise @edge, melir by mel vypadat jako kdyby vlasy byly vysisovane od slunicka /tak by to melo vypadat i na zenach a tak ho nosim i ja :-) /. Nepekne vypadaji spatne udelane meliry.

GalianosjednimL  27.04.13 15:19

@666mahu Teda Páju s balonem jsem sem chtěl taky dát :)

Guinea Pig
1190 příspěvků 27.04.13 15:38

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:35

gudrun  27.04.13 15:41

Melir jo ale nesmi bejt poznat ze ho mate. Hlavne na chlapech je veskera viditelna uprava antisexy!

Příspěvek upraven 27.04.13 v 16:34

GalianosjednimL  27.04.13 16:14

@Borůvka19 Si nedáš pokoj provokatére :)

Kamaela
154 příspěvků 27.04.13 16:20
@KlaudieS píše:
Ano, ty čelenky jsou hnusné, ale bez nich to nejde. Prostě nejde.

Zajímavé, celé roky, desetiletí to šlo a najednou to nejde?

Příspěvek upraven 27.04.13 v 16:20

Guinea Pig
1190 příspěvků 27.04.13 16:20

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:35

GalianosjednimL  27.04.13 16:23

@Borůvka19 Strašné, takový fenomen a nepřišije si háček… :( Být takový hráč, domluvím si to s NIKE :) :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.04.13 16:30
@KlaudieS píše:
Nemyslím to zle a nechci rýpat, ale hrála jste někdy fotbal? Jako opravdový devadesáti minutový zápas? Ano, ty čelenky jsou hnusné, ale bez nich to nejde. Prostě nejde.

proč by to nešlo? jde. ale bez umaštěného mikádka s fešáckou ofinkou až po nos. kdyby to fakt byli sportovci a ne napůl modelíny, které ve volnu pohazují ofinou do kamery a fotí kalendáře, normálně by se ostříhali nakrátko a nepotřebovali by čelenku.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit