Melissa - Malý princ

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yla
81 příspěvků 27.01.13 11:22
Melissa-Malý princ

Dobrý den,
netušíte někdo, kde bych mohla sehnat Melissky s motivem Malého prince? Ať hledám jak chci, vždycky najdu akorát půl roku starou akci na Slevomatu (kde stály 999 Kč, takže jsem z toho akorát naštvaná). Budu ráda za jakoukoli radu, opravdu moc po nich toužím.

Reakce:

Sekhmet
1918 příspěvků 27.01.13 12:02

Mne by zas zajímalo, jaké máte zkušenosti s Melisskami obecně. Strašně se mi líbí, ale myslím si, že se v tom musí příšerně potit nohy - přece jen, je to plastová bota, takže to přece musí být strašně neprodyšné. A nepohodlné. Nebo se pletu?

Yla
81 příspěvků 27.01.13 13:42

Má je moje sestra a nemůže si je vynachválit. Noha se v nich nepotí a opravdu krásně voní-tak moc, že musí být pořád v krabici :) Pohodlné jsou taky, ten plast se jakoby přetvaruje podle vaší nohy a pokud vím, nikdy neměla puchýř ani otlak.

narahea
26 příspěvků 27.01.13 13:58

Zkusila bych napsat na Slevomat. Treba Vam poradi. Jinak ty botky jsou opravdu krasne.

PythonRegius
286 příspěvků 27.01.13 14:24

Váááu, ty boty jsou supr! Malému princi prostě nemohu odolat, jsem jeho velká fanynka :-))

Edit: Kvůli těm červeným bych se snad i naučila chodit na podpatku :D Kdyby je někdo někde vypátral, tak by mě také zajímalo, kde se dají sehnat :-))

Ceresa
465 příspěvků 27.01.13 15:26

K pohodlnosti…mam ctvery a jen dvoje jsou nositelne, v dalsich dvouch mi odumiraji nohy. Asi zalezi na typu…

Yla
81 příspěvků 27.01.13 15:30

Právě tyhle mi připadají docela pohodlné. Podpatek není tak vysoký a ten pásek přes kotník se taky hodí… Zkusím napsat na Slevomat, někdo mi říkal, že ty akce odčas obnovují třeba po roce

Pavlena
778 příspěvků 27.01.13 16:25

Maleho Prince mam. Tyhle ( nevim, zda se podari vlozit z mobilu) 

Asi zklamu, ale je to hodne stara kolekce 2007-8 (?) a sehnat pujdou velmi tezko.
Nejsem Melissa agent, ale velmi je propaguji. Noha se nepoti vic, nez v jine uzavrene obuvi. Plast voni a da se vydrbat kartacem, kdykoliv je treba. Jen pozor pri vybirani spravneho modelu: plast se neprizpusobi ( jen malinko zmekne ve vedrech), takze botka musi dokonale sedet a netlacit. Melissy maji nekolik typu bot a nevyzkouseny typ bych pres net urcite neriskovala.

Kaisa
24 příspěvků 27.01.13 16:36

Melissy mám celkem troje s různou výškou podpatku. Otevřené sandály jsou opravdu pohodlné, s balerínami mám trochu problém - noha se v nich pochopiteně potí, ale ne více než v kožených botách, ale celkově mi moc pohodlné nepřipadají - asi jsem měla zvolit větší číslo. Opravdu doporučuji vyzkoušet si je. Poslední pár, který vlastním, jsou boty na podpatku s volnou patou (ty se srdcem - design Vivienne Westwood) a ty jsou moc pohodlné, skvěle vyvážené. Podle mého je nutné nosit Melissy naboso, tak se trochu přizpůsobí tvaru nohy. Co mi opravdu vadí je ona pověstná vůně - ta je vážně nezničitelná!

eless
1057 příspěvků 27.01.13 18:57

Ja teda neviem kde by sa nieco take dalo zohnat ale nemate v okoli niekoho kto pekne kresli / maluje? su predsa rozne farby na topanky a mozete si vybrat typ, farbu a material topanky aj druh ilustracie aka sa vam paci :) mozno sa najdu aj tvorilky napr. na fleru ale by bolo vhodne ak s tym uz niekto ma skusenost a vie doporucit daneho umelca :)

PythonRegius
286 příspěvků 27.01.13 19:11

@eless
To už mě také napadlo. Já bych to nakreslit dokázala, ale vůbec netuším čím, aby to tam opravdu drželo.

Edit: Tak jsem googlila a našla jsem :-)

strashidlo
47 příspěvků 31.01.13 12:37

@Yla Souhlasím, mám 4 páry. Navíc se dobře udržují, teda spíše to ani nepotřebují :-)

strashidlo
47 příspěvků 31.01.13 12:52
Melissa

Asi jediná šance je sledovat ebay, aukro nebo tak jestli je náhodou někdo neprodává. Já po jedněch starších taky toužím a občas kouknu na ebay, ale zatím se nepovedlo. Taky je možné, že se objeví znova v nějaké z dalších kolekcí. U některých modelů se tak už stalo. Teď na jaře mají jít znova tyhle, které mám v oranžové, ale už se mi po těch letech trochu rozpadají.

Pavlena
778 příspěvků 31.01.13 15:51

@strashidlo Ty vypadaji bezvadne. Mam z teto kolekce zabky, ale baleriny budou urcite mnohem pohodlnejsi!

strashidlo
47 příspěvků 31.01.13 16:51
Melissa

@Pavlena tak jsem našla fotku i s těma oranžovýma. Jsou fakt pohodlné a zajímavé díky těm nepravidelným okrajům. A jsou vlastně i skladné. Já v nich chodila bruslit. Nemusela jsem sebou tahat tašku nebo batoh. Botu jsem ohla, jednu botu do jedné a druhou do druhé kapsy a jela jsem. :-)

Malá bánší
4 příspěvky 12.03.14 11:30

@Kaisa
Souhlasím, melissy mám dvoje, oba páry jsou pohodlné a nosím je moc ráda, ale ta žvýkačková vůně je hrozná. Plastová a HODNĚ vytrvalá. :D

mariannakatya
55 příspěvků 14.03.14 12:26
@strashidlo píše:
@Pavlena tak jsem našla fotku i s těma oranžovýma. Jsou fakt pohodlné a zajímavé díky těm nepravidelným okrajům. A jsou vlastně i skladné. Já v nich chodila bruslit. Nemusela jsem sebou tahat tašku nebo batoh. Botu jsem ohla, jednu botu do jedné a druhou do druhé kapsy a jela jsem. :-)

ktera značka??

dik :)

legna
1 příspěvek 12.04.14 11:04

Dobrý den a prosím Vás, které jsou ty pohodlné a které ne? Chci si objednat melissky campana baleríny, tak jestli s nima nemáte zkušenost, ať nevyhodím peníze jen tak okne. děkuji

strashidlo
47 příspěvků 14.04.14 09:54

@mariannakatya melissa campaňa

Cleira
112 příspěvků 23.10.14 22:11

Přesně tyhle sháním taky! Kolikátku máš nohu? Koukám stále na net, jestli se někde neobjeví, tak kdybych náhodou našla v tvém čísle, hodím ti echo. :-) Já mám 39.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit