Melounové šaty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamutik
4 příspěvky 14.05.14 12:31
melounové šaty

Zdravím vás,

Bratr se žení a já mám doma tyto šaty - ale nejsem si vůbec jistá obuví a doplňky. V salonu mi řekli že by se hodila zlatá nebo stříbrná. Napadlo mně zvolit široký náramek s kameny jako jsou na krku a jednoduché béžové psaníčko… Jsem nevýrazný typ. Díky za vaše rady :-)

Reakce:

Betty J.
2031 příspěvků 14.05.14 14:07

Pokud dobře vidím a průkrčník je pošitý čirým štrasem, jeví se široký náramek zdobený týmž materiálem jako dobrý nápad, béžové psaníčko bych se Vám pokusila rozmluvit: k tomuto typu šatů se víc hodí malá společenská kabelka s krátkým řetízkem, kromě toho béžová s tímto odstínem růžové nebude příliš ladit. S ohledem na stříbro a štras bych se pokusila najít něco v barvě velmi světlých šedých perel.

mamutik
4 příspěvky 14.05.14 14:35

Děkuji za tip :-)

Oveeec
1368 příspěvků 14.05.14 16:21

Ježiš, ty jsou krásný!

mamutik
4 příspěvky 14.05.14 17:27

:-) a delaji super postavicku

poulet
57 příspěvků 15.05.14 22:01

Šaty jsou moc krásné! Souhlasím s radou výše, a také bych věnovala extra pozornost líčení - pokud jste, jak píšete, nevýrazný typ (abyste se pak v těch šatech a stříbrných doplňcích „neutopila“). Držím palce, ať se kombinace podaří! :-)

vias
446 příspěvků 16.05.14 20:05

Šaty jsou moc krásné. Do stříbra ani štrasu bych nešla, jsou příliš večerní, tak ať nepůsobíte, že jdete na ples. Ani do zlata bych nešla. Na denní událost bych zvolila doplňky (širší náramek, kabelku, lodičky) ve světle šedé, jak už tu padlo, světle tyrkysové/modré, nebo nějaké jiné vhodné pastelové barvě. Černá by je zabila a bílá by mi už evokovala nevěstu. U té béžové záleží na odstínu. Líčení také denní (byť výraznější), ty šaty jsou opravdu spíš večerní, ale vzhledem k barvě si myslím, že vhodné jsou i tak (a závidím Vám je).

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit