Messenger bag nebo něco obdobného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bender1
121 příspěvků 25.07.16 16:15
Messenger bag nebo něco obdobného?

Dobré odpoledne :)

Konec července, pomalu už je srpen a už je čas, abych se pomalu rozhlížel po novém messengeru nebo nějaké obdobné tašce, který má popruh přes rameno. Hledal jsem, ale většina tašek, co se mi líbila stála tolik, že si to stále nemohu dovolit (viz. obrázek níže). Budu rád, když tedy budete mít nějaký tip, kde sehnat messenger podle mých představ.

Budu ho nosit do školy, za chvíli jdu na novou školu a potřeby se budou měnit. Rád bych, aby se do něho vešel ultrabook, případně MacBook Air/Pro a pár knížek s lahví od pití a svačinou. Takže něco ve velikosti typu 14" notebooku. Taky chci, aby nebyl nějak výstřední, prostě takový základ, který bude sedět jak k obleku, tak i ke casual typu shawl collar cardigan, košile s chinosem. Kožený nebo koženka, je mi to jedno. Kdyby to stálo do 3 tisíc, bylo by to ideální.

Něco pro představu jsem našel na Internetu

Vím, že se tady už řešilo ohledně tašek dost ale témata byla starší než rok a třeba se něco změnilo, takže jsem pro jistotu založil nové vlákno :)

Děkuji Vám předem za tipy!

Reakce:

Giulietta  25.07.16 16:21
@Bender1 píše:
Hledal jsem, ale většina tašek, co se mi líbila stála tolik, že si to stále nemohu dovolit (viz. obrázek níže).

Ten Dior je aktuálna kolekcia? Nejak ho nemožem najsť. Dajte prosím link.

Bender1
121 příspěvků 25.07.16 17:18

@Giulietta Aktuální kolekce - Odkaz

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit