Met Gala 2013

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mariahh
53 příspěvků 07.05.13 21:53
Met Gala 2013

Tohtoročné Met Gala bolo v štýle punk. Zaujímalo by ma, kto vás najviac oslovil? A kto najmenej?

Mňa najviac Nina Dobrev.

A Nicki Minaj vyzerala tiež dobre (konečne nebola v ružovej).

Ešte Kate Bosworth.

Najmenej ma oslovila asi Miley Cyrus, neviem tie vlasy mala podľa mňa strašné.

Bol tento ročník podľa vás lepší ako predchádzajúci?

Reakce:

Fialové kafe  08.05.13 00:14

Mě se nejvíc líbily šaty Taylor Swift, ikdyž jí jako celebritu moc nemusím.. A Nicole Richie.

Mylady2
12409 příspěvků 08.05.13 00:15
:-)
:-)

real.blond
6688 příspěvků 08.05.13 10:11

Vetstina modelu des.. nic mi nerikaji.. a co ma byt tohle? co je na tom punkoveho krome desneho liceni a ucesu?

real.blond
6688 příspěvků 08.05.13 10:14

A kdyz vidim Kim, hned se mi vybavila scena z Ruzoveho pantera:-D

pani.zababova  08.05.13 10:36

U mě to vyhrála již zmíněná Nina Dobrev. Krom ní mě zaujala taky Rooney Mara a svým způsobem i Anne Hathaway… U Miley se mi líbí šaty, ale vlasy vůbec, i když je mi jasné, že šlo o stylizaci, tak prostě ne-e. Krom některých očividných hrůz (Kim Kardashian) mám docela smíšené pocity i z Kristen Stewart, model sám o sobě mi špatný nepřijde, ale myslím, že její postavě to moc nelichotí…

GalianosjednimL  08.05.13 10:59

@Mariahh Punk? To jako myslíte vážně? :( Můžete mi popsát ty punkové prvky a styl v kontextu s touto akcí?

Mariahh
53 příspěvků 08.05.13 12:33

@GalianosjednimL teraz je akurát v móde, že ste punk keď máte jeden punkový prvok, inak ani ja v tom nevidím punk štýl :/

GalianosjednimL  08.05.13 12:43

@Mariahh Aha, tak to potom jo, protože jsem to začal lupou hledat :)

Maleficie
156 příspěvků 08.05.13 20:25

Už jsem si myslela, že tam nikdo nepřišel v šatech od Vivien W.

Protože to je to první, co se mi vybaví při spojení slov PUNK a MÓDA.

Donatella Versace si taky mohla vzít něco „vintage“ z bratrovy dílny.

Iv_Sm
1432 příspěvků 08.05.13 21:13

Hodnotenie očami redaktora super.cz: http://www.super.cz/…oaletak.html

"Většině přítomných dam punkový styl vážně seděl. Třeba Madonna je pro tento styl jako dělaná, aby taky ne, když v době jeho největšího rozpuku začínala, a i Miley Cyrus se tímto stylem inspirovala.

Na druhou stranu Sarah Jessica Parker to v šatech britského návrháře Gilese Deacona odhalujících kalhotky a s přilbicí na hlavě trošku přepískla.."

Teeda, pán si myslí PRESNÝ OPAK toho, čo ja. Ale zase na super.cz to nie je až tak nezvyklé.

Iv_Sm
1432 příspěvků 08.05.13 21:16

Napr. SJP síce vyzerá dosť vyžito, ale tento model sa jej podľa mňa podaril:

Iv_Sm
1432 příspěvků 08.05.13 21:38

Pre mňa best of večera

le.reve  09.05.13 15:02

.

Příspěvek upraven 04.07.13 v 07:41

hanija
164 příspěvků 09.05.13 20:41

Koukala jsem, ale docela mě zklamalo, že dresscode ve stylu punk teda moc nikdo nenaplnil :-/. Ale když se nebudu soustředit, kdo jak naplnil „zadání“, tak mě nejvíc zaujala:
Taylor Swift (já teda obecně její styl oblékání miluji a dost se jim inspiruji. A taky mám ráda její písničky i je mi relativně sympatická, i když je teď chudina obecně tak nesnášená :-( )
Katy Perry (Katy Perry mám taky obecně ráda. Jejím stylem se teda moc neinspiruji, ale ty její modely mě baví, ona je tak roztomile svérázná)
Sofia Coppola a Marc Jacobs (Dobře, dát si na ples něco, co vypadá jako pánský župan je hodně ujeté, ale mně se to líbilo. Sofia v tom má takový ledabylý šmrnc. A ten puntíkatý oblek je dokonalý.)

Tohle mi přišly jako nejzajímavější modely, ale zatím jsem neviděla všechny fotky.

Olafkaa
10 příspěvků 10.05.13 11:55

Mě teda zaujala Katie Homes! Dresscode tedy vůbec nesplnila, ale myslím, že tento styl ji velice sluší. Kdo mě teda zklamal byla Beyonce, potisk super, ale ten střih mi na ní prostě nesedí.

Kiririn
94 příspěvků 10.05.13 20:32

Hot or not?

Mně osobně se to na téma punk líbí

Katjinka
177 příspěvků 09.07.13 14:10

Zrovna Miley Cyrus je asi nejvíc punk ze všech. Praví punkeři by zaplakali - ti, proti kterým bojují, se jimi inspirují :D
Naštvala mě Anna Wintour - sice je asi nejdůležitější postavou modního průmyslu - ale právě proto by měla dodržovat stanovený dresscode, ne?
Beyonce vypadá docela pekelně - takové Redial peklíčko.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit