Metal/Gothic/Rock a vše kolem

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arwii
64 příspěvků 23.12.13 11:50
Metal/Gothic/Rock a vše kolem

Takže delší dobu jsem o tomhle uvažovala a nic, až tak konkrétniho krom pár článku jako boty glády anebo nějakých pár příspěvku nenašla (téma rockový styl není uplně co mám na mysli :) )
Ráda bych založila vlákno, kde bysme si mohly příspívat nějakýma radama, ať už typu co na koncert popřípadně denní nošení, jak co sladit (ano i já občas tápu není to jen obleču se černě a jdu ven). Objevení nového obchodíku (tímto děkuji @stricc za obchod 4-real :) )nebo za recenze na nějaké zahraniční e-shopy (zkušenosti atd.) Veřím, že pár metalistek/got­hiček/punkérek se zde najde a snad by jako já ocenily různé rady, inspiraci:) Tím bych zároveň chtěla poprosit lidi, kterým se to nelíbí, aby zbytečně nevyvolávali nějaké negativní reakce. Snad vás nebude velice pohoršovat, že budeme mít nějaké temné okenko a třeba se i vám zalíbí něco nové :)

Zároveň se zeptám. Jak řešíte kabelky? V únoru se chystám do Finska na koncerty a ke korzetu, dlouhe sukni a steelkam stále nejsem schopna vypatrat něco co by se mi líbilo :/ Ráda uvítám vaše nápady v čem uchovávate na koncertech své poklady, popř. rady a odkazy :) A né rakvičku nechci :D

Najdete v encyklopedii: Metal

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reakce:

Ada Pekelná
971 příspěvků 23.12.13 12:10

Kapsář pod tu dlouhou sukni! Budeš mít volné ruce a nikdo ti nic neukradne :)

razorblade_reloaded  23.12.13 12:20

Ja vse nosim v tehle plysove kocicce z hell bunny. ma zapinani na zip a da se dat i pres telo:D jinak finsko zavidim, pred mesicem jsem se odtamtud vratila a uz bych jela znovu, i v tyhle siberii:)

Arwii
64 příspěvků 23.12.13 12:38

:D Už jsem jednou dostala radu dávat to do vystřihu ale tím, že mám korzet na míru jak děla Riwaa tak se mi tam nic nevleze :D

@razorblade_re­loaded Kabelka je perfektní :D Jen mám už podobnou a uvažuju nad něčím trochu jiným :D
Jinak strasně se těším budu ve Vaase a čeká mě Turisas, Ensiferum a Finntroll :D Takže to chce i výbavu :D

Bluzis
9 příspěvků 23.12.13 22:01

http://www.crossbody.sk/…-cierna.html

Je to moc mimo tému?:D ale v mojich predstavách to vyzera fajn:)))))) len som si neni istá tymi zlatými detailmi, ale su tam aj pekne ine farby

Arwii
64 příspěvků 24.12.13 00:41

No tohle už se blíží tomu co bych si představovala, ale tím že budu mít stahováky tak spíš nějaký stříbrný pracky/prvky :) Ale kouknu děkuji :)

stricc  27.12.13 18:40

@Arwii Mně se líbí tahle, ale nemám ji

já nosím kabelku normální, je šedá a vcelku nenápadná. Nedávno sem kdosi dal odkaz, že si skoro stejnou koupil, a dostal děsnou fůru červenejch, což se dalo čekat :-)

Arwii
64 příspěvků 28.12.13 10:30

@stricc Tahle je parádní :) Ale přiznám se uvažuju nad klasickou černou něco co hodila @Bluzis jen se stříbrnýma prackama :)

Jo, jo proto jsem založila tuhle diskuzi, abychom měly místo kde se pobavit a nezasáhl nás lavinový proud červených -nu koukám nevydalo :D Moc to s těma ramínkama nechápu (myslím, že jsem jsem někde viděla za děkuji nebo ano či takovou bezvýznamnou odpověd červené :D), ale kašlat na to :D

Jinak děvčata/dámy máte nějakou blogerku podle které se inspirujete? S tímto tématem jsem nic co by mě vážne oslovilo velmi nenašla :)

stricc  28.12.13 12:26

@Arwii mají ještě černou, ale s motivem Vampire diaries a to už je na mě jaksi trochu moc silný kafe :-)
Blogy neprolejzám, to spíš takhle něco čtu nebo sama píšu a občas mě napadne, že by to nemuselo vypadat špatně :-)

Arwii
64 příspěvků 28.12.13 12:50

@stricc Ten seriál se přiznám jsem sledovala, ale že bych měla potřebu to nosit to néé :D
V tom případě šup vyfotit oblíbené kombinace a sem s nim a nutně potřebuju inspirace jak už na běžný den tak koncerty apod. :D

stricc  28.12.13 12:53

@Arwii nemám foťák :-)
edit po pauze, jsem našla fotku, tak teda dobře, tohle samozřejmě nejsem já, ale tak přibližně by to odpovídalo. Trochu podobně
 https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/…180214_n.jpg

Příspěvek upraven 28.12.13 v 16:59

katango
1356 příspěvků 28.12.13 12:54

Miluju steampunk.

stricc  28.12.13 12:59

@katango mi tady zrovna hraje tohle http://www.youtube.com/watch?…

MP hanna
121 příspěvků 28.12.13 16:23

@Arwii

A co tento blog http://sophistiquenoir.com/ ?

Ke kabelce, co zavěsit jako mošničku na pásek - dle renesanční dámské módy.

stricc  28.12.13 16:27

@MP hanna ta není špatná, pár těch jejích kousků bych docela užila :-)

Morže
1091 příspěvků 28.12.13 16:50

Je tu někdo z vás taky příznivce industrial metalu? Nebo metalu, kde se projevuje i elektronická hudba?
Jinak já i když jsem příznivcem metalu a elektronické muziky, tak na první pohled tak nevypadám. Nic extra metalovýho nemám. Mám akorát třidirkový Shark s ocelovou špičkou. Pokud se chci obléknout vyloženě metalově, tak bych si vzala právě ty Shark boty, černé rovné kalhoty, co mám, obyčejné tričko, černou kabelku a vytvořila si výrazné oči nebo rty a charakteristické doplňky, ale v mém případě bych viděla, že to není úplně ono. Mi připomíná, že mi v mém šatníku chybí jakékoliv tričko s mojí oblíbenou kapelou.

A závidím výlet do Finska!! Můžu se zeptat, kolik stála cesta tam a zpět? Jestli to teda nevadí to vyzradit?

Arwii
64 příspěvků 28.12.13 18:06

@MP hanna Netvrdím, že vše ale pár věci mě nadchlo :) Děkuji :)
@stricc Pořídit a fotit :D
@Morže Tak ja teda na tričkách od kapel ulítávám…Momentalně přibude tričko slovenské metalové kapely Galadriel :)(ale do práce je nenosím :D)

Letenka se pohybuje kolem 250 eur/nejlev­nější:)Konkret­ně trasa Praha-Vaasa, ale do Prahy cestuju z Bratislavy :)S přestupem v Helsinkách s tím že ono dost zaleží kam se letí + Finsko jest drahá zem a odpadává mi starost s bydlením budu u kamaráda na dva týdny :)+ 14 eur vychazi jeden koncert ale to je jak za hubičku :P

stricc  28.12.13 18:16

@Arwii jezdíš do Chotěboře? Že bych nic fotit nemusela :-)
Minule jsem tam chodila v dlouhých šněrovacích šatech s krajkovou sukní. Ty teda mezi běžný lidi moc nenosím. Příště hodlám přibalit i lehce steampunkem šmrncnutej obleček, v tom chodím i běžně.

Morže
1091 příspěvků 28.12.13 18:23

@Arwii Tak je na čase, aby si mě seznámila se svým kamarádem, abych taky ušetřila za ubytování :D (samozřejmě vtip ;) ) já si chci pořídit určitě tričko Arakain, ale ještě bych ráda nějaké finské kapely…

Kakajkokakajove
166 příspěvků 28.12.13 18:48

Všimli jste si, jaké hezké číslo příspěvku tady má Ada? Takové tématické :)
Jinak na koncerty chodím v černých lodičkách (s páskem přes nárt), černé punčocháče, károvaná nebo džínová minisukně, černé triko a červená palestina. A jsem blond, černou hlavu bych nechtěla, to by bylo moc urputné ladění :)

Arwii
64 příspěvků 29.12.13 17:17

@stricc Bohužel né:D Ale mohla bych si udělat cestu :D

Hned jak dodělám tylovou sukni tak s ní budu běhat mezi lidma :D (Díky bohu za to, že Ada není v Bratislavě :D ) (inspirace Riwaa :) )

A ten obleček šmrncnutej steampunkem chcem vidět a myslím, že nejsem sama :D

stricc  29.12.13 18:14

@Arwii ta je krásná! Ale mně by se v něčem takovým asi špatně naskakovalo s kočárkem do tramvaje :-(
no tak přijeď do tý Chotěboře a uvidíš :-) loni tam byl steampunk jako jedno celý téma a kromě filmů a skvělý muziky tam dělali i módní přehlídku a prodávali strašně krásný šperky, mám přívěsek s vážkou a hodinkama

dezzied
12 příspěvků 31.12.13 10:31

Též se na koncerty oblékám podobně a mám takovou černou vintage kabelku přes rameno a zároveň s ouškem do ruky.. Nemám ji ale vyfocenou.. Druhou variantu mám pompadurku uvázanou kolem zápěstí :)

Nixe Lulu
326 příspěvků 31.12.13 16:04

@Morže U mě je to podobné, poslouchám metal, rock, darkwave, ale oblékám se „normálně“ a oproti stereotypům často docela hodně barevně.
Pár triček oblíbených skupin mám (2 z koncertů, 1 z eshopu, 1 z obchodu), ale mám dojem, že už to nemám moc kam nosit, protože studentka už nejsem a připadám si na to skoro už moc stará…
Ale dřív jsem se oblékala v gothic stylu, nijak extrémně, ale skoro vždy jsem mívala: černé nebo tmavě červené nehty, černé oční linky, dlouhé sukně, většinu kusů oblečení černých, doplňky stříbrné nebo z černých korálků.
Ale postupně mě to přešlo - ta hudba ne, pořád poslouchám své staré oblíbené skupiny a objevuju nové, ale už se mi nechce vypadat „temně“, už se v tom tolik necítím a mám pocit, že tenhle styl spíš negativně ovlivňuje, jak mě vnímají ostatní lidi (pokud sami nejsou příznivci). Snad chápete, jak to myslím - jasně že nikdo se nemůže líbit všem, ale zrovna v tomhle stylu mi připadá ten „nesoulad“ vzhledem k „normálně“ vypadajícím obzvlášť silný. Že lidi si ten styl spojují pocitově s nepřístupností, negativitou, nepřátelskostí a podle toho si vytvoří představu o člověku, který to nosí.

Ghost B.C.
3172 příspěvků 31.12.13 16:12
@Nixe Lulu píše: Že lidi si ten styl spojují pocitově s nepřístupností, negativitou, nepřátelskostí a podle toho si vytvoří představu o člověku, který to nosí.

Já třeba chápu, jak to myslíte, ale není tohle spíš problém těch lidí, než stylu jako takového?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit