Meziválečné období, zvlášť 20. léta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Jen
2 příspěvky 13.12.11 20:09
Ahoj,
snad se to sem i hodí, pokud ne, tak se omlouvám a nějak to tu po mně zameťte. Jo a jsem chlap, to možná není tak obvyklý tady, jen jsem nevěděl, kam jinam napsat.

Máme v pátek tematický večírek na firmě a asi by bylo fajn přijít v kostýmu. Dress code je uveden v názvu tématu. Já jen nevím, kde co pořídit, nemusí to být nic fancy, přeci jen to bude spíš na jednorázové použití.

Zvažoval jsem takovou tu vestu přes košili a klobouk + nový kalhoty, trochu jednoduché. Nechci ale, aby to vypadalo jako zvláštní mix.

Jsem středního vzrůstu (180 cm), silnější postavy (90 kilo).

Díky předem.

Reakce:

zelitschko  13.12.11 20:40

men in 20's - tohle si hoďte do googlu a nechte si vyjet obrázky :) a doporučuju (za sebe) tzv. „psí dečky“ :)

Pavel
106 příspěvků 13.12.11 21:16

Jene, podivejte se na kterykoli dil serialu Boardwalk Empire a zejmena na hlavni postavu - Nuckyho Thompsona. Muzeme si myslet, damy prominou, jaky to neni parchant, ten mafian, ovsem saty, ktere nosi, to je neco uzasneho.
Zdravi Pavel

MP Jen
2 příspěvky 13.12.11 21:44
Google jsem již projížděl dlouho, stejně tak různé postavy (mafiánské oblčení jsem měl taky v oku).

Šlo mi ale nejen o výběr, ale taky dost o to, kde tyhle věci sehnat.

Edit: právě jsem mrknu na Nuckyho a pochopil jsem konečně, proč mi to vyhazovalo Buscemiho, když jsem hledal 20s na Google Images :) Dobrý oblečení.

Dík.

fiesta
104 příspěvků 14.12.11 10:24

Módu medzivojnového obdobia je dnes ťažké zohnať (ja som nakoniec rezignovala a dala som si šaty šiť), každopádne zdá sa mi, že páni to majú o niečo ľahšie, keďže obleková a kravatová móda sa až tak nezmenila, doplniť klobúkom a čiernymi koženými rukavicami.
Pekne spracovaný je aj tento článok
http://www.serenaders.sk/?…

GreatSusan  14.12.11 10:33
Jen ha detto : Ahoj,
snad se to sem i hodí, pokud ne, tak se omlouvám a nějak to tu po mně zameťte. Jo a jsem chlap, to možná není tak obvyklý tady, jen jsem nevěděl, kam jinam napsat.

Máme v pátek tematický večírek na firmě a asi by bylo fajn přijít v kostýmu. Dress code je uveden v názvu tématu. Já jen nevím, kde co pořídit, nemusí to být nic fancy, přeci jen to bude spíš na jednorázové použití.

Zvažoval jsem takovou tu vestu přes košili a klobouk + nový kalhoty, trochu jednoduché. Nechci ale, aby to vypadalo jako zvláštní mix.

Jsem středního vzrůstu (180 cm), silnější postavy (90 kilo).

Díky předem.
asi Vam moc nepomuzu, ale potesilo me, ze se s vyskou 180 oznacujete za „stredniho vzrustu“, vetsina muzu se totiz pri tehle vysce oznacuje za „vysoke“, popr. za „hodne vysoke“ a na me (187) pak zbyva kategorie „obrovska, popr. z jine planety“ :-))
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit